0 oy
1,194 göst.
Diğer kategorisinde (417 puan) tarafından
Saat 2 de basladim aksam yemegini yapmak icinkiymayi cikardim bebe agliyir emzirdim cozuldu kıyma bebe yine agliyor salladim uyudu tam mutfaga girdim hemen uyandı agliyor emzirdim bu anakucagina koydum sebzeleri buzdolabindan cikardim yikadim agliyor cok kucagimda gezdirdim altini degistirdim emzirdim gazini aldim tek ana kucagı 5 dakka durdu sebzeleri sadece kesebildim tekrar agliyor uyutmaya calistim salliyorum tam daldi komsu kapi caldi uyandi tekrar dondum uyutma cabalari uyudu mutfaga girdim kiymayi harcliyorum derken tekrar aglama sesi krizler krizler aldim kucakta gezdirdim tekrar ana kucagi firin kabina yerlestirmeye calisiyorum tekrar aglama emzir gaz cikar kucakta oyalan salla uyut mutfaga gidip firina surmeye az kaldi ki tekrar agladı afferiiin kizim saat 2 dene beri yemegi yaptiramadan firina surulmemis yemek ile 9 dakika sonra baban isten cikisi ile kapiyi  acicak ve tezgahta çiğ yemek  ve en sonunda suan emzirirken müthiiiiiş bir kaka sesi mesele kakaymış

21 Cevaplar

+2 oy
(3,078 puan) tarafından

Ah ahhh bende bir ben böyleyim sanıyordum hep beraber oturup aglayak :D:D

(417 puan) tarafından
He valla zaten o duruma da geldik
-Reklam-
+1 oy
(1,400 puan) tarafından
Bunu yazarken fırına da atsaydiniz bari :) kolay gelsin :)
(417 puan) tarafından
Cunku o an emziriyordum veeeeee memede basardı
0 oy
(2,266 puan) tarafından

Beni anlattın sanki :) 

(417 puan) tarafından
Kaderdaşım.....
0 oy
(2,030 puan) tarafından
Yanliz değilsin merak etme 
(417 puan) tarafından
Iyi o zaman :))))
0 oy
(118,487 puan) tarafından
Babasida bu aksam minnak bebisini yesin nolcakki 
(417 puan) tarafından
Oysşssssssss
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Ben her gun ayni durumdayim her isimi yaparken :/
(417 puan) tarafından
Off oooof delirme sebebi
(1,567 puan) tarafından
Bazen cildircak gibi oluyorum . Ozellikle wc ye girdigimde oluyor bu durum :/
(417 puan) tarafından
Ahahah en onemli an cunku
(1,567 puan) tarafından
Hahaha sorma nereye kadar boyle gidecek acaba: D
0 oy
tarafından
Ay canım valla sanki bni yazmişsin ya bugun 12de yemege başladım saat 5e kdr 50 kere o yemege elimi soktum çikardım o Gine yatmadi
(417 puan) tarafından
Ayyyyy evet evet vicik vicik oldu yemek
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Oğlum 3 aylık biz de aynıyız yanlız değilsin
(417 puan) tarafından
Yorgun savascilar
(7,935 puan) tarafından
:-) bende tek kendim sanıyordum
(417 puan) tarafından
Valla cogunlugumuz oyleymisiz
0 oy
tarafından
ay tek ben degilmisim elim ağır diyorum ama çocuk pesinde koşmaktan herşeyin olup bitmedi akşamı buluyor hatta geçiyor bulaşıcı bile hepsi uyuduktan sonra yıkayabiliyorum 
tarafından
ayyy ne yazmışım dur bi okuyayim dedim kız hepsini yanlış yazmisim nasıl anladiniz :)))))) öyle deme kuzum bitmiyor valla elim ağır milletle kendimi kıyaslayinca anlıyorum valla
tarafından
ben anlarim cunku sadece buraya yazarken kelimeler degisiyor iki kez yazıyor sinir oluyorum
tarafından
öyle degil kız hep.yanlis yazmışım neyse hani evleri hep toplu temiz olan yemeği hazır bakımlı ev hanmlari var ya özeniyorum.valla
tarafından
iste sen onlardansin bizim evi görme :)
tarafından
yokk nerdeeee:))) valla öyle.degilim
0 oy
(849 puan) tarafından
Ay aynı ben :) her isim saatler sürüyor oğlum sağolsun:)))))
(417 puan) tarafından
Inanirsin biliyorum ki katladigim camasirlarimi 2 gun oldu koltuk ustunde yerlestiremiyorum
0 oy
(2,241 puan) tarafından
ahanda ben :)) valla annem guluyo bana sabahin 10unda neden yemek koyuyon diye e napayim ne zaman uyursa o zaman yapiyorum sonra firsatim olmuyo . kizim sayesinde uc cesit yemegi yarim saatte yaptigimi bilirim :)) allah yardim etsin hepimize 
(417 puan) tarafından
Bundan sonra bende sabahtan basliycam anca
(2,241 puan) tarafından
en sakin uyudugu zaman saat sabahin kaci olursa olsun yemegini koy .yoksa stres yapiyo insan hazirda yemek olunca ne kadar aglarsa aglasin kucakda gezdiriyom amaan yemegim hazir nasilsa diyorum :) kolay gelsin canim
(417 puan) tarafından
Cok haklisin canim
0 oy
(2,479 puan) tarafından

Ay canım ya hem üzüldüm hem güldüm :)))

(417 puan) tarafından
Valla bi ara agladim gibi ama gibi yane aglamaya firsat verdirtmiyor o derece yani
0 oy
(1,164 puan) tarafından

Okurken yoruldum resmen ya :D:D

(417 puan) tarafından
Bende yazarken bi de fiziki düşün suan varya goz kapaklarim felaket agır soylr oglene kadar uyusaydim nolurdu
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Okuyuncan mile yoruldum öffff
(10,411 puan) tarafından
İlk çocuktamı o hale geldin ;);););););)
(417 puan) tarafından
Valla bu gidisle ben 2. Cocugu dusunmem zaten
(10,411 puan) tarafından
Kız ben 3.çocukta bile bu kadar olmadım ❣❤❣❤❣❤❤❤❤❤❤
(417 puan) tarafından
Senin cocuklarin huyu hafifmiş o zaman benimki cingene
(10,411 puan) tarafından
Hahahahafaha kız benim 3de erkek ve düz duvara tırmanıyolar keşke huyları normal olsaydı ben dayanıklıyım
0 oy
tarafından
Ben sırf bunu yaşamamalısın kızımı çarşafla sırtıma bağlıyordum ")) hele bir gün dolaptan et çıkardım koydum dudukluye allahım öylemi kaynarmış nasıl su fışkırıyor o duduklunun deliğinden çocuk kendini yırtıyor abooo nasıl bir bağırma elim ayağım birbirine dolandı mutfak mahvoldu her yer et suyu düdüklü patlayacak diye aklım çıktıydı "D hey gidi günler hey
(417 puan) tarafından
Ahaha valla guldum inanki olurmu olur bu da basima gelir yaa carsafla denemesimki bi ara kanguruyla denedim yirtti kendini
tarafından
Kanguruya koymak icin küçüktü mecbur çarşafla bağlıyordum sonra kanguruya koydum o gün bugündür de bana yapışık işte ")
(417 puan) tarafından
Ayyy ama iste bu sefer dedigin gibi baglanirsa
tarafından
Yapacak bir şey yok canım bağlasan da bağlamasanda aynı
(417 puan) tarafından
Diyorsun en kotu onu bile denerim krizlerde artik napim
0 oy
(3,187 puan) tarafından
HAHA :D TEK SOLUKTA OKUDUM.. VEE ANNELİK İSTE.. ;)
(417 puan) tarafından
Ana olmak bu kafar zormus demek
(3,187 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canım
(417 puan) tarafından
Tum yasayanlara
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Uyusunda is göreyim derim tam başlarım ağlar 
(417 puan) tarafından
Evet ever aynende öyle
0 oy
tarafından

ahhh o kaka yok mu hep  hiconun keyfini bekliyoruz zaten :) hic ugrasli yemek yapamıyorum salca sogan kavrulup icine konacsk kendisi pisecek :) mercimegi bile haslayip buzluga koyuyorum pratik olsun diye:)

(417 puan) tarafından
Bende bebek uyudugunda aksam yapip dolaba koyup gunduzden pisiririm diye dusundum ama nefsime yenik dusup uyuyakaliyorum
tarafından
yok kiz nerdeee gece is yapcam en ufak sesten uyaniyo zaten. bide yorgun oluyorum uyumak icin firsat kolluyorum
(417 puan) tarafından
Bak o konuda ben iyiyin sese alistirdim tv li odada muzikte filan uyutuyorum ses yapiyorum bilerek alissin diye alisti aadece uykuya dalma esnasinda ses olunca uyaniyor onda da iyicr dalmasni bekliyorum
tarafından
ilkten oyleydi yaninda süpürge bile yapiyodum uyurken ama buyudukce sesleri tanıdıkça zorlasiyor mesela tv de reklam muzigi ciksin donup bakmaktan emmiyo bile uzun sure uyanikken dahi süpürge sesinden korktu mikseri görsün gozlerini açıyordu korkudan mesela suan yatak ses yaptı ona bile korktu
(417 puan) tarafından
Yaaa inanirim kesin bizimkide buyuyunce bakalim ne suprizler bekliyor
0 oy
(3,136 puan) tarafından

Tüm annelerin kaderi aynı demekki :D

(417 puan) tarafından
He valla öyle imiş
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Hep ayniyzzz hiç biseye vakit yok canım. Yeri geliyo hazır yemeği yiyemiyorum
(417 puan) tarafından
Bence en onemlisi tuvalet ihtiyacinı gidermek altimi kacirdigimi hatirliyorum