0 oy
842 göst.
Diğer kategorisinde (162 puan) tarafından

Ya kızlar bu huyumu bı turlu yenemedim bilmiyorum niye kız isteyince veya istemeye kalkostigimda utanıyorum istyemiyorum veya soramiyorum verir istesem biliyorum ama valla utanıp çekiniyorum :D dhaa oncede size sormustum diğer hesapta :D. Şimdide öyle  

Sizden guç almak çok güzel vallaa :) ❤️

39 Cevaplar

0 oy
(1,371 puan) tarafından
Eşim maaşı olduğu gibi eve bırakıyor isteme gibi bir durumum olmuyor ama birakmasaydi isterdim niye cekiniyimki sen yeni mi evlisin daha
(162 puan) tarafından
E o zamn sende dilencisin kocan snaa baktığına girer aynı mantık sonuctaa Allah akıl fikir versin ahahhaha
(162 puan) tarafından
Eşten para istemek dilenmekmi oluyo alalh aşkına sen istemiyonmu sen ne saçma konusuyon yaa
(7,036 puan) tarafından
Şükür kicalarimiz bizi dilenmek durumuna getirmedi helali ile kazanıyorlar bizde HELALİMİZDEN İSTİYORUZ PARALARİ  meslekte ömürlük değil bir baktin atili vermişsin mesleğinden o zaman sende kocandan dilenirsin  şunu sayende bir kere daha anlamış olduk OKUNAKLA ADAM OLUNMUYORRRRR
(7,036 puan) tarafından
Bu arada annemde okul okumamisti demiştin ya dememi annenende sizin ihtiyaclarinizi karşılamak için babanızdan para dileniyormus bunuda anlamış olduk sayende
tarafından
Tamam en iyi sensin okumjs kocasının eline bakmayan sensin ama insanlık nedir onu öğrenememişsin burdaki insanları aşağılayarak egonu tatmin ettin ama senden daha iyi bir hayata sahibim bunu burda tek tek anlatamam hem okuyorum hem kocamın parasını yiyorum bir sorun varmi?
-Reklam-
0 oy
tarafından

Genelde eve alınacak şeyleri eşime soylerim. Bir yere birşey almaya beraber gideriz çok öyle bana para verir misin durumları olmadı. Ama asla da utanmam. 4 yıl sevgili 5 yıllık evlilik , bunca zaman geçti şükür hic böyle bir duyguya kapilmadim

(162 puan) tarafından
Bende 3 yiilik sevgili 4 yıllık evli olaraktan. Canım bilmiyorum istsem veriri ama ben cekiniyom
tarafından
Hiç cekinilecek bir durum değil bunca senede bunların çoktan geride kalmış olması lazım. Ben üniversite bittinden sonra bebeğim olana kadar çalıştım. Maaş kartlarımiz bazen bende bazen eşimde olurdu. Yani o bana yada ben ona para verir misin alır mısın gibi şeyleri hiç telaffuz etmedik. O yüzden bence bunu aşmalisin eşin sonuçta
(162 puan) tarafından
İşte ben asamiyoeum hep bu şey içimde bilmiyorum
0 oy
(12,489 puan) tarafından
Valla bende utanıyorum 1 saat açıklama yapıyorum şu lazım şu sebepten falan diye hani sorguya da çekmez ne yapacaksın diye ama bende aşamıyorum bu durumu 
(162 puan) tarafından
Aynen valla desem anında gönderir düşünmez verirde hatta bana der. Varmı paran verimmi var derim utanırım halbuki yok hahahah
0 oy
tarafından
5 yıla girdik 1 kere istedim sadece ondada kipkirmizi olmuşum sonra hiç istemedim 
(162 puan) tarafından
Kız  aynen valla utaniyom
tarafından
Maaşı eve birakir kartın biri bende birde banada ayrı hesaba atar Allah razı olsun istetmiyor aksi olsa isim zordu
(162 puan) tarafından
Bende. Hiç istemem o verir gonderiri ben onda bile utaniyom
(13,821 puan) tarafından
Ee tmm zaten bence bu olmali adam yolluuomus zaten kiz☺
tarafından
Evet kuzum çok şükür ki istememe gerek kalmıyor ☺️
0 oy
(1,583 puan) tarafından
Kartı bende istediğimi aldığım için utanma fakan olmuyor :)
(162 puan) tarafından
İstesem verir ama utaniyom
0 oy
(2,423 puan) tarafından

Ne utancam ta o benden maaşını geri isterken utansın :D

(162 puan) tarafından
Hahahah ne bilim yaa
0 oy
(13,843 puan) tarafından
Bende utanirdim ama artik ben istemiyorum. Kizim istiyor hemde annemede ver diyor. Sağolsun onun sayesinde ben ağzimi açmiyorum. 
(162 puan) tarafından
Hahahha benim kızda var ama hayla bilmiyo ama ben utaniyom yaaa
(13,843 puan) tarafından
Ay vallahi süper oluyor. Birde alişti baba kredi kartin annemde dursun bime gidersek bişeyler aliriz diyor. Benim kiz fena. Sende öğret şimdiden.
(162 puan) tarafından
Hahahah yapım
0 oy
(917 puan) tarafından
Ne utanması kız,vermezse zorbalıkla alıyorum:))))
(162 puan) tarafından
Valla ben utaniyom canim
0 oy
(357 puan) tarafından

Hiç utanmıyorum ay başı hemen hesabıma atar yada hemen çekip elden verir bazen verdiğini beğenmem daha fazla alırım :D

(162 puan) tarafından
Kız bende istesem verir ama oda gönderir zatn ama ben çekiniyorum
0 oy
tarafından

Para istemiyorum hiç istemedim de kartın bir tanesi bende ve nakitte kendi veriyor al sana lazım olur diye :D

(162 puan) tarafından
Banada verir abla ama ben istemeye utanırım o verdiğinde veya gönderdiği de bile utaniyom haha
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Maaş yattığında çekip eve bırakıyor o benden harçlık istiyor bende öyleyim asla istemem evde eksik olsa bile oda biliyor maaşı komple eve bırakır bende eksik gedik vs alırsam harcarsam söylerim 
(162 puan) tarafından
Ben utaniyom :/
(1,015 puan) tarafından
Eee maaşı neden eve bırakmıyor
(162 puan) tarafından
Canım başka şehirde calisiyo zatn gönderiyo ama ben bana lazım dugunda vs utaniyorum istemeye o gönderdiği de bile utanıyorum bide borclarida var o yuzden
(1,015 puan) tarafından
Alışırsın zamanla =))  ben babamdan bile alamazdım istemezdim kendim çalıştum yedim şimdi eşimde huyumu bilir maaşı verir alıştım o yüzden
(162 puan) tarafından
İnsallah
0 oy
(12,994 puan) tarafından
Para istemeye kalmıyor ki zaten hepsi evde.

Eşime sormak lazım benden isterken utanıyor mu :D
(162 puan) tarafından
İşte bilmiyorum bu huyumu yok etmeme lazim
(12,994 puan) tarafından
Bir iki iste zaten alışırsın ya da direk eşine söyle ben isteyemiyorum haftalık bana eve para bırak lazım oldukça harcarim de
(162 puan) tarafından
Başka şehirde caliisiyo canım gonderir. Zatn ama çok lazım. Olduğu anda yada başka türlü seyelrde hemen araryipta soyleyemiyorum
(12,994 puan) tarafından
Msj yaz en iyisi sözlü diyemiyorsan
(162 puan) tarafından
Kiz mesajda yazamiyom hahahah valla cokk ciddiyim yazmaa kadar gitse tamamı ne yazdı diye teli kapatıp bakmiyom bile utancımdan
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Utanma değilde mahcupluk var nedense önceden çalıştığımda maaşımı ortaya koyardım kendi harçlığımı alırdım gerisini eşime verirdim karta yatırsın diye.ama şimdi çalışmıyorum  eşimden isteyemiyorum şuan maddi olarak zordayiz çok sıkısirsam isterim oda mecbur kaldığım için zaten hep sorar paran var mı vereyim mi der kenara koyar yinede ama harcayamiyorum zevkine o parayi
(162 puan) tarafından
Aynen bende borcundan. Dolayı istemiyorum genel olarak ta istemiyorum utanıyorum ama şimdi ablamın dugunu var kıyafet falan almam lazım bı yandanda bilmiyorum durumdan dolayı
0 oy
(1,752 puan) tarafından

Istemeden veriyor sağolsun gerek kalmıyor yani:)

(162 puan) tarafından
Banada aynı şekil ama lazım olduğunda istediğimde utanıp cekiniyom
0 oy
(1,666 puan) tarafından
Ne utancam asıl o benim istememden utansın ben istemeden versin. Para lazım hesabıma atar mısın yada kartını ver diyorum. Tabi kendi kartını vermeye gözü yemiyor hesaba atıyor uyanık 
(162 puan) tarafından
JHahhaa veriyorsa verdiğinde bile utaniyom
(1,666 puan) tarafından
Aman ne utanıyorsun eşin olmuş çekinme al daha neler. İhtiyacın yoksa bile verince yok deme yine de sen al, at kenara bitiriktir en güzeli. yarın öbür gün lazım olur verisin. Yada nakiti biriktirip gram altın olarak al
(162 puan) tarafından
Kız biriktimemi oluyo sanki 3 cocouk var ancak kıyafet alsam kendime alsam kuaföre gitsem dışarı çıksam çocuklara bişey alsam avucta kaldı sıfır
(1,666 puan) tarafından
E sen yeni evli de değilsin o zaman. Ben o yüzden utanıyorsun sandım. Kız daha utanıp çekilecek ne var. En ufak utanma kim için kazanıyor adam sonuçta
(162 puan) tarafından
İşte :D yatakta utanamazsin para isteyince utanirsin hahahahahhaah
0 oy
(11,217 puan) tarafından
aaa olur mu oyle sey canim burda ki hatunlarin esleri calisip ay sonu maasi hanima veriyorlar: D 
(11,217 puan) tarafından
o zaten olmasi gereken o evin ihtiyaclari var sonucta ve adam calisiyorsa tabi ki parasiyla karsilanacak o degil sen aliyorsun dmk. onun disinda keyfi isteklerin icin para vermesinden bahsediyorsak onuda bir zahmet akil etsin yoksada tabi ki iste kisisel ihtiyacini esin karsilamiyacakta babandan mi istiyecen.
(2,468 puan) tarafından
Vallah hiç öyle üstüme almam sorumlulukları zaten bikmisim kağıt işlerinden birde burda uğraşamam biliyorsun yurtdisinin işlerini

Ki zaten eşim bana Bırakmaz lazım oldukça bende alırım öyle getiripte all sana kalsın maaşım demez.
 pek inanma canım sıkıntı falan yok kafadan sallıyorlar
(2,468 puan) tarafından
Kız sallıyorlar yaa inanmıyorum
(11,217 puan) tarafından
esim para kazanmayi bildigi gibi harcamayi kullanmayi odemeyide biliyor dedigin gibi ben neden sorumlulugu alip kndimi yorim ki : D ben isin yeme kismina o karsilayip odeme kismina bakiyor en rahati : D
(2,468 puan) tarafından
Ohh vallah en güzeli
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Sen istemeden esinin bırakması lazım valla benim kocamin maas kartı bende olduğundan dolayı ben istemiyorum. Bebekten önce çalışırken benim maas kartımda ondaydi. Cekerdi kira vs oderdi 
(162 puan) tarafından
Başka yerde calisiyo şehirde yani gönderir zatn ama o gönderdiği de bile ben utanıyorum sorun bende yoksa istesem gönderir buraya geldiğinde bile verirdi ama ben utaniyom
(2,223 puan) tarafından
Ya ne utanıyon kizim boşver ye iç gezzz :))
(162 puan) tarafından
Demi iste
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Vallahi odemelero yapariz esim kalani bana atar direk ama oyle olmasaydida isterdim cekinmezdim☺sende cekinme neden cekiniyosun ki 
(162 puan) tarafından
İnan bilmiyom ama ben utanıyorum o bana versede utaniyom
0 oy
(9,626 puan) tarafından
İstememe gerek kalmiyo hepsini komple bana veriyo ödemelerden kalanı,ama istemeye de çekinmem 
(162 puan) tarafından
Ben çekiniyorum
0 oy
(12,990 puan) tarafından
Çekinmiyorum sevgiliyken ben unv okurken eşim bana gönderiyordu şimdi de istemeden veriyor 
(162 puan) tarafından
Oda verir ama ben onda bile utanırım
(12,990 puan) tarafından
O kadar da değil:)
Ben mesela bir seh beğenirsem gösteririm bunu almak istiyorum diye tamam der yada sorarım eğer paran varsa alalım.dieu :)

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 154 göst.
27 Nisan 2024 Aile kategorisinde Tanszuuu (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 360 göst.
0 oy
46 cevap 962 göst.
16 Ocak 2023 Aile kategorisinde yagmurzamani (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 486 göst.
3 Ocak 2023 Aile kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu