0 oy
628 göst.
Aile kategorisinde (143 puan) tarafından
Kizlar kayinpederinizle aranız nasıl mesela her gün konuşur musunuz 15 20 dk ve ya daha fazla ben telefonda konuşmayı pek seven biri değilim gelci normaldede çok konuşan biri değilim sessiz sakin bı yapım var kayinpederim köyde oturuyorlar biz şehirde ve her hun bizi görüntülü arıyorlar ben fazla bişey konuşamıyorum 5 dk anca onda sonra kaynanama veriyo onunla rahat konusabiliyorum geçen günde duydum ki kayinpederim eşime senin karın benimle konuşmak istemiyor 5 dk anca zorla konusuyo filan demiş bu yüzden bana tavırlı kaldiki ben kendi babamla bile o kadar konuşmuyorum aynı şehirde olmamaiza rağmen siz nasıl yapıyorsunuz haklimi sizce 

28 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Kayinpederimle niye hergün konusayimki. Ne alaka. Ben kendi babamla hergün konuşmuyorum onla niye konusuyum.

Acil bişi yada özel bişi olmadığı sürece aramam
(6,047 puan) tarafından
Bizde aynı şekilde zaten haftada bir görüşüyoruz yüz yüze onun dışında bir şey yoksa aramam:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaynanamdan çok onunla konuşurum muhabbeti sarıyor çünkü 
0 oy
tarafından
Kayınpeder ile telefonda ne konuşayım ki kayinvaldemle bile hafta da bazen ayda bir telefonla konusuyorum 
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Yahu 20 dakika hergün ne konuşulur ki bende en fazla 5 dakika konuşurum aramız da gayet iyidir hergün de değil bazen haftada bir bazen daha uzun süre konuşmadığımız olur 
0 oy
(497 puan) tarafından
Yav ne konuşabilirsin. Bizimkide arayıp 1 saat lak lak eder. Himm aynen evet filan demekten çenem ağrıyor. Bide komik olmayan espiriler yapıyor gelde gülme gülmesen bozulacak gsjshsjs. Kaynananla bir nebze daha fazla şey konuşabilirsin. Valla bi cinsler bende saniyodum bu uygulamadan sonra olmadığını ogrendim
0 oy
tarafından
Haksız canım. Ben de telefonla filan konuşmayı sevmem. Normal dışarıda da pek konuşmam gerek duymadıkça. Bunu da herkes bilir. Görüntülü aradıklarında da açmam. Sevmiyorum derim onlarda anlayışla karşılar. Eşimde bilir konuşmayı sevmediğimi bu yüzden kimse birşey demez. Açık ol dürüst yaklaş anlayışla karşılarlar. Sen derdini anlatmadıkça nereden bilsinler senin derdini. Onlar da yanlış anlarlar böyle canım. 
(143 puan) tarafından
Ben söyledim kendisine ben telefonda konuşmayı pek sevmem fazlada konuşmam diye olmaz bizimle konuşcaksin dedi
tarafından
Sende ağırlığını koy o zaman canım. Herkesin her istediğini yapamazsın
0 oy
(7,044 puan) tarafından
Alt katımda oturuyorlar çok önemli bir şey olmadıkça konuşmam o da niye konuşmuyor demez senin kaynatan tuhafmış. 
0 oy
(173 puan) tarafından
İzinden izine yüz yüze bayramdan bayrama telefonda onun dışında aramam ne konusimki yani ben mesafe iyidir herkes haddini iyi bilir
0 oy
(12,693 puan) tarafından
her gün giderim kaynanama görurum babami da canin bi şey istıyor mu der sorar çarşiya avmye iniyorsam kart verir bi şey istersin alirsın diye
(143 puan) tarafından
Biz ayrı şehirlerde yiz onlar Denizli'de köyde oturuyo biz İzmir'de yüz yüze olsa sıkıntı olmaz her gün telefonda konuşmak istemiyorum
0 oy
tarafından
Haftada bir gün en az gideriz yanlarına fakat beni görüntülü ararsada kızımı görür onunla konuşur kapatır normal de de beni hep kaynanam arar bir durum olsa da çok nadir arar oda çekinir zaten ne konusucakmisism 20 dk ne saçmalık
0 oy
(13,900 puan) tarafından
11 yıllık evliyim birak konuşmayi 10 kere bile yanyana gelmedik. 
(143 puan) tarafından
Ne kadar güzel
0 oy
(37 puan) tarafından
En ıyisi hiç konusmamak
(143 puan) tarafından
Şu an öyleyim zaten 8 aydır konuşmuyorum ikisiyle de tabi bu farklı konulardan arama muhabbetinden degil
0 oy
(151 puan) tarafından
Hayır konuşmam aramam sormam kendi babamla konuşmuyorum onlami konuscam aramada kayinvalidemide aramam o arıyor o geliyor Felan zaten kayinbabamin yanına gidesimde gelmiyor adam beni ürkütüyor faceden Felan kızı yaşında gelini yaşında insanlara mesaj atan bir adamı ne arar nede sorarim sapik adam 
0 oy
(3,359 puan) tarafından
İşi düştüğü zaman arar onda da istersem açarım istemezsem açmam lüzumsuz kendileri 
0 oy
(428 puan) tarafından
2 yıldır evliyim apartmanlarımız yan yana gitikce selam veririm o kadar arada hal hatır sorar onun dışında konuşmayız bende çok sevmem konuşmayı kayınbabamda sevmez gerektigince konuşuruz ve çok memnunum bu durumdan kayınbabamda memnun
0 oy
tarafından
Hergun görüntülü mu konuşulur ne saçma .canları sıkılıo galiba .herkesin işi gücü bı hayatı var hergun ne konusabilirsin ki sevsen bile biktirir adamı .valla keşke teknoloji olmasaydı ya eskiden ne güzelmiş dert yok sıkıntı yok.malesef teknoloji var ve kullaniyorum
0 oy
(767 puan) tarafından
Hiç aramayiz birbirimizi sadece ayda yılda bir eşime ulaşamadığında beni arar hiç konuşmadan eşime veririm.
0 oy
(879 puan) tarafından
ayy en çok seni ben anlarım ben normalde de telefonda da çok konuşan bir insan değilim gerçekten karşımdaki insanı çok seviyor olsam da fazla konuşamıyorum ama eşimin ailesi öyle degil her gün görüntülü arayıp saatlerce konuşurlar başta tepki verirlerdi niye arayıp konuşmuyor diye ama şimdi anladılar benim böyle öldüğümü yani sadece onlarla değil ben gurbetteyim yemin ederim kendi ailemi böyle her gun her gün aramiyoruz birbirimizi alışkın değiliz böyle saatlerce telefonda konuşmaya arasak da 10 dkk geçeemiyoz  böyle görünce anladılar benim buyum boyle oldugunu şimdi iyiyiz sıkıntımız yok 
(143 puan) tarafından
Aynı bende o durumdaydım canım biz ayrı şehirlerde yiz ama ben tamamen kestim konuşmayı görüşmeyi bir yila yakın konuşmuyorum farklı konulardan
0 oy
tarafından
Açık yada önemli bir durum olmadığında aramam oğlu arasin ha sevmesine severim ama niye zırt pırt arimki
0 oy
tarafından
Calla üst katıldılar denk gelirse konuşuyorum zaten ben telefonda aramayı sevmem kendi anneme bile zor zaman ayiriyorum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 190 göst.
0 oy
3 cevap 112 göst.
6 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde BirMelek (1,112 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 85 göst.
6 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde BirMelek (1,112 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 137 göst.

380,485 soru