0 oy
325 göst.
Diğer kategorisinde (380 puan) tarafından
26 aylık kıızm normalde de cok aktıf yaramaz bir çocuktu ama uyku problemımız olmazdı.ama bu 10 gundur benı cıldırttı ne gunduz ne gece uykusu var her dedıg olucak bı kıslık battanıyesı var pelus 10 ayakın oyuncagı var onlarla uyur bur saat ayagımda sallarım gece uyanır onları yanında ıster 1 aydır besıgonde yatmıyor yanımda uyuyor daha bur suru sey artık yıldım 3 bucukda. Berı ayakta cıldırıcam ben nerde yanlıs yaptım kızlar kendime kızıyorum sabah ılk ısım battaniyesi ve oyuncaklarını saklıcam vermıcem Cok aglıcsk ama vermıcem TV acmıcam bu aralar cok ızledı.odasına alıstırıcam aglasada kararım net artık kızımı üzmek ıstemıyorum dedıkce ona zarar verıyorum Boyle yaparak.sızde bana akıl verın lutfen caresızım

4 Cevaplar

0 oy
(601 puan) tarafından
Aynen sonda yazdığınız şeyleri yapın sonuç alırsınız çünkü çocuklar alıştımı öyle simariyor benimki şuan 10 aylık hiç sallamiyorum şimdiden alışsın diyom bide yeni yeni başladı ağlamakla birşey istemeye o ağlayınca onun istediğini yapmıyorum mesela tekrarlanmıyor sende dene ağlamakla birşey istenmeyecegini
(2,194 puan) tarafından
Ben 7 aylıkken bıraktım sallamayı istikrarlı olun başta çok  zor oluyor ama illa alisiyorlar canım şimdi 12 aylık sallamiyorum besigine koyarım ninnisini açarım uyuma arkadaşı olarak yastık seçti ona sarılır yastığına  bir yarım saatte falan  uykuya dalıyor
-Reklam-
0 oy
(7,376 puan) tarafından
2 yaş sendromu gerekli gereksiz herşeye ağlıyor ve her istediğini ağlayarak yaptirabilecegini düşünüyor Allah yardımcımiz olsun inşallah 
(380 puan) tarafından
Amın ınsallah canım herseeye razıyım barı gece rahat uyusun da bnde dınleneyım:)
0 oy
(444 puan) tarafından
MaşaAllah kızınızın gelişimi ne güzel :) kızınız minik ergenliğe adım attığı an kendinin de ayrı birey olduğunu kanıtlamaya çalışıyor. Bu durum sizin için çoook yorucu ama kızınız için bir farkındalık dönemi...  Bu süreçte ekrana çok maruz kalması davranışlarını farklı etkileyebilir
(380 puan) tarafından
Kızım masalah yasıtlarına gore cok aktıf ve konusmasıda cok ıy 22 aylıkken ıkılı cumkeler kuruyordu ı ama bu huyları benj yıpratıyor daha cok aıle baskısı aman bırak yapsın sakın kızma elonden alma ıcıne kapanır konusmaz sonra dıye dıye bu u hale geldi kızım kendime cok kızıyorum keske aıleleri dınlemeseydım smdı her ıstedıgı olsun ıstıyor
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Çocuğunun kaliteli bir uyku uyumasını istiyorsan destekli uyumayı bıraktırman lazım.

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 605 göst.
13 Kasım 2020 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,972 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 625 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Alya lina (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 464 göst.
22 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Hayal53 (380 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 105 göst.
4 Ocak 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,300 soru

11,386,577 cevap

34,887 kullanıcı