0 oy
444 göst.
Aile kategorisinde (1,271 puan) tarafından
Kızlar eşim iyidir aramız da iyidir. Ama sorun ettiğim şey haftada iki gece falan eve geç geliyor gece 2 3 gibi. Bunu hiç istemiyorum her çıktığında sorun yaşıyoruz ister istemez surat yapıyorum. Gece 3 de geliyor ben uyuyorum tabi geliyo öpüp sarılıyor ben de hiç karşılık vermiyorum arkamı dönüp uyuyorum sabah kalkıyoruz gönlümü alıyor bir şekilde falan. Artık sıkıldım. Dün yine çıktı giderken dedim ki bak çok geç gelme 12 gbi falan gel yarın iş var bebekten zaten gece uyuyamiyoruz. Neyse yine 2 de geldi gece sinir oldum geliyo öpüyor falan döndüm arkamı yattım sabah kalktık ise gidecek konuşmuyorum tabi. Ne açıklama yapıyor ne gönlümü almaya çalışıyor. Ben de surat yaptım. Yok diyo bana Güleryüz göstermiyorsun ise böyle gönderiyorsun. Durup dururken mı böyle yapıyorum sana bir dusun dedim. Ne yaptım ne var geç geldiysem diyor sinirlendim bagristik çekti kapıyı gitti işe. Nasıl davranmalıyım hiç bilmiyorum kızlar..sizce nasıl davranmaliyim

13 Cevaplar

+1 oy
(3,585 puan) tarafından
Çok üstüne düşmücen gidiyorsa gitsin umrunda değil gibi davrancan ha sen çık bende arkadaşıma gitcem yada dışarda buluscaz iyi oldu seninde çıktığın dışarı dicen bence 
(1,271 puan) tarafından
Zaten öyle dedim en son bundan sonra kaçta geldiğin umrumda değil istersen hiç gelme ohh ben de kafa dinleyip keyif yapcam dedim kızdı gitti ona
-Reklam-
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Gittiği yer sorun değilse problem etmem. Benim eşim arkadaşları ile mangala gidiyor, geç geliyor ama ben rahatsız olmuyorum. Tam tersi gitsin, kafasını dağıtsım, deşarj olsun isterim tabi sıklığı önemli yani haftada iki fazla geldi bana
(1,271 puan) tarafından
Gittiği yeri biliyorum sorun değil cnm ama istisnasız her hafta iki defa yapiyor
tarafından
Kız ne alakasi var. Herkes zamanını bilmeli. Arkadaşlarıyla gidiyorsada erken gitsin erken gelsin. Bekar hayatı yasamiyor sonuçta. Valla kusura bakmada ben 2_3 de gelen eşden hayır beklemem.
0 oy
tarafından
Ne yapıyo o saate kadar
tarafından
Aynen nereye gittiği önemli
(1,271 puan) tarafından
Arkadaşlari ile kahve sonra da muhabbet ediyormus
tarafından
Valla karı kız yoksa düzelir gibi
(1,271 puan) tarafından
Yok ya evin karşısındaki kahvede. Balkondan bile görünüyor. Ama bu kadar sık olması sorun
tarafından
Benimkide kahveye gidiyor ama o saate kadar kalmaz zaten kahveler de kapanıyo ne muhabbeti evindekilerle muhabbet etsin. Sen yüz vermedim demeyle baş edemezsin bazen dişe diş kavga edeceksin. Bende çok ettim zamanında şimdi o da anladı boşlayamıo beni. Babanın evinden onun keyfi için gelmedin sen.
0 oy
tarafından
Nerede duruyor ki üçe kadar 
(1,271 puan) tarafından
Evimizin karşısındaki kahvede
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Gittiği yere ve kiminle gittiğine bağlı. Ve haftada 2 gün o kadar geç gelmesi bence çokta anlayışla karşılanacak bir şey değil 
(1,271 puan) tarafından
Gittiği yer sorun değil evimin karşısındaki kahve
 Balkondan bile görünüyor. Ama bu kadar sık olması sorun
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Durduğu saat çok geç değil mi hadi tamam çıksın gezsin de 2-3 gibi eve gelmek abartı biraz. Ben asla eşimi sıkmam, git arkadaşlarınla gez kafa dağıt derim ama bu dediğiniz saatler olsa ben de sorun ederim.
0 oy
(3,861 puan) tarafından
nereye gittigi ve ne yaptigi onemli , bir de gece gec geldiginde sabah nasil ise gidiyor zor olmuyor mu ?
0 oy
(446 puan) tarafından
Yani gittigi yeri biliyorsam sorun etmem umrumda olmaz anahtarini al yatacam derim. Keske benimkisude gitse. Git diyiyorum gitmiyor. Hayat sartlari zor diyor orda hazir yemek soyluyorlar diyo. Orda verecegim parayi gelip evde alirim birlikte yeriz diyo. Evlenmeden once gidiyordu. Simdi gitmiyor. Sorumlulukalrim var gece seni yalniz birakaman diyo. Gecen hafta arkadasi zorla götürdüm 12de geldi bidaha gidemem uykumu alamadim dedi ben hoc sıkmıyorum
0 oy
(13,027 puan) tarafından
Bence evli bir erkek 11 i gecirmemeli 2 3 de gelmek nedir kendi haklı gibi surat aşıyor sinirlik 
0 oy
(368 puan) tarafından
Asla normal bi hareket degil , belliki sende çok dişini takmıyosunda adam rahat gidip geliyor.
0 oy
tarafından
Ne kadar çok yapma dersen yapar canım bı.kuddet ona izin ver bırak kaçta gelirse gelsin kızma tepki verme daha sonra bı gece gene geç geleceği zaman ara hemen evde biri var de  biraz ağla falan numara yap telefonu kapat korksun .. bı dhaa yapmaz 
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Canım benimki de geç geliyordu kahvede arkadaşlarla sohbet ediyoruz diyordu bir kaç kere kavga ettim baktım yine tekrarlıyor kayınvalidemi aradım ona söyledim eşimi arayıp rezil etmişti artık geç gelmiyor aileden çekindiği bir büyük varsa ona söyle 
0 oy
(866 puan) tarafından
Ben alıştım gece görmemeye ama çakılıyor halı yıkama dükyanmz var tek başına çalışıyor elemanı yok bu bayrama aralarında yoğunluk olunca çoğunzmn ben yemeğe faln çağırıyorum ısrarla öyle gelşyor

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 567 göst.
21 Eylül 2022 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 790 göst.
0 oy
11 cevap 404 göst.
6 Kasım 2021 Aile kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 418 göst.
27 Eylül 2021 Aile kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu