0 oy
536 göst.
Diğer kategorisinde (798 puan) tarafından
Soru baslikta kizlar takintilariniz varmi?

Benim yatmadan veya evden cikarken ocagi kapiyi kontrol etme,ellerimi sık yikama cok abaryolmicak derecede bunlar.

Bos post acilmis diyenler lutfen ilgilenmesin maksat muhabbet olsun dedim.

21 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bnm de genel takındım sık sık el yıkamak sanriim temizlik takıntısı bide 
-Reklam-
+1 oy
(12,854 puan) tarafından

Ellerim sudan çıktığı an hemen krem sürmezsem kitleniyor açamıyorum :D

(798 puan) tarafından
Krem aliskanligim yok ama sık yikadigim icin ellerim cok kotu olmustu bi ara.Sonra nemlendirici sivi sabun kullanfim aktivex in baktetileri en iyi temizleyen kuruluk gitti
(12,854 puan) tarafından
Kendimi bildim bileli var bu bende yaa çok kötü oluyorum hemen krem sürmezsem
(798 puan) tarafından
Guzel bi ozellik aslinda ben useniyorum bazen sık yikadigim icin heralde:)
(12,854 puan) tarafından
Olabilir:)
+1 oy
(2,704 puan) tarafından

Ayyy aynı ben, on kere kontrol ederim ocağı ve kapıları camları vs bir türlü vazgeçemiyorum :D

(798 puan) tarafından
Allah kolaylik versin bize:))bide esim gececi oluo bazen on kere bakiorum:))
(2,704 puan) tarafından
Amin canım, ben bir de mesela saçlarımı düzleştiriyorum ve o gün evden çıkacaksam on kere de ona bakarım prizden çıkarmış mıyım diye :D işimiz çok zor :dd
(798 puan) tarafından
Evet oda var bende bu aralar ocaga taktim en cok bigun suyu unutmusum su kalmamis icinde kayanaynca ondan oldu heralde aynen zor cnm :)bu bebisler kafa birakmioki
+1 oy
(588 puan) tarafından
Evimi temizlediğim halde hep pismiş gibi gelir ağda yaparım ama hep kalmış gibi gelir çok rahatsız olurum
(798 puan) tarafından
Bazen oluyor o bende aksine temizliğimde bi ferahlik geliyor bana
+1 oy
tarafından
Takıntım.surekli cocuklari uykudayken takip.etmek uyuyamiyorum kontrol.edicem.diye yaa
(798 puan) tarafından
Bak onu unutmudum bebegimi kontrol etmek gece uyurken ustunu acmismi ,nefes aliomi duzgun
tarafından
Aynen bende surekli kontrol.ediyorum.bu yuzden uykuya dalamiyorum malesef
(798 puan) tarafından
Bide cam acip havalandiririm yaz kis evi sanki havasz kalicakmisim gibi:)
0 oy
(682 puan) tarafından
Temızlık temızlık temızlık 
(798 puan) tarafından
O en cok yorani heralde
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Var ve bu beni çok yoruyor 

Evin bütün oda kapıları banyo dahil açık olacak önünden geçtiğimde düzenli olacak kapatmama hiç bir kapıyı 
(798 puan) tarafından
Cocuk varmi cnm benim bebektrn sonra pek duzenli olsmida ozellik cekmeceler
(3,446 puan) tarafından
Hemide 2 adet :D
 Çekmeceler dağınık da kapalı en azından :D
0 oy
(119,248 puan) tarafından
Yatakta sag tarafa yatarim asla solda ve ışık olan yerde uyuyamam ellerimi gunde 60 kez yikarim simetrik takintikarim var sebze bile dograsam hepsi esit boyutlarda ve sekillerde olmak zorunda ve daha bi suru sey
(798 puan) tarafından
Allah kolayli versin cnm sanada:)bende karanlikta uyuyamam illa biraz ışık girecek bebegimi gorucem
0 oy
tarafından

Karanlık ortamda kolay kolay uyuyamam gece lambasına alışmışım :ermm:

0 oy
(5,913 puan) tarafından
En buyuk takintim sese karsi saat sesije bile uyuyamam 

Ellerimi cok sık yikarim.heleki yemek yaparken kupkuru havlu ipislak olur 

Yemegi elle yediysem yaninda elle tutalacak bardak yada kasik da gerekiosa tutamam elimi yikar oyle onlari kullanirim bazen 40 defa sofradan kalkar elimi yikar oyle yemege devam.ederim bu huyumu hic sevmiorum

Ev hep derli toplu olcak bir yeri daginik oldu mu tedirgin oturuorum sanki ne olacak

Biriyle esim bile olsa bu ayni tabaktan yemek yiyemem ayni bardaktan su icemem migdem bulanir cikaririm 

Herkesin yaptigi yemegi yiyemem takintiliyim

Disarda klozet kullanamazdim yari yoldan eve dondugumu biliorum ama universite hayati bana alismami sagladi kullaniorum.artik

Restoranlarda cafelerde bardaklardan birsey icemezdim onada alistim.artik 

Dolmusta yada otobuste ayakta o demirleri tutmak istemiorum migdem bulanior zar zor tutunmaya calisiorum eve gelince direk ellerimi yikiorum

Baya takintim var bunlar bir kaci keske hic takintim olmasa gerckten cok zor boyle yasamak
0 oy
tarafından
Canim benimde takıntım kapıyı kilitleme rağmen tekrar gider bakat kilitli diyemi  
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Benim takintim bi dolabin kapaği açik kalsin hiç rahatim gelmez hafif aralida olmayacak o çatt sesini duyacam:))
tarafından
Bana takintilisin lan
0 oy
(1,065 puan) tarafından
Ayıp olurmu söylemek bilmem ama   ben çok sık alt iç çamasırı değiştiririm her tuvaletten hemde  mutlaka cantamda 2 tane vardır bir yere gidecek olursam önce onu koyarım  çantaya

Bide para destesinde illa aynı yönde duracak paralar  yoksa **** olurum
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Dis fircalamk

Gunde 3  4  5 defa fircalarim 5 den snra artk fircalamam macunla agzimi calkalarim dislrim zarar gormesin diye

Evden cikmadan cayci mi prizden ceker ocagimi kontrole derim

Elimi bnde sık yıkarim

Eyelineri surerken jilet gbi olacak 2 si esit olacak yoksa  2 saat ugradirim esit olana kadar
0 oy
(128 puan) tarafından

Trafik kazasından korkuyorum . 2016 yılında bindiğim yolcu otobüsü şarampole yuvarlandı. O günden beri bindiğim her toplu taşıma araba vs devrilecek gibi geliyor. 

Simetri takıntım var.

Temizliği illa ben yapıcam. Başkasının yaptığının arkasından bende yapıyorum. 

Halı kaymıcak

Şimdilik bu kadar :) 

0 oy
(769 puan) tarafından
Bende çok düşünüyorum herşeyi, hiç sevmem bu huyumu 
0 oy
(455 puan) tarafından

Temizliikk, düzen. Uyumadan önce evim muhakkak toplu olacak. Yemeğin, çayın ardından hemen o bulaşıklar yıkanacak. Oyuncak, giysi, kitap vs. kullanılıp işi bittiyse ortalıkta asla kalmayacak.Hemen kaldırırım.Her dakika bu şekilde olduğum için evim daima toplu oluyor zaten, seviyorum da bu huyumu ☺️

Bir konuyu çok çok fazla düşünüp çözümlenene kadar kafaya takmak.

0 oy
(2,972 puan) tarafından
Sürekli iç çamaşır değiştirmek :-)) bide namaz kılıyorum o yüzden takıntılıyım 
0 oy
(1,240 puan) tarafından
Çorapsiz evde gezinen insanlar beni rahatsız ediyor.Ayaginda mantari var nasiri var ayaklar ciplak her yerde gezinmiyorlar mi deli oluyorum...Evimde bir esime izin veririm onun disinda ciplak ayakli olana terlik veririm zaten herkes bilir takintimi o yuzden corapsiz gelmezler bilmeyenede terlik veririm. Ardindan o terligi yikarim...Esim ise isten geldiktem sonra muhakak ayagini yikamali corap giyecekse corabini degistirmeli baska giymeli yapar da cok sukur allahtan oda temiz titiz...Bunun disinda ufak tefek seyler var otobuse binmemek gibi 
0 oy
(227 puan) tarafından
Temizlik ve düzen takıntım var benim düzen koku ve temizlik ve bu huyumdan nefret ediyorum sonradan oldu bu ama sinr oluyorum

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 146 göst.
26 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Semizotu (414 puan) tarafından soruldu
0 oy
53 cevap 658 göst.
31 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde ❤Gamze☆Göksum❤ (2,032 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 237 göst.
12 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 515 göst.
17 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,231 soru

11,351,823 cevap

34,822 kullanıcı

...