0 oy
649 göst.
Aile kategorisinde (230 puan) tarafından
Oglum 4 buçuk yaşında...bugün sokakta oynarken ben bakkala gidicem dedi..bakkal da evimizin yukarida kaliyo bakkalda hemen asasinda çok yakın..önünden arabalr falan geciyo ama sokak arası mahalle gibi düşünün..neyse..bende geleyim dedim kardeside kucağımda yok gelme ben tek gidicem dedi..peki dedim normalde topu uzağa kaçsa köpek var diye gitmez..kardeşi kucağımda peşine takıldım..arabaların gectii sokağa girdi..kıyamam sağ sola bakıp yürüdü..ama karşıdan koca araba gelince annecim kenara diye bağırdım..beni görünce kızdı neden geliyosun eve git gelmedi pesimden dedi..tamam deidm..bakkala girdi.. bekliyorum uzakta..snra çıktı..hiç bisiy almamış..yanına.gittim..uzgun ağlamaklı..nee oldu neden almadın dedim..başaramadım dedi .dolabı acamamis..ben tek gidicem dedi neyse eve geldik..tekrar denersin annem dedim..bn gidiyom dedi babasını gönderdim peşinden bu kez takip etsin diye..yine alamamış burgerini..snra kızdı.. kardesimide istemiyorum..bisikletimi de istemiyorum..eve girmek istemiyorum hiç bisiy istemiyorum diye.soylenmeye(•‿•)(•‿•) Allahım yaa büyümüşte dediklerine bak(•‿•)(•‿•)

15 Cevaplar

0 oy
(14,428 puan) tarafından
Yiiiiiia kıyamam 
(230 puan) tarafından
Birde şu cümlesi var başaramadım anne başaramadım..(•‿•)
-Reklam-
0 oy
(7,928 puan) tarafından

Şimdi linç eden insanciklar gelirler ne bıcim annwsin nasıl tek gider nasıl izin veriyorsun ne kdr desen takip ediyordum arkasındayım yok :)

İyi yapmışsın takip ederek benimde kızımin okulu bir sokak otedeydi ben tek gidecem derdi biliyordum gide ama ben gene takip ederdim 

(230 puan) tarafından
Kız sokakta oynadığında bile başını bekliyorum..içeri iki dakika  bile girsem yani da içeri sokarım...olumsuz yazabilirlee tabi ama kimse anneligimi sorgulayamaz. Bu zamana kadar anneanne dedeleriyle bile tek bir yere göndermem..
(7,928 puan) tarafından
Aynen haklısın ama burdaki insancıklar kudurmuş artı alalım diye gö.t yirtiyolar bundan sonra bakacam kim artık için go.t yirtiyo verecem artisini başka postlara musallat olsunlar :)
(230 puan) tarafından
Amaaann. Boşver canım.. telefon başında konuşmak kolay geliyo onlara
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Yaaa kıyamam çok tatlı ama 
(230 puan) tarafından
(•‿•)(•‿•)sorma bazen büyümüşte küçülmüş oluyo
0 oy
(12,902 puan) tarafından
Kıyamam bakkaci da yardım etmemiş mi :)
(230 puan) tarafından
Ne bilim tanıyı aslında oğlumu ama heralde ben yokum diye bisiy vermek istemedi .bütün mahalle bildiği için biras tek başına birakmiyacagimi..(•‿•) beni bekledi sanırım annesi gelecek diye..oğlumda alamayınca cktti hemen .
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Ay canım yaaa  maşallah çok özgüvenli

Keşke marketçiden yardım isteseymiş oraya kadar gitmişken.

Beraber gidelim dolabı açmayı öğreteyim daha sonra yanlız gidersin deyin
(230 puan) tarafından
Aslında biliyo..bakkala gider dolabı açar kardeşine çilekli kendisine kakaolu buger alır bir tane..bakkal abiye verir..sordum açamadım dedi..arabalar çok geçmese sktni yokta .çok araba geciyo birde sokaklar çok dar korkuyroum..ben.ona öğretmiştir sağ sola bakicaz araba gelebilir diye..durmuş bakıp geçiyor (•‿•)
0 oy
(1,154 puan) tarafından

5 yasindayim anaokuluna gidiyorum sene 2000 okul arka sokakta anneannem goturuyor anneanneme kizmistim bebek miyim ben ablayim tek giderim diye kiz kardesim var benden 14 ay küçük erkek kardesim yeni dogmus anneannem almis onlari da arabalarin arkasina saklana saklana beni takip etmisti okula girerken gordum anneanneme ya gitsene geldim iste bundan sonra tek gelicem demistim :D Sacimi da kendim tarar sozde toplardim :D Ah gidi gunler geldi aklima :D

(230 puan) tarafından
Özgürlükten cok belkide kendin bisiyler başarabilme sevinci....oğlum da bu vardı bugün ..görmeseydi iyidi ama tutamadım kendimi malesef yakalandik (•‿•)
(1,154 puan) tarafından
Aynen oyle simdi buyuk oglum 2bucuk yasinda bazen yolda yururken elimi birakiyor yanimda yuruyor merdivenleri elimizi tutmadan cikiyor ve o mutluluğu anlatilmaz ya yasaniyor
0 oy
tarafından
Yani güzel birşey özgüvenli ama genede yaşı küçük değil mi canım aman dikkat et gözünü ayırma ortalık pislik kaynıyor 
(230 puan) tarafından
Aman yok cnm yaa ..bu zamana kadar dede babaanne bile tek bırakmadım....gözümün önünden ayirmam canım..heves etti arkadaşın yanında bnde denemesini istedim.cesareto kırılmasın diye
tarafından
İyi yapmışsın
0 oy
tarafından
Ay maşallah benimki de üç buçuk yaşında ekmek alıyor yaacok tatlılar gidiyor firina yaklasinca git al koş diyom boyida yetişmiyor görsen diyor abi abii abii ekmek Alaçam üctene:))))
(230 puan) tarafından
Yaa yerim ben onu..büyüdüklerinde de  git dedigimzzde gideceklermi acaba
tarafından
İns giderler
0 oy
tarafından
Ya çok tatlı maşallah acaba sizin gözünüzde takdir edilmekmi istiyor biseyler basarip içten içe anneyi paylaşamam olabilir ☺️❤️
tarafından
Ya ne güzel çok mutlu oluyorum senin gibi anneleri görünce bende ilk çocuğum çok unutuldum ama şimdiki anneler daha bilinçli maşallah onlar mutlu olsun yeterki ☺️❤️
(230 puan) tarafından
Bende öyleyim 5 kardeşin jcinde çabuk büyüdüm..
tarafından
Ondan daha bilinçlisin demi senin yaşadığını çocuğun yaşamasın istiyorsun ben daha anne olamadimda ondan soruyorum
(230 puan) tarafından
Tabi içimde ne eksiklik varsa onlarda o tam.olsun istiyorum..mesela sacimla oynanmasını çok severim..çok hoşuma.gider..annem.bir kere olsun dizine yatırıp oynamamistir.simdi kızım saclarini okşayarak uyutuyorum..kendi eksikliklerimi onlarda tamamlıyorum sanırsam..Allah sanads nasip etsin  bu duyguyu..
tarafından
Amin canım Allah razı olsun bende ne anne sevgisi ne baba sevgisi gördüm hep dislandim kardeşim doğunca fiziksel duygusal şiddet her şey vardı rabbim banada nasip ederse çocuk olmasına izin vericem yavrumun yaşıtlarım oyun oynarken ben evde iş yapiyordum napalım kader işte
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Maşallah,Allah korusun çocuklarımızı 
(230 puan) tarafından
Amin cnm
0 oy
(22,070 puan) tarafından
:D başlık ne kadar tatlı 
(230 puan) tarafından
Sağol cnms(•‿•)
0 oy
tarafından
Cok iyi yapmışsın. Göz hizandan ayirmadan kendi başarmış. Ozguvenine büyük katki sağlayacak. 
(230 puan) tarafından
Bugün tekrar denedi bugeri almak için .bakkal
 Önceden söyledim gelicek diye..arkasında takip ettim bnde..aldı geldi .nasıl sevindi görsen başardım.anne başardım diye
0 oy
(1,552 puan) tarafından

Yaa maşallah, yenir ki o :) Ben de oralara gelmek istiyorum bi an önce ama kızım daha sekiz aylık, dişini bile çıkaramadı daha :angel:

(230 puan) tarafından
Her ayları yaşları güzel canım..buyunce geriye donemiyilar sende bu dönemlerin tadını çıkar bol bol..
(1,552 puan) tarafından
Güzelliği var mı bilmiyorum, bitirdi beni diş dönemi.. Gece 4.30'da uyandı, huzursuz da değildi ama uyumadı da.. Beşiğin kenarından tutup kalkıyor bi de, düşecek diye korkumdan gözümü bile kırpamadım.. Önceden de çok iyi değildi uykusu ama bi haftadır nasıl uyuyorum belli değil, uykusuzluktan başım çatlıyor artık
(230 puan) tarafından
Ewt dış dönemi cnm bizde oyleydik ..geçici merak etme
(1,552 puan) tarafından
İnşallah hayırlısıyla geçer bir an önce, dördüncü aydan beri olan huzursuzluklarını dişe bağlıyorum ama hâlâ dişin ucunu bile göremedim.. Rüyamda gördüm bugün dört dişi birden çıkmış oluyordu :)
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Benimkide 4 bucuk yaşinda bana diyor herkes cocuklarini ekmek almaya gonderiyor sdn neden bana para verip yollamiyorsun 2 rkmek alcam gelcem fiyor ahh ahh Rabbim onlari korusun bu yaş gurubu biraz fazla merakli hersehi ben ysparim modunda
(230 puan) tarafından
Çok uzak değilse bizim ki gibi gitsin...ama sende hemen arkasında ol..eskisi gibi değil ortalık malesef
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Benimki 5 buçuk yasinda gitcem dese de salmam Allah korusun. Basligi okuyunca oğlunu 7 8 yasinda var sandim 
(230 puan) tarafından
Tek basina göndermedim canım bnde arkasindaydim zaten..bugün tekrar denemek istedi..beni görmeden arkasından takip ettim..burgerini alıp geldi..o kadar mutlu oldu ki başardım diye .

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 437 göst.
22 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 461 göst.
21 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 559 göst.
9 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 136 göst.