0 oy
590 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (30 puan) tarafından

Şükür doğum için temizliğimde bitti ama bitene kadar bende bittim :(

4 Cevaplar

0 oy
(645 puan) tarafından

Darısı bana inşaallah :))

-Reklam-
0 oy
tarafından

Kendin mi yaptin canim valla bravo nen yengemle annemi ayarladim haftaya pazara temizlicekler :) koltuk silme mitfak dolabi silincek kislik yazlik ayiricam yorgan battaniye vs inecek cikacak seyler var dip kose girisicekler

(30 puan) tarafından
Valla cnm kendim yaptım sağ olsun annem geldi ama ben ona kiyamadım
0 oy
(135 puan) tarafından

benimkide bitti ya cidden dunya varmis:)) ben cok bitmedim Annemle esim yapti sagolsunlar :))

0 oy
(2,484 puan) tarafından

Bende yaptim 37.haftamda 38 de falab dogururum diye 40+4 olduk hala doğuramadim yine kirli gibi geliyo bana heryer heran tekrar cam kapi mutfak kileri falab yapabilirim zor tutuyorum kendimi :((

(2,484 puan) tarafından
Valla yerinde olsam 2 yuzlu olurum eşine aglaya aglaya duygu somurusu yapa yapa anlat onlarada dişini goster
(15 puan) tarafından
Merak etme bende tutamıom ağlıyom her tartışmamızda eşimde ysnımda gördü annesini tutmadı ama ben ondan daha kararlı olmasını annesine rest çekmesini bekliom çünkü ben bunubyapa biliom kendi aileme bi kadın olarak ama onlar analarına kıyamıyolar
(2,484 puan) tarafından
Onlar içten ice kebdilerini yiylar canim eşim bana dun dedi sen orda aglarken ben ailemi bildigim halde sana savunuyodum icimdende kendime beddua ediyodum kendimden nefret ediyodum diye
Kolay bisey degil dedi bi erkek icin
(15 puan) tarafından
Yuh ya bazen benim eşimde alttan alsan falan diyo sanırım bizimkiler ysknda onların taraf olur bizde deliririz anca
(15 puan) tarafından
Benimkinin anası çok iyi oyuncu tartıştık kalbim felan dedi neyse teravih namazına gitti gelmedi herkes çıktı bu yok benimkini bi telaş aldı ben biliyom bu aşağı kata görümceme brni fistiklemeye gitti kocam ablasını aradı sırdu cidden orda eesi sabah erkenden habersiz memlekete döndü pislik yalancı kadın

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 843 göst.
3 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 725 göst.
28 Haziran 2022 Aile kategorisinde hanimeli (452 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 381 göst.
4 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Elif&hanim (5,492 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 273 göst.