0 oy
225 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (80 puan) tarafından

kizlar fikir olsun bugün neler yapacaksiniz yada yaptiniz yemek olarak. :) esim evde illa tutturdum makarna yiyecegim diye yok makarna olmaz istemiyorum diyor.halbuki ben ve cocuklar cok seviyoruz 

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Disarida yiyecegiz canim
-Reklam-
0 oy
(15,821 puan) tarafından
Bezelye ve bulgur pilavı yapicam bide salata tamam eşim geç geliyor
(80 puan) tarafından
bezelyede. tiksindim ya hamileligimde :) vecen zar zor esim istedi yaptim asla yiyemedim
(15,821 puan) tarafından
Ayyy bende mantardan tiksinmistimmm halada zar zor yerimm
0 oy
tarafından
Et haşlama pilav salata kola var canım 
(80 puan) tarafından
2 kemik var ustunu gecesiye sunkoydum yani duduklunun yarisindan biraz az
tarafından
Ben düdüklüyü bilmiyorum inanki kullanmadım hiç evime dahi almadim korkuyorum.
(80 puan) tarafından
tmm cnm tsk ederim.bakalim nasil olacak netten baktim bende yine insallah agir olmaz. onceki yaptigimde mide krizi gecirdik :)
(1,448 puan) tarafından
Dicle gel sarılalım ben çok korkarım düdüklüden anneme verdim düdüklü mü of nolcak bu halimiz shhsh
tarafından
Hahahhaa vallahi ben eve bile almadım çünkü ben çok korkuyorum eşimde öyle rahmetli kaynanamin yüzünde patlamış Allah korusun eşim benden daha çok korkuyor ☺
0 oy
tarafından

Siz kendinize yapın eşine de patates kızart :) 

Bende biraz patlıcan kapya ve patatesi türlü gibi pişircem yanına da bulgur pilavı ve cacık :)

(80 puan) tarafından
:D simdi dedim bu postu soyledim biride bebim gibi direk patates kizartmasi yap dedi dedim siz yeni nesilsiniz ya hepsiniz ayni kafasiniz diyor:)
tarafından
:) Alla alla eski nesil olarak dısarı yemeğe götürsün madem iskender falan yiyin tarihi bi yemek sonuçta
(80 puan) tarafından
onu demeye yüzüm hic yok ya :) çünkü surekli hazira konan biriyim. yemek yapmasini asla sevmiyorum:)o da bende. bi performans bekliyor : D
tarafından
:))) allah emi. Allah kolaylık versin canım
(80 puan) tarafından
amiin canim :)
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Pilavım var bir de tavuklu garnitürlü sulu yemeğin var yanına da bir salata yaparım yeter
0 oy
(11,084 puan) tarafından

Kendinize yapın canım onun yanına da bisiler yaparsın :)

(80 puan) tarafından
ne yapsamki cnm
(11,084 puan) tarafından
Mercimek yemeği olabilir Mercimek veya pirinç çorbası olabilir kiyman varsa köfte veya varsa tavuk yapabilirsin
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Biz kaynanama gidicez bakalım şansımıza ne yaptıysa
0 oy
(7,184 puan) tarafından
Türlü var pilav salata karpuz yerik
(80 puan) tarafından
bizde 2 gundur yesil fasulye pilav salat karpuz falan yedik. bugun tikandim ya ne yapacagim bilmiyorum.
0 oy
tarafından

Aklım da bişey yok dün disardan söyledim bugün ne yapacam bilmiyorum

:angel:

(80 puan) tarafından
ayni ben :) sürekli disardan hazir aldim bu hafta bi gun yesil fasulye pilav yaptim 2 gun yedik :) bugün tikandim
tarafından
Valla hava da sıcak insanın canı bişey yapmak istemiyor:)))))
(80 puan) tarafından
aynen ya sürekli yemek agir geliyor hafif bişiler istiyorum onuda esim istemiyor
tarafından
Bakalım ☺️❤️
0 oy
(17,568 puan) tarafından
Daha bişi yapmadım valla
0 oy
(494 puan) tarafından
Mercimeklipilav yapacam cnm yanına ayran ve salata dünden de biraz tavuk sote vardı yeter bize
(80 puan) tarafından
yesil mercimekli bulgur pilavimi cnm
(494 puan) tarafından
Ewet canm çok severim
0 oy
(648 puan) tarafından
Poğaça çay kahvaltılık :))
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bu havada sıcak yemek yemeyiz viz kahvaltı türü veya yogurtlu kızartma veya mantı falan yeriz
(80 puan) tarafından
ohh ne güzel ya
0 oy
tarafından
Düşünmedim daha 
0 oy
(2,699 puan) tarafından
Benim işler bitti çocuklar yemek yedi akşam yemegi yaptım sebze kızarttım et pişirip sulu olarak fırına atıcam patlican Kebabi diye geçiyor 

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 350 göst.
31 Mart 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Elifcik010101 (407 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 157 göst.
6 Eylül 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Naciyeeee (724 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 544 göst.
21 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 620 göst.
29 Mayıs 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Mormenekse (1,403 puan) tarafından soruldu

377,177 soru

11,287,751 cevap

34,693 kullanıcı

...