0 oy
79 göst.
Aile kategorisinde (197 puan) tarafından

Kızlar bu gün oğlum okdr aksiydi ki sürekli ağlaması vardı karnı tok altı temiz herşeyi tas tamamdı 7 aylık 19 günlük doktora da gittim muayene etti bı kaç gün önce de buraya yazmıştım ağzında pamukçuk olmuş doktor da aynısıni söyledi karbonatlı su yap birde damla verdi birşeyi yok bu çocuğun dedi eve bı geldim yine ağlama kirizie girdi ne yaptıysak eşimle susmuyordu en sonunda yakınımızda park var bı hava alalım dedik dışarı çıkınca sesi solu çıkmıyor anlamıyorum diş mi çıkartırcak zorlanıyormu sürekli sure Kur'an  dua okuyoruz eşimle evde  dualı muska da yaptırdım Eyüp Sultan da birşey diyin bana ben bı turlu anlam veremiyorum ilk çocuğum acemiyim normal olark uyku düzeni desen yok bı türlü olmuyor canı ne zaman isterse ozaman uyuyor ve en fazla 10 dk gece uykusu hariç :(

1 cevap

0 oy
tarafından
Dişi çıkıyor canım ağrı kesici ver biraz rahstlasin cocuk
(197 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum da doktor ağzına da baktı yok şimdilik dedi diş sürekli göğüsümu sıkıştırıyor meme içerken acıtıyor falan
tarafından
Kesin distir oğlum her yeni dış ciksrtisinds gogsumu yara eder
(197 puan) tarafından
İnşallah bı an önce çıkar bu diş çok zormuş rabbim tüm annelerimize sabır versin inşallah
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 45 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Sevda.yts (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 50 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Sevda.yts (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 29 göst.
18 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu
0 oy