0 oy
70 göst.
Diğer kategorisinde (866 puan) tarafından
Bugun 16 aylığı bitirdik 17 e girdik şükür, anne baba doğan seher Kaan, auuu (kurt) hav, mauvv gel al git aç burum burum (su) istediği şeyn yanına bizi götürür, TV aç desem gider açar, dütt dütt, annniş, tiş napıyosn derz hiç der, tlfonla konululır hı hı bişiler söylüyor dündendir cümleli uzun cümle kuruyor sanırım anlatıyor bişiler ama çıkmıyor ağzından tam anlaşılmıyor konuşmamız yakınmıdır hanımlar, 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından

Kız maşallah benim kızım 15 aylık 16 sina az kaldı. Dediklerimi anlar ve uygular. Neye kızıp kizmayacagimi çok iyi bilir. Bay bay yapar. Kendi kendine şarkı söyler. Emzik nerde kızım derim gözleriyle emziğe bakıp sonra bana bakar. Su nerde derim biberonuna bakar. Dün emziğini arıyordum nerde bu emzik diye. Kız kahkaha atıyor eşimde noldu kız niye böyle gülüyor dedi. Eşimin kucgaindaydi kizim. Uyutmaya çalışıyordu. Sonra düşündüm en son kızın elindeydi emzik sonra birdaha görmedim çok sık vermiyorum. Uzun uzun kahkaha attı. Kız emziği nereye attın goster bana dedim nasıl gülüyor hayret ettim. Kesinlikle uzun cumleleri anladığına eminim. Ben kısa kısa konusuyordum anlasın diye. Senin ki dut dutt bile diyormuş. Benim kızım okadar konusmuyor. Sadece anne del(gel) der elleriyle gel gel yapar . 

(866 puan) tarafından
Sizedw maşallah, Bn bir kısmını anlattım dışarı çıkalım mı derm kafasını sallar terliğin hırkam merde derm etrafa bakar görmezse iki elnei yana açar yok yok diyo, babası eve gelince ellerini çırpar alkışlar doğan doğan diye koşar, sarılır öper bide kokulu Öper içine çeke çeke :))
tarafından
Maşallah canım nazar değmesin. Erken konuşur bence
(866 puan) tarafından
Sagol canm, hadi inşallah :)
-Reklam-
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Her çocuk farkli canim.Oglum 22 aylik xaha konusmuyor anlıyor beni dediklerimi tekrarlamaya calisiyor ama tam çıkmıyor kelimeler.
(866 puan) tarafından
Konuşur erkenden inşallah

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 143 göst.
24 Şubat 2022 Aile kategorisinde Musab (1,054 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 164 göst.
21 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Selimin annesi (9,007 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 149 göst.
8 Ocak 2023 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu

380,044 soru

11,376,610 cevap

34,862 kullanıcı

...