0 oy
237 göst.
Diğer kategorisinde (966 puan) tarafından

38+4  haftalik .

Pazar gunu sabah 7 de gelen sancilarla beraber hastaneye geldim sabah. Hic acilma yoktu ama sancim coktu. 2 saat yuru dediler ama bende yuruyecek hal yoktu 1 saat zor dayandim . Ikinmak istiyodum resmen en son ikinmaya basladim istemsiz hemen iceri girdim muayene ettiler acilmam 5 6 7 derken artti hemen beni orda hazirladilar yukari dogumhaneye getirdiler dakikalrla yaristik resmen ikinma tut diye duyw beni hemen yatirdilar ve o an doktor ikin dedi ikindim ve oglum dogdu kucuk ve minikti kesi dikis yirtik olmadi sukur. 2400 dogdu . Yarim saat icinde emzirdim bana verdiler oglene dogru servise alindik. Benim hamileligim riskliydi tansiyondan dolayi suyum fazlaydi .oglumun da bagirsaklarda genisleme var demislerdi sukur hicbir sorunu cikmadi benimde tansiyonum cikmadi .benim ikinci dogumdu ama illaki korku endise oluyo ama siz korkmayin iyi dusunun iyi olsun bol bol dua edin kizlar. 

Birde sizden dua istiyorum oglumda kan pihtilasma sorunu cikti gece aldilar yogunbakima serum takiliyor dua edin insallah duzelir .

8 Cevaplar

0 oy
(205 puan) tarafından
Allah analı babalı büyütsün biran önce kavustursun yavrunu sana sağ sağlim iyileşsin yavrun
(966 puan) tarafından
Amin canm insallah
-Reklam-
0 oy
(881 puan) tarafından

Allah analı babalı büyütsün inşallah canım benim inşallah Rabbim şifasını versin bi an önce iyilessin minik kuzu <3

(966 puan) tarafından
Insallah kuzum amin
0 oy
(4,583 puan) tarafından
Geçmiş olsun,  Allah analı babalı büyütsün ve acil şifalar versin 
(966 puan) tarafından
Saol kuzum amin
0 oy
tarafından
Gözünüz aydn allah analı babalı büyütsün inş
(966 puan) tarafından
Insallah canm amin
0 oy
(2,119 puan) tarafından

Gözün aydınnnn <3Geçmiş olsun, Rabb'im şifa versin, bir an önce kavuşun inşallah.

(966 puan) tarafından
Insallah canm amin
0 oy
tarafından
Gözün aydın canım ❤️ Allah analı babalı büyütsün inş ❤️ Rabbim şifa versin kucağında büyüsün minik❤️
(966 puan) tarafından
Insallah canm amin
0 oy
(2,846 puan) tarafından
İkinci doğuma cesareti olmayanlar için cesaret postu olmuş :) rabbim size bağışlasın 
(966 puan) tarafından
Aynen. Insallah canm
0 oy
(14 puan) tarafından
Gozun aydinnn Rabbim yavruna hayırla kavuştursun insallah canım, güzel günlere büyüt sağlıklı sihhatli hayırlı evlât olsun 
(966 puan) tarafından
Amin canm insallah

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 398 göst.
1 Kasım 2023 Aile kategorisinde Happymommy (1,878 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 415 göst.
0 oy
7 cevap 453 göst.
30 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Melike☺️ (1,699 puan) tarafından soruldu
0 oy