0 oy
811 göst.
Diğer kategorisinde (158 puan) tarafından

Doğumdan sonra doktorunuza nasıl bir hediye yaptiricaksiniz kızlar :)

17 Cevaplar

0 oy
(2,866 puan) tarafından

Bunu hiç düşünmemiştim hmmmm

(1,146 puan) tarafından
Neşter =DD  ay deryaaa yaa bebeğim gülmekten  karnimda  rahatsız  olcak artık  =D
(2,866 puan) tarafından
Gülmen bebeğe de faydalı o da mutlu oluyor :D bedava stendap izliyorsun işte sjsjsj :D
(1,146 puan) tarafından
=DD Allah neseni  arttirsin  canım bugün  zaten bir yemek  pişirme şeyi  iki bu koptum =D
(2,866 puan) tarafından
Hep gülelim inşallah ❣️ en kötü gün böyle olsun
(1,146 puan) tarafından
Amin amin insaallah
-Reklam-
0 oy
(758 puan) tarafından

Bizimki orkideye bayiliyo onu alirim diye düsunuyorum :)

(158 puan) tarafından
Bende ismine özel bisey yaptiricam :)
0 oy
(1,397 puan) tarafından

Ben çikolata ve ismine özel kalem yaptirmistim

(158 puan) tarafından
Netten falan mı yaptırdın kalemi
(1,397 puan) tarafından
Evet cnm n11den yaptirdim
(158 puan) tarafından
Kaça yaptırdın canım kaç günde geldi kargo
(1,397 puan) tarafından
Scrikss diye geçiyordu sanırım adı 100 TL ye yaptırdım 3 gün sonra geldi
0 oy
tarafından

Bi daha görmeyeceğim için hediye ye gerek yok :))

0 oy
(9,652 puan) tarafından

Tüm calisanlarina  dağıtmak için sutlu nuriye yaptirmistik ilk doğumda..  2. Doğumda aman nasıl olsa doğumu bedava ya yapmadı dedik muane ücretli doğum ücretli hiç bisi almadik:D

0 oy
(1,350 puan) tarafından

Yaptirmakmi gerekiyor ben doktorumu cok seviyorum ama dogumdan snra gorurmuyum bidaha acaba cok naif bi bayan :)))

0 oy
(7,402 puan) tarafından

Ben ona en guzel hediyeyim ;))) beni sezeryana almak her doktora nasip olmaz yani. :D 

(158 puan) tarafından
Bu iyidi :Dddd
0 oy
tarafından

Doğumun nasıl geçeceğine bağlı :D salatalık yada çiçek kendi secsin)

(382 puan) tarafından
Salatalığın kilosu 7 lira daha ucuz çiçekler bar öyle deme :D:D
tarafından
1 tane göndericem zaten napacak 1 kilo salatalığı 1 tane yeter ona)
0 oy
tarafından

Bende hc dusunmemstm doktrum ck iyi tatli bi bayan ama her hastanye gdişim 80 tl dogum 3750 tl daha ne gbi hediye olablr ben ona buyuk bi hediyeym müşterisi olarak:):):)

(137 puan) tarafından
Türkiyede neden doğumlar paralı ya, hemde çok pahalı. Cumhurbaşkanı bide 3 çocuk yapın diyor, bari doğum bedavaya olsun. Bu şartlar altında gerçekten türkiyede yaşayan siz ailelere helal olsun.
tarafından
Canim devlet hastanesi bedava isteyen para öduyo isteyen bedawaya
tarafından
Çok şükür halimizden memnunuz canim suriye gbi olup esadn bombalarni, filistn gbi olup israil bombalarni, türkmen kardeslermzn çin zulmunden çektkleri gbi bi yasamimz yok
(137 puan) tarafından
Bunlara rağmen tabiki halinize şükür. Beterin beteri var. İyi ya devlet bedavaysa. Ben fakir olan insanlara üzülüyordum, devlette paralı sanıyordum
tarafından
Yok canm devlete 1 kurus ödemiyosun
0 oy
tarafından

Ben doğum sonrası için hediyelik anahtarlık yaptım keçeden dolgulu. Bitane ondan götüreceğim bir paket de cezerye istedim kayınvalidem Mersinden getirecek :) 

0 oy
tarafından

Orkide gondericem oğlumun adına ve kanaviceden kendim tablo işledim çünkü o benim doktorum değil.abim oldu Allah razı olsun:)

0 oy
(1,509 puan) tarafından

Ben kol saati hediye etmeyi dusunuyorum esim saatci kol saati satiyor

0 oy
(181 puan) tarafından

Zaten kit kanaat geciniyrz faturalar olmus 600 tl o bana dogum hediyesi versin alamam hediye falan ozele gidiyrm o kdr para bayiliyrm zaten

0 oy
(1,219 puan) tarafından

Hiç bişey almadim o sadece muayeneme baktı doğumumu ebeler yaptı eşim iki kutu baklava.aldi onu hastanede yatanlara dağıttı bi kutuyuda hemşirelere ebelere verdi hastanede okadar çok doğuran oldu ama kimse yapmadı bizden başka benim bildiğim adet bu çocuk doğunca tatlı baklava dağıtılır sonra eve gelince 3 kutu daha kaldı birer kiloluk  iki kutusunu dağıttı tanıyan esnaf falan çoktu oyuzden beya dolaştı bide eski iş yerinde dağıttı birtanede eve getirdi gelen giden olur diye

0 oy
(4,666 puan) tarafından

Devletteki doktorlarada aliniyo mu canim 

0 oy
(382 puan) tarafından

Ben oğlum biraz daha büyüsün ziyaretine gidicem çiçekle az uğraşması kadıncagiz bizimle yüzünü göstermedi oğlum Doğanay kadar 10 15 dk uğraşırdı herseferinde gorucen diye dogdukdan sonra resim attım hatta gösterdi sonunda diye :D

0 oy
tarafından

1 tepsi baklava  vermiştik :D 

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 1,178 göst.
14 Şubat 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 40 göst.
3 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Berf (6,360 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 188 göst.