0 oy
343 göst.
Diğer kategorisinde (301 puan) tarafından
Dün gece eşimle, eşimin kuzeninin evine gittik, kuzeni de evli, çiftler olarak öyle oturmaktı plan, neyse daha evlerine yeni gitmiştik görümcem de (gittiğimizden bir yerden haberi olmuştur muhakkak)geldi saatlerce oturdu, zaten her zaman yaptığı şey ne zaman eşimin kuzenlerine gitsek hemen görümcem de gelir o kadar sinir oluyorum ki anlatamam zaten konuşmuyoruz

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sinir oldukça onuda mutlu ediyorsun gekirse gelsin salla takma kafana 
(301 puan) tarafından
Aynı ortamda bulunmak istemiyorum bana yaptıklarından dolayı onunla canım, takmamak elde değil
-Reklam-
0 oy
(710 puan) tarafından
Her yerden cikmasalar olmaz zaten bıktık su görümce illetleri den ya aynısı benim başımda da var hemde 3 tane illallah ettim iyice 
(888 puan) tarafından
Bende 6 tane hic biri ile de samimi değilim
0 oy
tarafından
Neyseki benim ki evli ve ağzı var dili yok hiç bir şeye karışmaz hiç birşey den haberi olmaz 
0 oy
(1,995 puan) tarafından
eşinin kuzenleri görümcenin de kuzenleri de oluyor yalnız vallahi ne diye her şeye kızıyorsunuz ben anlamıyorum siz gidiyorsunuz diye gelmesin oda demek :d 
(301 puan) tarafından
Çağırılmadığı ve istenmediğini bildiği hâlde geliyor, çiftler olarak buluşmak istiyoruz bazen ama izin vermiyor
(1,995 puan) tarafından
istemeyen kim bi tek senmisin yoksa kuzenler de bu durumdam memnun değilmi ?
(301 puan) tarafından
Görümcemi çağırmıyorlar yalnız isteseler çağırırlar değil mi, her gittiğimizde gelmek zorunda mı? Buradan anlayabilirsin onların da istemediklerini ayrıca evet bende istemiyorum bana yaptıklarından dolayı aynı ortamda bulunmak istemiyorum.
(1,995 puan) tarafından
burda bize anlatacağına git görümcene de bunları burada anlatmışsın da bişi değişmeyecek :d
0 oy
(33 puan) tarafından
Hiç sevmem böyle şeyleride söyle suratına istemiyorum de
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Tatile gitmeyecek misinz onunla dmi:)
(657 puan) tarafından
: D bence gidecekler.
(2,062 puan) tarafından
Acaba benden gizli giderler diye mi bu çiftin peşini bırakmıyor:)
(657 puan) tarafından
Birlikte tatile gideceğimiz insanın evine mi gidemeyecegiz diyor da olabilir
(301 puan) tarafından
Hayır gitmeyeceğiz
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Sakın davet edilmiş olmasın. Sana soylemiyorlardie belki. Yoksa aranız bozukken davet edilmediği yere gelmez bnce
(301 puan) tarafından
Konuşmadığımız halde benim evime de davetsiz geliyor canım o yüzden başkasının evine davetsiz gitmesine şaşırmam
(1,461 puan) tarafından
Bnce seni davet etti diyip yolluyorlar. Bu kadar değildir
(301 puan) tarafından
Karakteri öyle canım, sırf benim canımı sıkmak için neler yaptığını bilsen böyle demezdin
(1,461 puan) tarafından
O zaman karakterine sağlık diyelimmm
0 oy
tarafından
seni tınlamiyo demekki senin yüzünden arabasıyla kardeşiyle mesafeli mi olacakti kendi acinizdan bi dusunun
0 oy
tarafından
Yani birileriyle aşırı samimi olsam bile o tarz bulusmalarda cagrilmadigim yere gitmem. Sinir oluyorum böyle lop diye heryere atlayan kisilere
(301 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Aynen öyle bende çok samimi olduğum kişiler de olsa şekilde çağırılmadığım yere asla gitmem hadi her seferinde gelmese neyse, sürekli gelmesi her seferinde gelmesi saçma geliyor
tarafından
Evli mi. Tek başına mı geliyor
(301 puan) tarafından
Bekar canım tek başına geliyor
tarafından
Annesigil nasıl izin veriyorki. Bilmiyorum belkide benim ailem kısıtlayıcı olduğu için . Annem tek başıma evli kuzenime akşam gitmeye izi vermezlerdi. Hadi bir kere verse bır daha birdaha vermezlerdi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 102 göst.
22 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bidibidibidi (526 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 996 göst.
0 oy
10 cevap 177 göst.
31 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Ilkalp (710 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 137 göst.
21 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Sevgi344 (230 puan) tarafından soruldu

380,708 soru

11,398,648 cevap

34,923 kullanıcı

...