0 oy
297 göst.
Aile kategorisinde (385 puan) tarafından
Evlendıgım 4sene oldu dondurucu gıbı görümcem var tek kızım ve bıraz ınsanlarla değer vermeye calıstıklarımla konusmayı severım yerıne göre. Su 4senede asla ben laf atmasam konuşmadı ben sormasam sormadı dıyeblrm . Onlar ıclerıne istedıklerınde alışıyorlarmış dıger teyze kızlarıda aynı kendı gelınlerıne yapıyorlarmıs. Sen nasılsın derım bazen sen bıle demez susar muhabbet açılmasa ses çıkarmaz evlendı gene sordum ama artık tak ettı hamıle gecen kaynanam şarj bıttı yazıver doktora gıdecektı resım atsın dedı yaa net degıl anlamassın dıye cevap vermıs bugün de oglum babannesındydı gelmıs annesıne almaya çıktım ayrıntılı ultrasona gıtmısler demedı kaynanam sor ne demısler dıo kendın sor bana bırsey dedıgı mı var dedım aldım çocuğu ındım eve . Bundan sonra ne ararım ne yazarım dedım 2haftadırda annesıne bıle sormuyorum .takılacak mevzu degıl ama ben öyle laf sokan ağzı bozuk kotu nıyetlı bırı degılım burnu laf dagında

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kişiliği öyledir belki canım konuşmak istemiyorsa arma sende 
(6,217 puan) tarafından
Abla hülya ile konuştunuz mu hiç bugün göremedim ben onu merak ettim buralar biraz daha iyi de kastamonu sıkıntılı çok bisey yoktur inşallah onlarda
tarafından
Yaa kuzum bende konuşmadım dün çok yağmur yağıyor uyarı veriliyor sürekli diyordu inşallah iyidir
(385 puan) tarafından
Aramıyorum sormuyorum çünkü yoruldum artık ben elınden geleni yaptım .
(6,217 puan) tarafından
Evet Kastamonu sıkıntılı ya Rabb'im fekaketinden korusun inşallah
-Reklam-
0 oy
(137 puan) tarafından
Karakteri öyledir ya da anlamazsın sen ne demek senle bir muhabbeti mi oldu ya da burnu havada niri mi 
0 oy
(13,048 puan) tarafından
Değişik bir insanmış  annesi dahi soramıyor sana sorduruyir
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Ay oyle insanin po.posunu kaldiramam yazmam sormam 
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Bende tek kızım görümcem yok ama ablam gibi bir yengem var çok ama çok seviyorum çok şükür ama kardeşimi çok severim onunkine alışamadım alışmakta istemiyorum sinsi neyse belki kişilik öyle soğuk bilemem fazla takılma bence terapiye başladım ben ve önce ben demeyi oğrendim ben kendime değer vermezsem niye baskası versinki 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 154 göst.
28 Ocak 2022 Diğer kategorisinde esilaminigim (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 326 göst.
24 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Hayal53 (380 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 836 göst.
25 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 210 göst.