0 oy
336 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Merhaba arkadaşlar. Geçen gün eşimin akrabası hepimizi davet etmişti. Erkekler balkonda bayanlar salonda oturuyırlardı. Eşimde bana güneş vurmasın diye perdeyi kapattı. Kayınpederim herkesin içerisinde kocan senin yüzünü görmemek için kapattı dedi bende o öyle birşey yapmaz dedim ve Kayınpederimde Haa yani kocanı haklı çıkarıp beni yalancı çıkardın öyle mi dedi. Eşimde duydu bu olayı. Sonra ben eşime bu durumdan üzüldüğümü ve kızdığımı söyledim. Eşimde senin alınganlığın onda birşey yok dedi. Sizce ben mi abartıyorum? 

12 Cevaplar

0 oy
(2,688 puan) tarafından
Böyle kötü espriler yapar genelde birilerinden biri. Bosverin takilmayin ya siz takildikca daha çok yapmak isterler.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaynanayi birak kayinbabalarda fesatlasmis anam deseydin ya gı sevdicegi gunesten rahatsiz olmasin diye kapatti o senin kuruntun babos diye djhdhd
tarafından
Yaaaa nereli eltoşunnn
tarafından
Bingol bebem
tarafından
Hımm iyiymiş öğren öğren çok komik güzel kelimelerimiz var kurtce de ve tabi hiç anlamı olmayan da hjajajaj
tarafından
Ben kufur ogreniyom ahahha
tarafından
İyi yapiyon kizxx küfürler ayrı meşhur
0 oy
tarafından
Kayınbaban bu cümleyi söylerken ciddi ciddi insanlar içinde mi soyekdi yoksa şaka olsun diye mi söyledi kişiden kişiye değişir patavatsız insan çok mesela 
(916 puan) tarafından
Şaka olsa bile bu şekilde söylenmez cidden iyiyce fesatlaştı bu kakababalr
tarafından
Tabikide söylenmez işte dediğim gibi oatvatsiz ne söylediğini bilmeyen çok kişi var kuzu
(916 puan) tarafından
Maalesef öyle;/
0 oy
(8,311 puan) tarafından
Güzeli söylemek varken neden kötüyü soyluyolar demi evet baba haklısın deseydın bazen bu bıle insana yeter.Abartmıyosun ama esınde babasını atamaz sonucta 
0 oy
(2,224 puan) tarafından
Evet seni yalancı çıkardım derdim ben öyle patavatsız kayinpedere bu cevap yakışırdı çünkü 
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Nasil şey bu agir olur insan biraz saka bile olsa öyle sey denirmi bende olsam kziardim tepkimide koyardim
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Ay ne gereksiz ya ne sacma bi saka şakaysa kocamin beni düsünmesini bu kadar kıskanma baba der gülerdim 
0 oy
tarafından
Kayınpederin bence ayıp etmiş. Hiçbir kayınpedere bunu yakıştırmam ben. Kendisini bilen insan böyle bir şey söyler mi? Ona ne? Ne kadar ayıp böyle şeylere karışıyor? Böyle şeylerle uğraşıyor 
0 oy
(1,197 puan) tarafından
Ben normalde bilgi verme dışında yorum yapmam ama yapasım geldi. Haklısın bacım. Kimse haddini bilmiyo alınınca biz suçlu oluyoruz hep onlar mahsum. Hayır orda onu demenin manası ne. Oyyy oyyyy
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Bana biri öyle bisey söyleyecek hic cevap vermezdim. Senin kayınpeder akıl yaşı 5 fazla muhatap olma 
0 oy
tarafından
He he der geçerdim 
0 oy
(1,462 puan) tarafından

Ya o öyle dediğinde kahkaha atıp evet evet öyle. Dicektin. Koskoca adam seni kiskanmis oğlundan.

Senin yerinde olsaydım ama şey derdim. Eşim çok ince birisi evde görmüş bunları zamaninda çok kibar bir öğretmeni varmış 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 354 göst.
0 oy
27 cevap 750 göst.
6 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 277 göst.
4 Ağustos 2021 Aile kategorisinde dnef (35 puan) tarafından soruldu

379,297 soru

11,353,418 cevap

34,824 kullanıcı