0 oy
141 göst.
Aile kategorisinde (1,054 puan) tarafından
Kızlar ailecek korona olduk oğlum gece hep atasliydi pek inmedi ama hafifliyodu ateşi sanki boğazı hırıltılı gibi bademciklerin kötü oldu acaba naomam lazım hiç bilgim yok tecrübeli olanlar bilgi versin ya Allah rızası için 

9 Cevaplar

0 oy
(1,054 puan) tarafından

En İyi Cevap
Bilgi verecek yokmu ya
tarafından
Burnunu bol bol aç canım odayı nemlendir bol bol su için cok kötüyse hastaneye gotur
(1,054 puan) tarafından
Tamam canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Emziriyorsan sık sık emzir. Allah şifa versin. Kuvvetli beslenmeye çalışın. C vitamini ağırlıklıdır bol meyve tüketin.
(1,054 puan) tarafından
Emziriyorum canım Allah razı olsun
0 oy
(257 puan) tarafından
Çocuk doktoruyla görüşebilirsin belki ilac verir. 
(1,054 puan) tarafından
Verirmi acaba çocuk hiç geçmedi ateşi ahfifledi ama
0 oy
tarafından
Hastanneye götür yatis yapsınlar canım bizim doktor pozitif çıkan çocukları hep yatırıyorum dedi
(1,054 puan) tarafından
Yatış yapilince benimde alirlarmi yanına nasıl oluyor
tarafından
Alıyorlar oğlumu yatırdık biz ateş ishal kusma da covid testi yapıldı pozitf çıkmadı çok şükür çıkarsa bir kişi yanında klaacak refaketci dediler özel hastane kabul ediyor
(1,054 puan) tarafından
Bende de derman yokki tek başıma ilgilenemiyorumı babası evde o bakıyor yatış işi zor olur pertimhd şuan ben
tarafından
Hastanede daha çabuk toplar sen vitamin al eczaneden ve bol bol sıvı tuket bende bir hafta oldu karantinadan çıkalı
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Kuzucum çok geçmiş olsun. Panik yapma öncelikle genellikle kuzular bir iki gün ateş ağrı halsizlik yaşayıp daha çabuk atlatıyorlar. Sende öyle olacaktır inşallah. Evde bal var ise ballı limonlu ılık su içir. Suyu zaten bol bol içir. Meyve tüketin. Aile hekimine destek vitamin sorabilirsin. Onun dışında ateş düşürücü calpol dolven dışında bebeklere bir ilaç vermiyorlar zaten. Sürekli takipte kal. İnşallah bir an önce toparlarsınız canım 
(1,054 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim ya çok sağol
0 oy
(581 puan) tarafından
Bizde olck cnm bebeğim yedi aylık. Bir hafta neredeyse acile gittim nefes alamıyor bağlamı var diye. Sadece bol bol serum fizyolojik yap dediler. Hergun burnunu açtım onla. Artık olck gibi değildi ciğer filmi çektiler enfeksiyon çıktı antibiyotik verdiler öyle düzeldi şükür
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Doktoruyla görüş yada acile gotur antibiyotik ilaç verir boğazı kötüyse geçmez böle ateş yapar
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Doktora götürün mutlaka canm cok gecmis olsun Rabbim acil şifalar versin
0 oy
tarafından
Bence hastaneye götür sonuçta bebek daha

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 76 göst.
0 oy
8 cevap 207 göst.
17 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ayse.gul (582 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 117 göst.
2 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 177 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Gamzee.. (6 puan) tarafından soruldu

378,392 soru

11,326,086 cevap

34,778 kullanıcı

...