0 oy
110 göst.
Diğer kategorisinde (350 puan) tarafından
Valla nasıl başlık atacağımi bilemedim kızlar da nasip olursa üçüncü doğumumu yapicam 35 haftalık olduk ilk bebişim kızdı ikinci erkekti şimdi üçüncüyü de kız bekliyoruz ama cevrem erkekten kıza döndü mü doğum zor oluyor diyorlar doğru mu bu aceba sizin oralarda da boyle söylentiler var mı 

Birde erkek bebeğin doğumu kolay kızın ki zor olur da diyorlar benim de oğlumun doğumu sadece bir saat sancı çekmiştim uzun sürmemisti yani sizlerin kız erkek doğumları nasıl oldu ❤️

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ya bu millet ne kadar çok biliyo ne alakası var anca kafa karıştırıyorlar 
-Reklam-
+1 oy
(2,719 puan) tarafından

Daha ne kadar saçmalayacaklar diye beklemedeyim :D

(1,403 puan) tarafından
Agshdhsjsj ben bu cevaba niye bu kadar guldum :D Allahta seni guldursun kız
(2,719 puan) tarafından
Amin aminn cümlemizi :))
0 oy
(54 puan) tarafından

Bir yaşıma daha girdim 34 oldum :)) alakası yok canım benim erkek kız erkek doğumlarım ilk oğlum suni sancı ile 3 saatte oldu ikincisi kız hastaneye 6 cm açıklıkla gittim kendi sancım ile 1 saatte doğurdum üçüncüsü erkek 5 cm açıklık ile kendi sancımla yarım saatte dikişsiz doğurdum :)

0 oy
(1,182 puan) tarafından
3. Doğumum da ben de öyle düşündüm dr a da demiştim oğlum da daha kolaydı kızlar mı böyle zor oluyor diye . Güldü ben bilmiyorum ama deneyimleyenler öyle

Diyor demişti . Rabbim kolaylık versin sağlıkla kucağınıza alın inşallah 
0 oy
(1,942 puan) tarafından

Ablamda senin gibiydi ilki kiz ikinci oğlan üçüncü tekrar kız oldu şu an da oğlan olacak Allah'ın izniyle.

Ama son doğumu yani kizinda hiç birşey hissetmediğini söyledi hatta sanki ben dogurmadim diyor :D

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 869 göst.
10 Mart 2022 Aile kategorisinde kbramm27 (374 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 211 göst.
22 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Araz im Berfin im (285 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 845 göst.
16 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Kralice177 (482 puan) tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 60 göst.
1 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,499 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı

...