0 oy
937 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşim bana yine şiddet uyguladı kapının önüne koydu polisi aradım geldiler davası sürüyor şikayetçi olursam hapse alınacak ne yapayım bilmiyorum evin kredisi var daha 

5 aylık hamileyim ve 2 yaşında çocuğum var 

23 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Şikayetini geri çek, sonra bir posta daha sopa ye. Allah korusun evin taksidi için bir gün bir yerlerde seni bulur polis
tarafından
Kuzum hiç bir birikim altın vs yok 2 çocukla ne yapacağım bilmiyorum
tarafından
Gerekiyorsa sığınma evine git. Canından önemli mi. Çocuklarının psikolojisinden önemli mi. Annelerini dövülürken görüyorlar sürekli. Hoş mu. Hiç mi korkunuz ya da grurunuz yok ya
tarafından
Araştıracağım canım 6 ay sonra seni başka yere çocukları başka yere gonderiyorlarmis diye duydum
tarafından
Hayır. Ankara'da sığınma evi müdürü kuzenim hatta bir arkadaş bilgi istemişti özellikle sorup ekran görüntüsünü atmıştım. Erkek çocukları 12 yaşına kadar anneden ayrılmıyor. Kız çocuklarında zaten böyle bir sorun yok.
tarafından
Ama işte arkadaşın zaten böyle birşey yapmak gibi bir gayesi yok. O ev kredisinin peşinde
-Reklam-
0 oy
(15,716 puan) tarafından
Girsin işte ben acımam bana acimayana canı cehenneme! 
tarafından
Kuzum ailemle konuştum niye ikinci çocuğu yaptın falan dedi onlarda istemiyor 2 çocukla ne yapayım bilmiyorum birikim falan da yok
tarafından
E birikimin yok diye dayak yemeyi kabul mü edeceksin
tarafından
Gerçekten neden ikinci çocuğu yaptın bende merak ettim böyleleri bir çocuğu bile haketmiyor
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Canım evin kredisi için ne yapacaksın ölüme mi gideceksin
tarafından
Kuzum hiç Birikim falan yok annemlerde istemiyor zaten ne yapayım 2 çocukla bilmiyorum
(1,937 puan) tarafından
Canım kadın sığınma evleri var
tarafından
Bilmiyorum araştıracağım sağol canım
0 oy
tarafından
Bırak girsin ya karnında bebeğinle şiddet uyguluyor sen evin kredi derdindesin dondurur banka krediyi en gazla çıkınca öder
tarafından
Bilmiyorum kuzum birikim vs yok 2 çocukla ne yapayım ailem de istemiyor
tarafından
Kadın sığınmaya var oraya git
0 oy
(340 puan) tarafından
Allah akıl versin eşine sizede sabırlar ne diyeceğimi bilemedim Allah yardımcın olsun inşallah 
tarafından
Sağol amin
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Evin kredisi canından daha kıymetli sende haklısın 
tarafından
2 çocuk var ailem istemiyor ne yapayım nereye gideyim bilmiyorum
tarafından
Bu adama sen niye ikinci çocuk yaptın onu da anlamıyorum ki. Bu ilk şiddeti de değil. Hamile hamile yediğin kaçıncı dayak bu
tarafından
Enfeksiyondan olmuyo diye etmedim etseydim böyle olmazdı ama artık çok geç
tarafından
Enfeksiyonun hamileliğe engel olduğunu kim söyledi?
tarafından
Ya hadi enfeksiyonu falan geçtim. Afedersin seni döven adamın koynuna nasıl giriyorsun ki zaten. Neyse beni alakadar etmez neticede
0 oy
(1,672 puan) tarafından
Seni ve çocuklarını düşünmeyene mi acıyıp karasız kalıyorsun şuan. Şikayetçi ol tabi ki. Seni sevse ve düşünse geçip elini kaldırmaz 
0 oy
(917 puan) tarafından
Eğer kocan hapse girerse,polise sigin deki kimse sahip çıkmıyor ortada kaldım elbet yardım ederler
0 oy
tarafından
Çok zor bir durum. Şikayeti almamak en iyisi ama ekonomik açıdan bir desteğin yoksa çok zor. Hem cocuk hem hamilelik. Allah çıkış kapısı açsın insallah. 
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Napacam diye soruyormusun bırak gebersin 

0 oy
(802 puan) tarafından
Evde oturdugun icin evinde oturursun kocanda o eve giremez seni hamile halinle döven insana acima. Ailende istedigi lafi soylesin bakarlar madem oyle ikinci yap diye gondermeselerdi yardimlara basvurursun dogal gaz yardimi falan yapiyor sosyal hizmetler senden daha ihtiyaci olan biri yoktur herhalde 
0 oy
(5,910 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum ya ne diyeceğimi bilemedim 
0 oy
(119,342 puan) tarafından
Hic dusunmeden sikayetci ol 
0 oy
tarafından
Girsin burnu surtsun adam öldürenler çıkıyor senelerce hapis mi yatacak sanıyorsun . Keşke yatsa da. Çocuklara ailen baksın sende ise gir çalış 
0 oy
(61 puan) tarafından
Uzaklaştırma kararını ihlal ederse cezaevine aliyolar
0 oy
(17 puan) tarafından
Kâh.pe anasi doldurmustur genelde anasi doldurunca boyle eziyet eder erkek milleti
0 oy
(8,328 puan) tarafından
Ana babana da helal olsun torunları onların seni bu durumda bıraktıkları içinde yazıklar olsun.
0 oy
(501 puan) tarafından
Annem de bu kafadaydi evi yoktu aç bıraktı baba musvettesi ama çocuklarım naparim tek dedi durdu şiddet asla bitmediği gibi de arttı ağzına silah soktu beyin kanaması gecirtti en son ben dedim ayrilmazsan beni bulamazsin ölümü dirimi dedim de öyle ayrıldı ve asla pişman olmadı yoksa annem de Allah korusun haberler de 10 saniyelik haber olacaktı farkindaydim. Olmayacak gibiyse kesin olarak,beklemenin anlamı yok rızkı veren Allah yolunu da verir. İstihare namazına yat hangisi hayırlı senin için ayrılmak mı durmak mi. Allah yardımcın olsun. Ama şiddet başladıysa durmaz artık pislik herif  !!
0 oy
(661 puan) tarafından
Canım bence şöyle yap kredin varsa evi sana vericekse satar daha uygun bı yer alırsın borcunu kapatırım hem devlet sana parada verir kendinde çalışırsın napican coxuklarini öyle birinin yanında büyütmek mi istiyosun tamm çok zor ama sen annesin kendi canından önce çocukların var sana yapan onlarada yapar bırak sürünsün icerde
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Vallahi canım eşim adliyede çalışıyor oradan biliyorum eşine şiddet uyguladığı için kimse hapse girmiyor ancak başka suçlardan eğer dosyaları varsa onlarla birleştiriliyor keşke eşine uyguladığı için erkekler hapse girse o zaman emin ol doğru düzgün erkek kalmazdı ortalıkta. Ayrıca evin kredisi senin canından daha mı önemli bir tuhafsın yani

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 1,128 göst.
1 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Sedeff (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 436 göst.
31 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,893 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 1,064 göst.
23 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 499 göst.