0 oy
844 göst.
Diğer kategorisinde (162 puan) tarafından

Ya kızlar bu huyumu bı turlu yenemedim bilmiyorum niye kız isteyince veya istemeye kalkostigimda utanıyorum istyemiyorum veya soramiyorum verir istesem biliyorum ama valla utanıp çekiniyorum :D dhaa oncede size sormustum diğer hesapta :D. Şimdide öyle  

Sizden guç almak çok güzel vallaa :) ❤️

39 Cevaplar

0 oy
(1,371 puan) tarafından
Eşim maaşı olduğu gibi eve bırakıyor isteme gibi bir durumum olmuyor ama birakmasaydi isterdim niye cekiniyimki sen yeni mi evlisin daha
(162 puan) tarafından
2019 dan beri evliyim 3 tane çocuk var kız.  İstesem verir sıkıntı yok biliyorum ama çekiniyorum gerçekten bilmiyorum bazen düşünüyorum kocandir ne olmuş diye ama yok gercekten
(1,371 puan) tarafından
Yani canım başka kimden isticeksinki bir çekinir insasan iki çekinir üçüncüye artık alışman lazim
(162 puan) tarafından
Alisamadim
tarafından
Ay masallah bende 2019da evlendim 20 aylik kizim var her sene çocuk olmuş
(162 puan) tarafından
Hahahhaah ay maşallah de kız ne diyelim nasip suN en küçük 4 aylık kziim ağustosun 2 sinde 3 yaşına giriyo oglum 1 suabatta iki yaşına girecek şuan 17 aylık faln öyle iate
(7,759 puan) tarafından
Kız maşallah 3 senede 3 çocuk mu allah bağışlasın araları ne kadar

Benim de 5 senede 3 çocuk: )
(162 puan) tarafından
2019 2 Ağustos kızım 2021 1 Şubat oğlum 2022 21 Şubat oğlum
tarafından
2019 da evlnip birtane 4aylik kızı olan bn
tarafından
Genç anne 15 yaşında mi evlendin kiz o yaşta sen çocuksun zaten bı de çocuk yapmamışsindir  :)
tarafından
Adam 3 çocuğa anca yetiydur nasıl para versn bizm kizn aylık gideri 1200 3* dersek adam zorlniyodr
tarafından
Adelaide 16 yasinda evlendim 18 de dogurdum isteyerek yaptım kizimi
tarafından
Kusura bakmayın ama tecavüz edilmsnz isteyerek dediginz de çocuk gelin istismar edilmsnz 22 yasnda 3 çocuk
(7,036 puan) tarafından
Kız sende benim gibisin bende 2018 de evlendim 3 bebem var benimde en küçük 4 aylık büyük 2 buçuk yaşında ortanca 14 aylik
(162 puan) tarafından
Aynı valla
(7,036 puan) tarafından
Sjsjjs hayatın nasıl geçiyor her sabah yeni maceraya merhaba diyormusun :D
tarafından
Ayseos bana mi dedin anlayamadim
tarafından
Kız tecavüz ne alaka şimdi ?
(174 puan) tarafından
16 yasında evlenmek evet istismar-tecavüz oluyor. Bikaç seneye yazarsın buraya kocamdam kurtulmam lazım yardım edin diye. Olan da o isteyerek yaptıgınızı sandığınız cocugunuzda olur. Çok yazık.
tarafından
Nasıl bir laftır ya birkaç seneye yazarsın buraya diye ? Siz herkesi herkesle bir neden tutuyorsunuz ki istemiş evlenmiş sizene ki bundan ya. Kocasi belki çok iyi neden herşeye bir yorumunuz var
(162 puan) tarafından
Sihirli mom aynen valla
tarafından
Bu nasıl yorumlar ya birkere bile eşimle ilgili veya ailesiyle ilgili post açmadım çok şükür mutluyum ne kadar kötü kalbiniz var
Söylenecek çok şey var ama gerek yok
tarafından
Gerçekten şaşırdım . Bir anda tecavüze , kızın kocasına nerden geldi laf. Saçma sapan yorumlar ya gerçekten sinirlendim
tarafından
Bosver canim Allaha havale ediyorum böylelerini
(162 puan) tarafından
Neymiş. Küçük yaşta evlenmiş diye herkesin tercihi bu kimseyi alakadar etmez kendileri. Olsa boyle konusirlarmi acaba
tarafından
Evlenebilir ya tecavüzle ne alakası var bunun saçma sapan şeyler ya . İstemiştir evlenmistir ilk küçük yasta evlenen bu kız mı kanun bile ana babanın izni varken izin veriyor da size ne oluyor ?
Bide bu çıktı ya milletin kocasına laf soylemek. Yarın öbür gün sende yazarsın diye. Ne yazmasını bekliyorsunuz ? Her adamın aynı olmadigini bilin .
tarafından
E yok daha neler yanlış anlama ben sadece merak ettiğim için sordum herkesin tercihi kimisi okur iş sahibi olup evlenir ve sonu hüsran olur kimi de genç yaşta evlenir mutlu olur herkesin zamanı ve kaderi kendine özeldir sadece genç yaşta sorumluluk biraz ağır gelebilir o da herkesin gücü başka yapabilen yapar yani. Helal dairede olan şeylere de tecavüz demek biraz absürt abartmayi severiz
(162 puan) tarafından
Bende çok erken evlendim 22 yaşındayım 3 cocougum var n olmuş çokta mutluyum
(7,036 puan) tarafından
Bende 18 de evlendim ilk zamanlarım kötüydü ama şuan çok mutluyum 3 tanede bebem var ve 21 yaşındayım postlarima bak 3 bebeyle neler yapıyorum çok şükür veren Allah'a esimide iyiki tanımışım
(162 puan) tarafından
Ayenn vallaa. Canım bzide oylee bende çok şey yaşıyorum daha önce burdayım gittim geldim yeni hesap açtım :) senin bebeğini böbrek genişlemesi vardı dmei iylesmistir  en son çok geçmiş olsun bizimde biri iylesti biri kaldi
(174 puan) tarafından
Daha 21 22 yaslar gercekleri anlamak için cok erken hala evlilik yasında bile değilsiniz. belli olgunluğa erişince anlayacaksınız keşke okuyup ayaklarımın üzerinde durabilseydim diyeceksiniz keşke gençliğimi yaşasaydım diyeceksiniz kaybolan yıllarınıza baktıgınızda. Konu eşlerinizin ne kadar iyi insanlar oldugu degil ayrıca dünyanın en iyi insanı olsa da bu bi gercek. Ve gercekler acıdır malesef.
(7,036 puan) tarafından
Kusura bakma kimsede yanlış anladın beni buz babbamizin evinden orfumuzle adetimizle gelin çıktik şükürler olsun ki etraftaki namusuyla evlenen kızlarımıza değil ortada çocuk kadın dolaşan kızlara bakın önce gidip kalkıp tecavüze uğramış siniz gibi lafları kuknmadan ince bunu düşünün kader diye bir şey vardır ondan öteye bir adım yoktur benim nazarımda benim kaderimde de bu var bunu yaşıyorum on yargılarını herkez kendine saklasın üniversiteli tanıdıklarım var okuyirlar hayatkarini yaşıyorlar ama nasıl bir biçimde yaşıyorlar
(7,036 puan) tarafından
1 haftada 3 erkekle beraber olanını duydum öyle olacağıma iyiki evlenmisim kimse yanlış anlamasın geneleme yapmıyorum
tarafından
16 yaşında TECAVÜZ edilmyi neden basitlstryisnz tam olarak nasıl bir hayat yaşadın 16 da evlnp  1 yıl içinde hamile kalmsn 22 yaşında 3 çocuk tam olarak yaşadığın ney senn
(162 puan) tarafından
Ne saçma konusuyosunuz gerçekten 16 yaşındaki evlendim dedim basitlestirmiyoruz ama kendiniz sanki dört dörtlük gibi konusuyosunuz ama buranın böyle bı huyu var çok bilmişler çok burda senin gibi canım he tamam haklısın
tarafından
Niye evlenmsen iradene sahip cikamyckmydn
(7,036 puan) tarafından
Kimsenin birşeyi basitledigi yok kocası o ne tecavuzunden bahs ediyorsun sen devlet bile 17 yaşında anne baba rızası ile evliliği onaylıyor dinimizce de sıkıntı yok sen daha neyin tecavuzunden bahs ediyorsun
tarafından
Kızında 15 de evlndr aman ne yaprsan yap cahille konuşma denir ya ondansn işte
(7,036 puan) tarafından
18 yaşına kadar çıktım halada çıkarım şükürler olsun namusunu korumayı biliyorum demek istediğimi iyi anla önce sen  sonra konuş
tarafından
Sizin için adet olup kadın olunca evlnebilir mi yani kusra bakma yin ama 16 yasnda evlnmk bir erkeğin koynuna girip 4 yılda 3 çocuk yapmak ona eşlik etmiş olmuyorsnz size mutluluklar
(7,036 puan) tarafından
Kızım ne zaman isterse o zaman evlendiriim bunu söylemek kimsenin hadi değil lafını tart öyle konuş müslüman ooan bir bayana bu lflar hiç yakismiyor Allah'a inan her insan kazanın ve kaderinde varlığına inanır şükür cahil değilim aynı fikirde değiliz diye bana cahilik ile itham edemezsin once kendine bak sen
tarafından
Günde 3 erkek le birlikte olacgima çocuk gelin oldum diyosn:) kusra bakma ama nice 25-30 yasnda evlnn var onlar kerhnden mi çıkıp evlniyor bravo sana 18 e kadar musunu koruduğun için 18 de evlnip 4 sende 3 çocuk Maşallah
(548 puan) tarafından
Fatoli senin psikolojin bozuk canım ben erken evlenmedim ama şu an keşke erken evleseydim bile derim Allah razı olsun eşimden sen etrafından çok darbe aldın sanırım acısını bu şekilde çıkartıyorsun belliki
(7,036 puan) tarafından
Şükürler olsun 3 erkekle berber olmadim olmamda o zihniyete değilim hadini bil oyke konuş namusuna dil uzatma sakın realden konuşmak kolay tabi senin için senin gibiler yüzünden etraf çocuk kadın kaynıyor utan kendinden birinin namusuna dil uzatmadan önce çocuk gelin değilim 18 yaşında reşit bir bireyim ve kendi özgür hak ve iradem ile eşimi görüp sevip evlendim bunu sorgulamak ya senin hadım değil
(7,036 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum bencede sen bir tedavi ol musluman bir kadına yakışacak şekilde konuşmayı öğren önce kimsenin namsuna dil uzatmakta bu kadar basit değil hadini billl
(7,036 puan) tarafından
Ve iyiki 3 tane aslan parçası gibi evladım var bundan pişman değilim olmam da Allah bizide evlatlarımızla sizin gibi zihniyetleri bozuk insanların serinden korusun
(162 puan) tarafından
Ayşe sen kaç yaşında evlendin aaa biraz büyük evlendin diye en namuslu su sennsin tamam ***** ******** üç kişiyle beraber olmaktansa velendiniz ne dmek yaa beyinsizin salk yürü gitt en namuslsisi sensin dinime küfreden müslüman olsaaa
(548 puan) tarafından
Erken evlenip mutlu mutsuz olanda var geç evlenip mutlu mutsuz olanda var kızlar birde yaşı 30 olmuş zerre olgunluk olmayan hala oturmadini kalkmasını bilmeyen nerde ne konuşup ne giyinecefini bilmeyen kadınların kini 19 yaşındaki kadın biliyor belki senin eşinden daha fazla sorumluluk sahibi bir eşe sahip sanane
(7,036 puan) tarafından
Zehra boşver şunu yorum yapmaya değmez zihniyeti piskolojisi bozuk beliki bu dünyada başımıza taş yagaada hak bunun gibi zihniyeti bozuk gibiler yüzünden
(162 puan) tarafından
Burası çok bilmiş insanlarla dolu maleseffd çok bilmislsr
(162 puan) tarafından
Ayenen canım bosevr konuşur konuşur susar hahah
tarafından
Sen kendin günde 3erkkle berbr olcgma 18 ne kadar namusumu korudm evlndim dedin önce sen yazdığı ni anla
tarafından
Sen kendi kendine konuya yorum yaptn bn ilk basta post sahibinn 16 yasnda evlnp 22 yaşında 3 çocuk yapmasna dedim sen kendin atıldın
(7,036 puan) tarafından
Anladım da oyle yazdım 18 me kadar sahip çıktım halada çıkarım dedim iyi oku yazdığımı boş yapma burda hadi işine bacım kendi piskolojini bozmussun miletinkinide bozma
tarafından
Boş yapn sensn konuyu nereye cevirdn istersn iki daha doğur 30 ysnda 5 çocuk olur
tarafından
17 de evlnmk yerine bir okul okusydn
(7,036 puan) tarafından
Sacmaladiginin farkindamisin bacım nerden tutsan elinde kalack milletin kocasına tecavüzcü dedi benim namusuna dil uzatın daha neyin kafasını yaşıyorsun sen
(162 puan) tarafından
16 yaşımda evlenmedim ben canım sen kaç doğumlu olduğumu biliyonmu konusuyon yürü gut yaa uğraşamam senle bay haklısın namuslusun
(7,036 puan) tarafından
Canım istemedi okumadım bacım keyfimin kayasimisin
tarafından
Konuya sen atldn senin bireeyne laf eden yok 17 yasnda çocukla dini katıp evlnnde sapik oluyur
(162 puan) tarafından
Sen. Kaç yaşında evlendin pek namustan bahsediyor ya
tarafından
Bn sizn namusnza birşey demedim demmde üsteki kadın günde 3 erkek le yatacgma 18 mde evlnrm dedi demki 18 evlnmyn herkz namusz dedim bende kendi lafına Cvp olark 16-17 yaşında evlnmk çocuk gelin demk sizi alan erkek sorunları var yoksa kimsw 17 sende kimse ile evlnmz
(162 puan) tarafından
Evlenebilir canım. İlla bı sorun olacak diye bişey yokki AA 17 dede evlendi kesin bir sorunum var diyecez
tarafından
Bekarken nasıl bir aile hayatım vardı biliyor musun oku kizim arkandayız diyen ne annem ne de babam oldu üvey anneden dayak yeyip sokaklarda yattin mi bilip bilmeden konuşmayın lütfen evlendim okuyorum devam ediyorum dışarıdan böyle konusmak kolay tabi
(7,036 puan) tarafından
Kızlar Allah aşkına şuna cevap vermeyin beliki kafası yerinde değil biz ne yazarsak yazalım ila kendine edecek bir laf bulacak beli
(174 puan) tarafından
Ben 27 yasımda evlendim namusumla okulumu da okudum paramı kazanıp gezip tozdum da. Kimseye muhtac olmadım bu zamana kadar. Benim annem 16 yasında evlendirilmiş bi kadın babam dünya tatlısı dünyanın en iyi insanı olmasına ragmen annem hep bize bunun zorluklarını anlattı bizi okutmak için elinden geleni yaptı. İyi ki ailem gibi bir aileye sahibim burda yazılanları okudukca bunu söylüyorum. Ben hiç 16 yasında evlendirilip 30-40ına geldiğinde pişman olmayan birini görmedim hepsi söyler ne kadar iyi insanlarla birlikte olurlarsa olsunlar. Bu son yazanlardan da sunu cok iyi görüyorum kadınların okutulmasını namussuzluk olarak gören insanlar bu sekilde bi nesil yetiştiriyor hala burdaki 20 yasında kızlar okuyup meslek sahibi olup namussuz olacağıma evlenirim daha iyi diyorlar. 21. Yyda bunu görmek ne acı.
(7,036 puan) tarafından
Okumayı namusuzluk olarak görmüyorum bunu bir anlayın önce ama öyle insanlarda var devirde malum öyle insanlarda var okuyup kendi geçimini sağlayan da var buna bir lafım yok ama orda yok 21 yaşında 3 çocuk olmazsa 16 da tecavüze uğradı gibi laflar söyleyen sizlersiniz kinamadan önce bir düşünün geneleme yapmıyorum dedim başta bunu belirtim lafı başka bir yere çekmeyin okumak namusuzluk değil dir ama okumakta mecbur değildir okumadik diye niye hor görülüp cahil görülüyoruz  bu bizim kararımız kimseyi ilgilendirmez okumakla adam da olunmuyor insanlik lazım başta vicdan merhamet lazim
(174 puan) tarafından
Tabi ki hiçbirimizi ilgilendirmez ne istediğiniz. Bu posttann da anlasılacagı üzere ekonomik özgürlüğü olmayıp kocasından para isterken utanan, aksam kocası gelse de 3 kurus para verse diye bekleyen, kocası olmadan hastaneye ya da baska bi yere dahi gidemeyen, yıllar sonra kocası ile problem yasadıgında ben 3 cocugumla ne yaparım diye kocasının her seyine katlanmak zorunda olan o kadar cok insan var ki burda. Tabi ki bu sizin seçiminiz. Gecen gün biri böyle bi sey yazmıstı buraya 20li yasalarında 3 cocuklu kocasından bosanamayan diyordu ki cok severek evlendik basta böyle değildi bilmem ne.. Yarın ne olacagımız belli değil arkadaslar hadi size dogrusunu gösteren olmamıs ama siz kız cocuklarınızı bu zihniyette yetiştirmeyin ne olur. Kız cocukları okusun 20sinde bi cocuk karnında 3.cocuguyla evde kocasını beklemesin, üniversite sıralarında ders notu kovalasın. Sizi hor gömüyorum kesinlikle dedim ya en basta benim annem cocuk yasta evlendirilmiş okutulmamış bi kadın annemi hor göremem en başta, ama hala savunduğunuz bu düşüncenizi sonsuza kadar hor görürüm. Umarım bu söylediklerimi de baska türlü anlamaz kimse gayet acık ve net konustugumu düşünüyorum daha fazla söyleyecek bi seyim yok cünkü iyi günler dilerim hepinize...
(162 puan) tarafından
Canım ben eşim bana her şekil para verir gönderir anladinmo benim hiç birşeyin kisitlamaz istediğim zamn dışarı çıkarım veya çıkmam kocam eve gelsede 3 kuruş versin ne dmek yaa benim eşim başka yerde calisiyo her şekil gönderir ve çok iyi biri wbeni  ve eşimi tanımadan böyle yargilayamazsin utanmak gayet normal evet isterken utanabikirim bu gayet normal bişey yani severek evlenmek kötü biseymi kimsenin evliliği hakkında bu şekil yorum yapma hakkına sahip degilsiin  aynis ey sen yaşamış olsan bu. Şekil konusmazsin ama tek kendinize korusun biz erken evlenebirilkz çocukta yapabiliriz evlenirken de çocuk yaparken de size soracak değiliz ve siz bu şekilde konuşma hakkına sahip değilsiniz cok mutluyuz belki yok utanma falan her insanda olan şeyler gayet normal sanki kendiniz dört dörtlüksunuzde burda herkesin yaşamına laf soyeleyeck şeyi bulabiliyorsunuz
(174 puan) tarafından
İşte okumanın önemi biraz da burdan anlasılıyor yazdıklarımın hiçbirini anlamamışsınız. Neyse siz aynen devam arkadaslar kocalardan para dilenmeye ;)
tarafından
Ya sen nasıl konusuyorsun dilenmek falan? Nasıl bir üslubun var ya . Karşımızdaki insan bize bakmakla yükümlü olan biri dilenmek nedir.
tarafından
Fatoli sen de yeterince okuyamamışsın yalnız gerçekten eğitimli biri olsan şu cümleleri kurmazdin baya bı avam üslubun. Ne mezunusun bu arada ?
(162 puan) tarafından
Anlamaya beyni yetmeyen sensin canım dilenmiyorum utanıyorum dedim bu benimle alakalı olan bir sorun sen nedenden anliyon kicinlami çok şükür kocamla aram çok iyi Allah kocana yardım etsin. İlla açacaksın ağzımı yürü git kardeşim
(162 puan) tarafından
E o zamn sende dilencisin kocan snaa baktığına girer aynı mantık sonuctaa Allah akıl fikir versin ahahhaha
(162 puan) tarafından
Eşten para istemek dilenmekmi oluyo alalh aşkına sen istemiyonmu sen ne saçma konusuyon yaa
(7,036 puan) tarafından
Şükür kicalarimiz bizi dilenmek durumuna getirmedi helali ile kazanıyorlar bizde HELALİMİZDEN İSTİYORUZ PARALARİ  meslekte ömürlük değil bir baktin atili vermişsin mesleğinden o zaman sende kocandan dilenirsin  şunu sayende bir kere daha anlamış olduk OKUNAKLA ADAM OLUNMUYORRRRR
(7,036 puan) tarafından
Bu arada annemde okul okumamisti demiştin ya dememi annenende sizin ihtiyaclarinizi karşılamak için babanızdan para dileniyormus bunuda anlamış olduk sayende
tarafından
Tamam en iyi sensin okumjs kocasının eline bakmayan sensin ama insanlık nedir onu öğrenememişsin burdaki insanları aşağılayarak egonu tatmin ettin ama senden daha iyi bir hayata sahibim bunu burda tek tek anlatamam hem okuyorum hem kocamın parasını yiyorum bir sorun varmi?
-Reklam-
0 oy
tarafından

Genelde eve alınacak şeyleri eşime soylerim. Bir yere birşey almaya beraber gideriz çok öyle bana para verir misin durumları olmadı. Ama asla da utanmam. 4 yıl sevgili 5 yıllık evlilik , bunca zaman geçti şükür hic böyle bir duyguya kapilmadim

(162 puan) tarafından
Bende 3 yiilik sevgili 4 yıllık evli olaraktan. Canım bilmiyorum istsem veriri ama ben cekiniyom
tarafından
Hiç cekinilecek bir durum değil bunca senede bunların çoktan geride kalmış olması lazım. Ben üniversite bittinden sonra bebeğim olana kadar çalıştım. Maaş kartlarımiz bazen bende bazen eşimde olurdu. Yani o bana yada ben ona para verir misin alır mısın gibi şeyleri hiç telaffuz etmedik. O yüzden bence bunu aşmalisin eşin sonuçta
(162 puan) tarafından
İşte ben asamiyoeum hep bu şey içimde bilmiyorum
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Valla bende utanıyorum 1 saat açıklama yapıyorum şu lazım şu sebepten falan diye hani sorguya da çekmez ne yapacaksın diye ama bende aşamıyorum bu durumu 
(162 puan) tarafından
Aynen valla desem anında gönderir düşünmez verirde hatta bana der. Varmı paran verimmi var derim utanırım halbuki yok hahahah
0 oy
tarafından
5 yıla girdik 1 kere istedim sadece ondada kipkirmizi olmuşum sonra hiç istemedim 
(162 puan) tarafından
Kız  aynen valla utaniyom
tarafından
Maaşı eve birakir kartın biri bende birde banada ayrı hesaba atar Allah razı olsun istetmiyor aksi olsa isim zordu
(162 puan) tarafından
Bende. Hiç istemem o verir gonderiri ben onda bile utaniyom
(13,834 puan) tarafından
Ee tmm zaten bence bu olmali adam yolluuomus zaten kiz☺
tarafından
Evet kuzum çok şükür ki istememe gerek kalmıyor ☺️
0 oy
(1,587 puan) tarafından
Kartı bende istediğimi aldığım için utanma fakan olmuyor :)
(162 puan) tarafından
İstesem verir ama utaniyom
0 oy
(2,423 puan) tarafından

Ne utancam ta o benden maaşını geri isterken utansın :D

(162 puan) tarafından
Hahahah ne bilim yaa
0 oy
(13,923 puan) tarafından
Bende utanirdim ama artik ben istemiyorum. Kizim istiyor hemde annemede ver diyor. Sağolsun onun sayesinde ben ağzimi açmiyorum. 
(162 puan) tarafından
Hahahha benim kızda var ama hayla bilmiyo ama ben utaniyom yaaa
(13,923 puan) tarafından
Ay vallahi süper oluyor. Birde alişti baba kredi kartin annemde dursun bime gidersek bişeyler aliriz diyor. Benim kiz fena. Sende öğret şimdiden.
(162 puan) tarafından
Hahahah yapım
0 oy
(917 puan) tarafından
Ne utanması kız,vermezse zorbalıkla alıyorum:))))
(162 puan) tarafından
Valla ben utaniyom canim
0 oy
(357 puan) tarafından

Hiç utanmıyorum ay başı hemen hesabıma atar yada hemen çekip elden verir bazen verdiğini beğenmem daha fazla alırım :D

(162 puan) tarafından
Kız bende istesem verir ama oda gönderir zatn ama ben çekiniyorum
0 oy
tarafından

Para istemiyorum hiç istemedim de kartın bir tanesi bende ve nakitte kendi veriyor al sana lazım olur diye :D

(162 puan) tarafından
Banada verir abla ama ben istemeye utanırım o verdiğinde veya gönderdiği de bile utaniyom haha
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Maaş yattığında çekip eve bırakıyor o benden harçlık istiyor bende öyleyim asla istemem evde eksik olsa bile oda biliyor maaşı komple eve bırakır bende eksik gedik vs alırsam harcarsam söylerim 
(162 puan) tarafından
Ben utaniyom :/
(1,015 puan) tarafından
Eee maaşı neden eve bırakmıyor
(162 puan) tarafından
Canım başka şehirde calisiyo zatn gönderiyo ama ben bana lazım dugunda vs utaniyorum istemeye o gönderdiği de bile utanıyorum bide borclarida var o yuzden
(1,015 puan) tarafından
Alışırsın zamanla =))  ben babamdan bile alamazdım istemezdim kendim çalıştum yedim şimdi eşimde huyumu bilir maaşı verir alıştım o yüzden
(162 puan) tarafından
İnsallah
0 oy
(13,099 puan) tarafından
Para istemeye kalmıyor ki zaten hepsi evde.

Eşime sormak lazım benden isterken utanıyor mu :D
(162 puan) tarafından
İşte bilmiyorum bu huyumu yok etmeme lazim
(13,099 puan) tarafından
Bir iki iste zaten alışırsın ya da direk eşine söyle ben isteyemiyorum haftalık bana eve para bırak lazım oldukça harcarim de
(162 puan) tarafından
Başka şehirde caliisiyo canım gonderir. Zatn ama çok lazım. Olduğu anda yada başka türlü seyelrde hemen araryipta soyleyemiyorum
(13,099 puan) tarafından
Msj yaz en iyisi sözlü diyemiyorsan
(162 puan) tarafından
Kiz mesajda yazamiyom hahahah valla cokk ciddiyim yazmaa kadar gitse tamamı ne yazdı diye teli kapatıp bakmiyom bile utancımdan
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Utanma değilde mahcupluk var nedense önceden çalıştığımda maaşımı ortaya koyardım kendi harçlığımı alırdım gerisini eşime verirdim karta yatırsın diye.ama şimdi çalışmıyorum  eşimden isteyemiyorum şuan maddi olarak zordayiz çok sıkısirsam isterim oda mecbur kaldığım için zaten hep sorar paran var mı vereyim mi der kenara koyar yinede ama harcayamiyorum zevkine o parayi
(162 puan) tarafından
Aynen bende borcundan. Dolayı istemiyorum genel olarak ta istemiyorum utanıyorum ama şimdi ablamın dugunu var kıyafet falan almam lazım bı yandanda bilmiyorum durumdan dolayı
0 oy
(1,752 puan) tarafından

Istemeden veriyor sağolsun gerek kalmıyor yani:)

(162 puan) tarafından
Banada aynı şekil ama lazım olduğunda istediğimde utanıp cekiniyom
0 oy
(1,681 puan) tarafından
Ne utancam asıl o benim istememden utansın ben istemeden versin. Para lazım hesabıma atar mısın yada kartını ver diyorum. Tabi kendi kartını vermeye gözü yemiyor hesaba atıyor uyanık 
(162 puan) tarafından
JHahhaa veriyorsa verdiğinde bile utaniyom
(1,681 puan) tarafından
Aman ne utanıyorsun eşin olmuş çekinme al daha neler. İhtiyacın yoksa bile verince yok deme yine de sen al, at kenara bitiriktir en güzeli. yarın öbür gün lazım olur verisin. Yada nakiti biriktirip gram altın olarak al
(162 puan) tarafından
Kız biriktimemi oluyo sanki 3 cocouk var ancak kıyafet alsam kendime alsam kuaföre gitsem dışarı çıksam çocuklara bişey alsam avucta kaldı sıfır
(1,681 puan) tarafından
E sen yeni evli de değilsin o zaman. Ben o yüzden utanıyorsun sandım. Kız daha utanıp çekilecek ne var. En ufak utanma kim için kazanıyor adam sonuçta
(162 puan) tarafından
İşte :D yatakta utanamazsin para isteyince utanirsin hahahahahhaah
0 oy
(11,217 puan) tarafından
aaa olur mu oyle sey canim burda ki hatunlarin esleri calisip ay sonu maasi hanima veriyorlar: D 
(11,217 puan) tarafından
o zaten olmasi gereken o evin ihtiyaclari var sonucta ve adam calisiyorsa tabi ki parasiyla karsilanacak o degil sen aliyorsun dmk. onun disinda keyfi isteklerin icin para vermesinden bahsediyorsak onuda bir zahmet akil etsin yoksada tabi ki iste kisisel ihtiyacini esin karsilamiyacakta babandan mi istiyecen.
(2,479 puan) tarafından
Vallah hiç öyle üstüme almam sorumlulukları zaten bikmisim kağıt işlerinden birde burda uğraşamam biliyorsun yurtdisinin işlerini

Ki zaten eşim bana Bırakmaz lazım oldukça bende alırım öyle getiripte all sana kalsın maaşım demez.
 pek inanma canım sıkıntı falan yok kafadan sallıyorlar
(2,479 puan) tarafından
Kız sallıyorlar yaa inanmıyorum
(11,217 puan) tarafından
esim para kazanmayi bildigi gibi harcamayi kullanmayi odemeyide biliyor dedigin gibi ben neden sorumlulugu alip kndimi yorim ki : D ben isin yeme kismina o karsilayip odeme kismina bakiyor en rahati : D
(2,479 puan) tarafından
Ohh vallah en güzeli
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Sen istemeden esinin bırakması lazım valla benim kocamin maas kartı bende olduğundan dolayı ben istemiyorum. Bebekten önce çalışırken benim maas kartımda ondaydi. Cekerdi kira vs oderdi 
(162 puan) tarafından
Başka yerde calisiyo şehirde yani gönderir zatn ama o gönderdiği de bile ben utanıyorum sorun bende yoksa istesem gönderir buraya geldiğinde bile verirdi ama ben utaniyom
(2,223 puan) tarafından
Ya ne utanıyon kizim boşver ye iç gezzz :))
(162 puan) tarafından
Demi iste
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Vallahi odemelero yapariz esim kalani bana atar direk ama oyle olmasaydida isterdim cekinmezdim☺sende cekinme neden cekiniyosun ki 
(162 puan) tarafından
İnan bilmiyom ama ben utanıyorum o bana versede utaniyom
0 oy
(9,626 puan) tarafından
İstememe gerek kalmiyo hepsini komple bana veriyo ödemelerden kalanı,ama istemeye de çekinmem 
(162 puan) tarafından
Ben çekiniyorum
0 oy
(13,101 puan) tarafından
Çekinmiyorum sevgiliyken ben unv okurken eşim bana gönderiyordu şimdi de istemeden veriyor 
(162 puan) tarafından
Oda verir ama ben onda bile utanırım
(13,101 puan) tarafından
O kadar da değil:)
Ben mesela bir seh beğenirsem gösteririm bunu almak istiyorum diye tamam der yada sorarım eğer paran varsa alalım.dieu :)

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 161 göst.
27 Nisan 2024 Aile kategorisinde Tanszuuu (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 363 göst.
0 oy
46 cevap 967 göst.
16 Ocak 2023 Aile kategorisinde yagmurzamani (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 489 göst.
3 Ocak 2023 Aile kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu