0 oy
734 göst.
Aile kategorisinde (479 puan) tarafından
Iki küçük bebeğim var ve ailemden de uzaktayım hep birilerini çağırıyordum apartmandan falan yada arkadaşlarımdan çok yok gerçi ama birşey denemek istedim ben aramadım kimseyi beni de tek komşum aradı sıkılmış o yüzden aramış öyle söyledi eski ben olsa gel falan derdim demedim beni kimse çağırmıyor ama ben çağırınca geliyorlar bir sürü iş kek falan temizlik valla çağırmayı bıraktım rahatladım resmen çocuklarıma eşime ne güzel zaman ayırıyorum özellikle de kendime çok mutluyum gelmek isteyen olursa gelme demem ama artık kimseyi davet etmeyeceğim kesin

18 Cevaplar

+1 oy
(1,995 puan) tarafından

canım emin ol gelip yiyip içip gidiyolar ya hani bide daha arkandan desikodu dönüyo o gzl değildi bu kötüydü :D aynılarını yaşadım aynı sen gibi ay napsak diyolardı e bana gelin diyodum slk kafam bi ton hazırlık dediğin gibi ta ki bir gün aralarından bi yılan onalra kusmüş tak tak herşeyi söyledi yemeğime çayıma temizliğime kadar konuşuyolarmışlar bi yere gelince o zamandan bu yana kimseyi çağırmam :)

(479 puan) tarafından
Özünde iyi insanlar çıkartsın Rabbim dürüst insanların karsısına
(1,995 puan) tarafından
amin canım hepimizin aminnn
-Reklam-
+1 oy
(1,236 puan) tarafından
Rahatligi rahat ama insan yanliz kala kala onuda ariyo yani allah kimseyi kapisi calinmayan kullardan yapmasin
0 oy
tarafından
Bu devrin insanları maddi manevi zarar boşver 
(479 puan) tarafından
Aynen valla en çok da hayatıma çocuklarıma karişmalarına sınır oldum evime gel yavruma laf et
0 oy
(7,285 puan) tarafından

Ben gelimiii:D

Ay bende hiç sevmem misafir ağırlamayı gitmemde evimde tek ailemle daha mutluyum yok şunu hazirla temizlik abooo yazarken bile ruhum sıkıldı 

(479 puan) tarafından
Valla istersen gel ama eve aldığım dost olacağım insanlarla seçici olmaya karar verdim
0 oy
(866 puan) tarafından
Aynen valla bnde çağırrırdm hadi çıkın geln diye Bn aramaynca beni arayıp çağıran yok bnde kestim muhabbeti şimdi kekleri börekleri kurabiyeleri eşimle oğluma yapıyorm 3 5 gün gidiyor oh miss 
(479 puan) tarafından
Valla çok şükür farkına varabildim yoksa kendimi el için yıpratacaktım
0 oy
(48,634 puan) tarafından
bende kırıldım arkadasima gitmem kolay kolay gelirse kapim açık sadece
(479 puan) tarafından
En güzeli biruni davet etmek saçma imiş zaten gelmek seni görmek isteyen zaten arar gelir
(48,634 puan) tarafından
aynen oyle oluyo canim
0 oy
(1,230 puan) tarafından
En iyisi bendece insanlar sohbet edicek zaman geçirmek yer arıyor ama kimse kendisi çağırıp uğraşmak istemiyor 
(479 puan) tarafından
Aynen onlara zaman ayıracağıma kitap okur video izler kendimi geliştiririm
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Bende bakıyorum ki hep bendeler bi kere çağırıyorlar gelince bahane üretiyorum artık kız kuzenim ağzımın dibinde 4 yıldır ayni şehirdeyiz bana belki 10 kere geldi ben ona 1 kere tek gittim b sonraa eeee niye gelmiyorsun mesafe koydum,, 
(479 puan) tarafından
Neden böyleler bence karşılıklı olmalı
0 oy
(64 puan) tarafından
Ayyy aynı ben zamanında herkesi cagirirdim hergun evinde misafir olurdu okadar ugrasirdimki temizlik hazırlıklar sonra bende aynı biraktim çağırmayı ne çağıran oldu ne bişey akillandim artık nasıl yildiysam şimdi kimseyi cagirasim hicbiyere gidesim yok
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Hiç çağırmadim çağırmam da gitmiyorum da en güzeli 
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Valla dört yıldır evliyim gurbetteydim bi tane bile arkads yapmadım komşulara bile hep dışarda ayak üstü merhaba dedim benim en iyi en yakın arkadaşım dostum hep eşim oldu keki böreği yaptım evde beraber yedik canımız sıkıldı dışarıya çıkıp yemeğe gittik pikniğe gittik oğlumla ilgileniyor evde sürekli ona biseyler öğretmeye çalışıyorum kendi öz bakımımı sık sık yaparım temizlik yaparim aradabir birazda sosyal medya al işte bitti zaman 
(1,293 puan) tarafından
Beni anlaşmışsınız resmen. Aslında arkadaşım olsun isterim ama çabam yok. Öyle herkesle arkadaş olunmuyor. İnsanları evine çağırıp yedirip içirdiğin zaman ve üzerine içini döktüğün zaman dünyanın en iyi insanı olmuyorsun. Çok iyi bir insan çıkar ok ama valla böyle daha rahatım. Eşimle geziyoruz. Kızım zaten tüm zamanımı alıyor. Eee ev işleri desem zaten bitmiyor. Bende gurbetteyim
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Misafir çağırıp lak lak etmem kimseyle bulusmam bebeler büyüyecek okullarına gidecek anca öyle . Onemli olan çocukların.
0 oy
tarafından
aa neden misafir cagiriyordun ki? hani arkadaslarin der ki bi gun size gelmek istiyiruz diye. sen de o zaman hazirlik yapip cagirirdin. 2 yil oldu evleneli, kendiligimden cagirmadim hic kimseyi. zaten calisiyorum bi hafta sonum var, ki calismayacagim da bir sure. o donemde de kimseyi cagirmam. aman banane. gelmek isteyen buyursun gelsin. esim de yeni evlendigimizde surekli birilerini cagiriyordu. en buyuk kavgalarimiz bu yuzdendi hep. illa sosyallesmek icin eve davet etmeye gerek yok, disarda da gorusulebilir diyordum kabul etmiyordu. ama bakti ki ev islerini ben ona yiktim, duruldu:))
0 oy
(5,836 puan) tarafından
Sorma benim de liseden arladaşlarım var 4 yıllık evliyim sadece ilk evlendigim zaman birinin evine gittim ama onlar en az 20 kere geldiler bana iki ayda bir falan gelirler. Hiç de davet etmezler Bi de resim atıyorlar hep beraber Bi ben yokum şakasına diyorum ki lann bana niye haver vermediniz. Onlar da diyolar ki yaa kanka eşin izin vermez diye Bi de cocuk var gelemezsin diye hiç söylemedik faln diyolar. Artık bende çağırımıyorum. Geçen arkadasım dedi sana gelcez, falan bende dedim ki (yeni ev aldılar) kanka sana da ev görmesine gelemedik yaa ayıp oldu dedim zorla kendimi davet ettirdim hafta sonu gidecem inşallah :D Ben cocukla onları agırlıyorum onlar bekar rahat insanlar Bi kere beni cagırmafılar bende davet etmiyorum artık 
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Ee yani iyi yapmissin kimse aramiyo sormuyorsa ne cagircan oh keyfine bak☺
0 oy
(17,721 puan) tarafından
Yani iyi yapmışsın canım sürekli olması doğru değilki
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Canım benim komşularda cok gezginciler sürekli bana gelirlerdi birgün dedim eşim binadan kimseyi evine istemiyor dedim neden dedi kimseyi hazmetmiyor dedim daha kimse gelmedi zaten dedikoducular birbirlerine yaymışlardır kesin 
0 oy
(1,681 puan) tarafından

,3 yıllık evliyim açıkçası misafir hiç sevmiyorum hele de yemekli olan geçen annemler geldi kısır kek vs yaptım evde şeker yağ bitti üstüne üstlük görümcem de demesin mi bunları mi yaptın abooo cinlendim resmen sevmiyorum ben ya boşver evim bana mis kimse gelmesin gitmeyim de :)

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 662 göst.
0 oy
19 cevap 383 göst.
4 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Elif&hanim (5,491 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 595 göst.
25 Ekim 2018 Alışveriş-Hediye kategorisinde Candan (30 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 308 göst.
7 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Meleksss (4,637 puan) tarafından soruldu