0 oy
137 göst.
Diğer kategorisinde (1,357 puan) tarafından
Kızlar kızım 14 aylık ama dört aydan beri hep zorla emzirdim hiç isteyerek Emmedi düşkün olmadı şimdi de bi uyumadan önce iki dk günde iki üç kere filan ama uzun uzun emmiyor sütüm de var çok üzülüyorum çok isterdim emmek istesin diye şimdi de artık bunaldım bunu düşünmekten tamamen keseyim en azından derim kestim aizce napayım 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Emmiyorsa zorlama derim
(1,357 puan) tarafından
Ama işte çok üzülüyorum niye emmiyor
-Reklam-
0 oy
(833 puan) tarafından
Canım benim hiç kafana takma 14 ay almış zaten anne sütünü benim oğlum 3 yaşına kadar hem de kızım 9 aylık evde bıraktı O yüzden kafana takma
(1,357 puan) tarafından
Anladım canım ama işte 14 aya kadar da hep zorla emdi ne bilim ya
0 oy
tarafından
Benimki 16 aylık sütüm nerdeyse yok ama bütün gün oturuyorum meme emiyoruz bir saniye ağzından çıkarmıyo lastik gibi dişlerinin arasında sündürüyo. Üzme kendini ilk 6 ay önemli zaten anne sütü şiödi ek gıdada alıyo isterse emsin istemiyosa zorlama 
(1,357 puan) tarafından
Yok kız sütüm var ama emmiyor hiç aklına gelmiyor
0 oy
(3,733 puan) tarafından
Canını sıkma çocuğun sende ki stresin farkında oda seninle beraber stres oluyor ne kadar emiyorsa emsin bir damlası bile kar onun için hiç yoktan iyidir sağ sütünü yoğurt mayala öyle yedir 
(1,357 puan) tarafından
Haklısın canım öyle deneyeyim
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Biberon aliyosa sağarak ver gunde iki kere versen yeter sütünde varmış  biberonda istemiyosa kesebilirsin zaten büyümüş annesi
(1,357 puan) tarafından
Çok değişik bi çocuk ya biberon la su dışında ne versem içmiyor
(2,474 puan) tarafından
Bardakla vermeyi dene sütun varken içsin diye söylüyorum zaten yemek yer artık içmesede  sorun olmaz üzülme dene baktin olmuyo birakirsin
(1,357 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
0 oy
(913 puan) tarafından
Kızım 16 aylıkken öyleydi. Gün boyu 2-3 kere 1 dk bile sürmezdi. Sadece geceleri ağzında olsun isterdi memem. Ben de kestim. Boş boşuna hormonlarım yüksek geziyordum.
(1,357 puan) tarafından
Bende kesmeyi düşünüyorum canım ama vicdan yapıyorum niye Emmedi diye

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 52 göst.
4 Mart 2023 Diğer kategorisinde Frezya (690 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 339 göst.
27 Ocak 2024 Aile kategorisinde Mihrakuzum (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 50 göst.
6 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu