0 oy
186 göst.
Aile kategorisinde (143 puan) tarafından
tarafından kapalı
Ben doğum yaprtigimda kaynanam geldi onun ismini koymadigimiz için bize tavirliydi zaten iki hafta kaldı bizde ve geldiği günden beri babamı kotuledi neymiş babam onlara telefonda kötü sözler söylüyormuş size soyelsek oğuz yani eşim babanla kavga eder o yüzden söylemiyoruz dedi bütün dediği lafları yuttuk dedi bende zorladım şöyle diye söylemedi gene eşime söylemiş bı ara demiski semrayla oguzu oldurucem demiş daha başka bir sürü şeyler varmış söylemiyormus ben tabi bunlarkn yalan olduğunu biliyorum babam böyle birşeyi kesinlikle söylemez ve birde geldiği günden beri ogliyo bişeyler anlatiyo saçma sapan sonra bu köye gittikten sonra babam kayınbabami aradı olaylar uzamasin barisilsin diye babamla kayinvabamda ufak bı meseleden tartismislar konuşmuyorlar di bir aydır babamda sonra 16 kere aradi ve o açmadı babam sonra mesaj attı ona telefonumu acicaktin ben seni aradım bı büyüğüm olarak ayıp ettin genede canın sağolsun diye mesajı yanımızda yazdı yani kaynanamda bunu eşine farklı şekilde anlatiyo kayinpederim bize mesaj attı bize mayası bozuklar sizin gibi dünür olmaz olsun dedi diyo biz bunu duyunca şok olduk sürekli yalan iftira yani eşimin abiside eşime demiski kayinpederinle kaynanan sizi sömürüyor demiş eşimde niye böyle birşey diyorusn dedi benim ilk dogumumda babamla annem 40 gün yanımda kaldılar onuda ben istedim kalmalarını oda doyomuski bir insanın yaninada 40 gün kalınmaz ayıp diyormuş ben eşimin tarafıyla birdahaa konuşmayı düşünmüyorum siz olsanız naparfiniz uzun oldu ama :)
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

1 cevap

0 oy
(2,062 puan) tarafından
Anlamadığım şey baban neden bnlari arıyor.

Husumet ne
(143 puan) tarafından
Ya eşimin ailesi zeytin yağ yapıyorlar babamda onlardan aldı litresi 50 TL den babam da 45 olsun dedi kayın babamda olmaz anca kurtarıyor dedi babamda bu lafına alındı dunurle pazarlık mi olur dedi ben şakasına dedim zaten fazlasıyla vericektim parasını dedi neyse böyle kustuler bir ay telefonda konuşmadilar kaynanamda doğumda geldiğinde babama dediki sen dünürunu ara barışın filan dedi babamda aradı 16 sefer açmadı öyle yani bı husumette yok onlar saçma sapan şeyler cikartiyorlar
(2,062 puan) tarafından
Kaynana babana neden emrivaki yapıyor.
Bence baban bu kadınla asla konuşmasın.
Ha sana baban bunu dediği anda dur bir babami arayıp senle onu yuzlestirim de kaynanaya belki durulur
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 241 göst.
0 oy
3 cevap 253 göst.
0 oy
6 cevap 226 göst.
0 oy
7 cevap 154 göst.
18 Kasım 2023 Aile kategorisinde Gamze 35 55 (1,943 puan) tarafından soruldu

378,238 soru