0 oy
246 göst.
Diğer kategorisinde (811 puan) tarafından
Kızlar hstanede bebegım küvezdeyken anne otelınde tanıstıgım oda arkadasm grup kurduk 3kişiyiz bırı süreklı geçinemediğini evde bişi olmadından yanıkıyor yanı ıstegramda storileri hıkayelerı arkadas ortamı gayet hvalı lüx duruyo eşinin maşı asgarı ücret üzerinde arabaları var ve 600kıra verıyor kocman eve ben 2+1eve 2500verıyorm (farklı şehirlerdeyiz) esımde asgarı üzeri ama ayrıyetten kredı ödememız var arabamz fılanda yok buna ragmen Allah razı olsun herseyden kısar bızım bugazımızdan kısmaz.buda eşinin eve bşi almadından yanıkıyor akıl verıyorm şöyle yap böyle et konus vs ters tepkı alıyorm cocuga kıyamadıgımdan üst baş fılan kıyafet vs seyler gönderdım kargoladm maddı yardm da buluncaktm eşıme anlattm durumları ıyı ıhtıyc sahibi bir cok kişi varken oyle dengesızlere para vermem gider ac doyururm dedı bende bişi demedım ama bunu gruptn cok yapamıyor ozelden bana yapıyor artık art nıyet arar oldm yumuşak yüzümden mi ıstıfade etmeye calsıyor anlayamadm üzlüyorumda halıne 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Verme kesinlikle arkadaşlığını da kes. Yolunacak  kaz arıyor belli ki yoksa özelden yazmasının başka anlamı yok.
(811 puan) tarafından
Bende oyle dusunmeye basladm kesemem belkı ama hanı mesafemı kıyarım tavız vermem belkı unutur
-Reklam-
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Ben olsam arkadsligimi keserim ve yardim etmem durumunun iyi oldugunu bildigim halde
(811 puan) tarafından
Yani benden daha iyi ama eşinin eve bısı almadnı soyluyo arbaya harcıyormus sureklı
(5,272 puan) tarafından
Eve bisey almiyorsa o attigi story ne oluyo
(811 puan) tarafından
Evden degılde arkadaslarıyla süreklı sunum paylaşıyolar o sunumlar sureklı onlardan degıl heralde buda takılabıldıne göre vardr dıyorm
0 oy
tarafından
Aynısını sen yapsana bı ortada sohbet yokken falan msj at mesela ne yapıyorsun falan diye sor ben iyi değilim bu aralar eşimle aramizda sorun var gecinemiyiruz bu yüzden tartışıyoruz falan de bakalım ne tepki verecek 
tarafından
Çok mantıklı
tarafından
Bu sebeple amacı ne niyeti ne öğrenmiş olursun
(811 puan) tarafından
Yaptım canm buraya yazdgm gibi esıylr benım eşimin gelir gider maaş masraf hesabı yaptm benımkı aşağışarda onunki bizden daha ust sevıye ama lafı ceviriyo benım herıfın bıze yedirmiyo napim diyo
tarafından
Eşi onları düşünmüyorsa sen hiç umursama.  Bunlar kendini uyanık sanar kullanacak adam arar
tarafından
Sende de işte benimkide bana yediriyor ekmek parası bile bırakmıyor de
0 oy
(537 puan) tarafından
Senden karşılık bulduğu için devamını bekliyor tavrını köy ne var bunda ne olabilir yani en fazla konusmassiniz bidaha ne olacak
(811 puan) tarafından
Ne bıleyım hem acıyorm hem kızıyorm ben mı kötüyüm dedım
(537 puan) tarafından
Yo hiç kendinden şüphe etme tecrübe ettim emin ol haketmeyene bu zamanda acımayacan iyilik yapmayacan yoksa acınacak hale geliyorsun yaşadık yani
(811 puan) tarafından
Aynrn aglayacak olsam bende acıncak durumdayım ıstanbul gbi kırada bebegım rahatsız bozdurcak bı altnım bılr yokken bu oyle yapması artk artk mıyet arıyorm
(537 puan) tarafından
Çoktan araman gerekiyordu zaten acıma kimseye kendi geçimine bak
0 oy
(8,284 puan) tarafından
Evet yumusak yüzünden yararlanıyor boyle kurnaz gecınenleri sevmiyorum 
(811 puan) tarafından
Bılemrdım bende kötu dusunmeyım dedım ama barız belli ediyo
(8,284 puan) tarafından
Sen ondan para iste bakalım napacak zor duruma dustum diye yardımcı olacakmı yoksa yok mu cekecek.
0 oy
(13,830 puan) tarafından
Gerçek anlamda ihtiyaci olan istemeye bile utanir halinden anlarsin ama bazilari bunu kolay yol olarak görüyor. Kimi görse halinden yakinip ağlayan tipler var. Bu uygulamada da var öyleleri. Ben samimiyetlerine inanmiyorum. 
(811 puan) tarafından
Ya benım kızım rahatsız bu ay 2kıra parası yedı kredı kartına cok yuklendık gıkım cıkmadı bu evde ekmek yok diye aglıyor altınından bozdur o zaman degilm
0 oy
(274 puan) tarafından
Hangi şehirde kaldın anne otelinde merak ettim canım 
(811 puan) tarafından
Canm o nevşehirde brn ise istanbuldayım nevsehırdeyken kalmştık
(274 puan) tarafından
Anladım canım bende Ordu'da kaldım anne otelinde de belki sende orduda kalmışsındır diye sordum
0 oy
tarafından
Para istiyor bence bulmuş seni eşin çok haklı bızde asgari ücretle çalışıyoruz bu ay inanılmaz zorlandık sünnetten dolayı full karttan yedik borca girdik bı kuruş da istemedik kimse den nasıl anlatıyorlar hiç anlamam ben şahsen çok utanırım 
(811 puan) tarafından
Bend eutanıyorm o oyle dıyınce kıyas yaptm bak sızınkınden daha kötü bızımkıbama gıkım cıkmıyo fılan dedım benım eşim yedirmiyo dıyo
0 oy
tarafından
Gecinecek yeri bulmus tabi sana yakinip kendini ihtiyaç sahibi gösterecek sende belediye ye falan git de Allah im yardım etsin bu devirde geçim zor de geç sen niye yardım ediyon 
(811 puan) tarafından
Ne bıleyım acımıştım eşimde öyle diyince bi düşündüm yanı haklı

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 180 göst.
10 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nursenaberkan (198 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 216 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Merve2020 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 58 göst.
0 oy
2 cevap 88 göst.
17 Şubat 2023 Aile kategorisinde Cennet.T (2 puan) tarafından soruldu

378,906 soru

11,341,602 cevap

34,808 kullanıcı

...