0 oy
309 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar aslında bu konuları  pek konuşmam ama hatta ikinci sezeryanim . İlk kızımda 40im çıktı hemen adet oldum ve düzenli olmuştum ondan sonra. Bu ikinci sezeryanim 40imda kanamam oldu leke meme falan ... 40imin son zamanlarında adet gibi oldum yine ,kırkım cikti olmadım. Ekimin 10unda adet oldum 8 gün sürdü sonra duş aldım namaza başladım üç gün sonra tekrar lekem geldi kahverngiydi hep ... O bitti yine duş aldım aradan 7 gün falan geçti şimdi yine adet oluyorum. Bu nirmalmi kızlar anlamadım gitti yaaa tam namaza başlıyor um fazla geçmeden hasta oluyorum. :ermm: doktora gitsemmiki sezeryan sonrası düzensiz olur bazen insanlarda ama düzensizlik böylemi acaba.

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
canisi adetin bttikten sonra 15 gun dolmadan gene olursan ozur sayiliyosun 
tarafından
Kuzum öyle mi . Adet 10 günü geçerse özür diye biliyorum ben
tarafından
yk canim 15 gun suresi onum
tarafından
Sağol bcm bnm
-Reklam-
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Ben 6 ay okdu sezeryan olalı daha adet olmadım şurda bekliyim bakalım nasıl cevaplar gelicek
tarafından
Bekle bakım kuzum ya:(
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Bence hiç normal değil çevremdekiler de sezeryan oldu kuzenlerim filan hiç böyle olmadı düzenli oldu. Bende sezeryandim 84 günlük adet oldum  u sorun değil de daha sonrasinda normal bir şekilde devam. Etmesi lzm bence git 
tarafından
Dimi ya benimde ikinci sezeyan ilk defa böyle oldum. Kuzenim bı sene adet olmadı ama sonuçta olmadı.. benim bitti diyorum bikacgun sonra bidaha
(1,517 puan) tarafından
Onun bağlantısi yok bazen süt koruyor hlgec olunuyor.  Benim kuzenimde öyle ama senin ki bir sıkıntı var demek sen görün derim ilaç vs verirler düzelir
0 oy
(291 puan) tarafından
Bence normal ben sezaryenden sonra tam 5 bucuk ay kanama gordum kesintisiz 2 aydir duzene girdi 
tarafından
Öylemi kuzum kesintisiz nasıl dayandin kız vampire döner insan:)))
(291 puan) tarafından
Psikolojim bozulmustu resmen cok zordu dayandim mecbur cok sukur bitti
tarafından
Allah kadınla rin yardımcısı olsun
0 oy
(130 puan) tarafından
Bnmde ikinci sezaryenim oldu. İlkinde 6ay sonra adet oldum duzenli gitti. Bunda 60 gune kadr lekelenmem devam etti. Sonrasinda adet oldmm. 15 gun gecti bi daha adet oldum bnde anlamadim bunda nedn boyle oldu. Bugun bnde post acacaktm seninki denk geldi canm. 
tarafından
Hiç sorma cnm ya bndebujez tökezledi m:))
0 oy
(2,931 puan) tarafından

Her 10 15 güne 1 adet oluyorum bnde  :ermm: ilk zamanlar duzenliydi su 2 aydır böyleyim

tarafından
İnşallah düzelir cnm,

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 102 göst.
0 oy
5 cevap 77 göst.
0 oy
10 cevap 193 göst.
26 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sultantprk (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 139 göst.

377,219 soru

11,288,867 cevap

34,696 kullanıcı

...