0 oy
579 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,371 puan) tarafından
Kıyafetleri aldığınızda yıkayıp mı giydiriyorsunuz yoksa çocuk biraz giyiyor Ondan sonra mı yıkıyorsunuz iç çamaşırları hariç tabi

43 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Ne alırsam yıkarım çoraba kadar
(1,371 puan) tarafından
Eline sağlık
tarafından
Saol cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben ne olursa olsun yıkamadan aslaa giymem giydirmem çünkü tekstilde çalıştım ve afedersin tuvaletten çıkıyorlar yere basıyorlar onlar da yere değiyor falan aslaaa
(6,671 puan) tarafından
Düşüncesi bile kötü ya :(
tarafından
Yani o yüzden yıkamadan sen de bebeğin de eşinde giymesin benim eşimde yıkamadan giyerdi o da tesktilde çalışıyor gördü neler olduğunu şimdi yıkıyorum öyle giyiyor
(1,371 puan) tarafından
Çok yorum yapan olmuş cevap verebildiklerime vereceğim ama sen işi biliyorsun diye diyorum Çocuğa oluyor mu olmuyor mu diye Bazen denememiz gerekiyor denemeden olmuyor Şimdi mesela bir tane olur diye aldık çocuğa Çok küçük geldi denedim onu değiştireceğiz diğerlerini yıkayıp giydireceğim Ama o denediğimde yine aynı mikrobu çocuğa geçiriyor mu acaba Yoksa üzerinde kalma süresi mi önemli
tarafından
Giyip deneme işini bizde yapıyoruz onda pek sorun olmaz sonuçta 1 2 dakika sonra çıkarıyorsun mecbur kalmadıkça denemem zaten çünkü benim diğer insanlara göre daha hassas bünyeye sahibim en ufak mikrop beni yatağa bağlıyor mesela normal günlük giydirirken mutlaka yıkayın çünkü tozu var mikropu var öyle temiz göründüğüne aldanma
(1,371 puan) tarafından
Doğru diyorsun canım.  Çocuklar daha hassas bide
0 oy
(6,190 puan) tarafından
Ben bütün kıyafetlerini yıkar ütüler öyle giydiririm kaç kişinin eli degiyo onlara dışarda onlarca hastalık var sadece çocuğum değil eşim ve kendim içinde aynı şeyi yapiyorum
(1,371 puan) tarafından
En iyisini yapıyorsunuz
0 oy
(311 puan) tarafından
Yıkamadan ben bile giyemem 
(1,371 puan) tarafından
Anladım sağol canım cevap için
0 oy
tarafından
Yıkamadan asla giydirmem 
0 oy
(13,872 puan) tarafından
Mont da dahil herşeyi yikayip giydiririm. Yikamadam asla denemem bile. 
(1,371 puan) tarafından
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Ben hep yıkarım giydirmeden. Ayrıca u.yuz salgını da varmış dikkat etmek lazım. 
(1,371 puan) tarafından
Ayy bide o var  dimi doğru valla
0 oy
tarafından
Ben kendim yıkmadan giymem ki çocuğuma giydireyin 
(1,371 puan) tarafından
0 oy
(7,684 puan) tarafından
Hepsini ayırıp yıkarım öyle giydiririm
(1,371 puan) tarafından
En sağlıklısı
0 oy
(913 puan) tarafından
Ne alsam yıkar giydiririm. Buraz giydirip yıkamak derken, zaten gün boyu giydiklerini yarın giyfirmem mümkün deyil. Sabah yıkarım temiz giyer her şeyini. Makineye de fazla atmam elimde yıkarım . Maksat tozu gitsin. Parkta filan kendini oraya buraya sürtüyo diye
(1,371 puan) tarafından
Denemek için giydiriyoruz ya küçük geliyor mu büyük geliyor mu diye ondan bahsettim
0 oy
(7,741 puan) tarafından
Yıkayıp öyle giydiriyorum çünkü mağazada seçerken filan yerlere düşüyor kimin eli değiyor kimin

Fabrikadaki halini de hiç düşünemiyorum
0 oy
(10,378 puan) tarafından
Yıkarım tabi ki niye yıkamayayım
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Her ikisininkinide hep yıkayıp giydirirm ne alırsam alıyım 
(1,371 puan) tarafından
En doğrusu canım ben de denemek için giydiriyoruz ya acaba Onda da aynı zarar görüyor muyuz diye sormak
0 oy
(229 puan) tarafından
Kızım değil biz kendimize aldıklarımıda yıkarım yıkamadan asla giymem
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Tabiki de herşeyi yıkıyorum kendimde giymem eşime çocuğuma da giydirmem iğrenç kaç kişinin elinden geçiyor 
(1,371 puan) tarafından
Tabii ki yani olması gereken o zaten Eşim de çok söyler yıkamadan giydirme diye Ben de yıkamadan giydirmem çoğu kıyafetleri ama bazı kıyafetleri denememiz gerekiyor çünkü yıkandıktan sonra iade almıyorlar Öyle olunca da insan şüpheleniyor
0 oy
tarafından
Neden böyle bir soru soruldu? Yıkamamak gibi bir ihtimal yok bile benim için.
(1,371 puan) tarafından
Neden soruldu Çünkü çocuklara Bazen oluyor mu üzerine olmuyor mu diye denememiz in gerektiği zamanlar oluyor o zaman da yine aynı zararı çocuklara veriyor mu o kıyafetler O yüzden canım eğer merak ettiysen sebebi de bu
tarafından
Anladım, teşekkür ederim cevabınız için
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Ailecek yıkamadan gitmeyiz arada eşim inat eder t-shirt giyer bı kere sinir oluyorum 
0 oy
tarafından
Yıkamadan üstüne giydirmem
0 oy
(11,217 puan) tarafından
herseyi yikamadan giydrmem genel olarak butun aldigim tekstili yikamadan kullanmam
0 oy
tarafından
Yıkar etiketini keser giydiririm. Yıkamadan giydirmem 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 66 göst.
4 Nisan 2023 Diğer kategorisinde 021821 (1,410 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 582 göst.
23 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 677 göst.
8 Mart 2021 Diğer kategorisinde Leyladh (617 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,647 göst.
12 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Betül'ün Annesi‍‍ ❤ (3,078 puan) tarafından soruldu

380,102 soru

11,378,954 cevap

34,864 kullanıcı

...