0 oy
847 göst.
Diğer kategorisinde (2,525 puan) tarafından
Kızlar iyi akşamlar birden aklıma gelen garip ve sinir bozucu olayı anlatmak istiyorum sizede 

Evet daha 45 gün filan olmuş doğum yapalı pazara eşimle gidip birşeyler almak istedim.

Ben pazara girdim eşime de dedim sen park et motoru gelirsin,daha 30 adım atmadan

çarttt diye ses geldii bı baktım benim pantolan yırtılmış kadın yürürken birden pazar arabasını dizime çarparak ve ısrarla çekerek yırttı pantolanumu kışın ortasında öyle kaldım dondum.. kadında tesettürlü "özür dilerim kafamdaki iğneyi verim mi dedi ben hala şok ama bunu da veremem ki napsam filan dedi gülerek" ben daha ikinci kez giyiyorum pantolonu eşim geldi o sırada noldu filan gördü tabi ben sinirden küplere bindim ama susuyorum kadının da eşi geldi baktım olay büyücek boşver dedim eşime onlarda gülerek hakkınızı helal edersiniz artık dedi ..

Ama ben asla kabul etmiyorum insan bir mahcup olur..öyle işte uzun oldu ama aklıma geldi sizinde var mı böyle değişik anılar 

36 Cevaplar

0 oy
(7,935 puan) tarafından

O zaman bekardım .Pazarda yürürken yürüdüğüm kısım bir anda kalabalıklaştı, kalabalığı yararak hızla  gelen dedem yaşında kısa boylu şapkalı ;şapkasını yüzüne doğru indirmiş yaşlı bir adam avucudun içiyle baldırıma dokundu .:( Küfrettim , arkasından gittim ama kalabalığın arasında kayboldu .

(2,525 puan) tarafından
Pis sapıkk... Allah korumuş canim geçmiş olsun
(4,101 puan) tarafından
Ay özür dilerim istemsizce güldüm:(
(7,935 puan) tarafından
sağol canım.O kadar yaşlıydı ki öyle birşeyi hayatta beklemezdim
(7,935 puan) tarafından
estafurlah selma .Bende gülsem mi ağlasam mı bilemedim .Çünkü adam o hareketi yapmasını tahmin edemeyeceğim kadar yaşlıydı.Muhtemelen arkasından yakalayıp çekişsem vurmaya çalışsam , polise falan versem evladım öyle şey mi olur ben senin deden yaşındayım kalabalıkta elim deymiştir sana öyle gelmiştir deyip yırtacaktı, herkes de ona inanacaktı.Ama kazayen olsa elinin içi deymez arkası deyer .O günden sonra  pazarda asla kalabalık aralara girmedim.
(4,101 puan) tarafından
Valla kalabalık yerlerde fırsatı bekliyorlar
-Reklam-
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Kaç defadır aldığım şeyler oğlumun arabasından düşüyor. Dün de aldığım biberler düşmüş 
(2,525 puan) tarafından
Allah Allah arabaya katma canim bu sefer yoksa oğlun mu atıyor :)
(5,557 puan) tarafından
Yok ya arabanın altına koyuyorum
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Geçen gittim evde biraz kuru soganla patates vardı diye az aldm ikisinide adam tartı 1 kg geldi adam maşallah abla dedi sjskkee
(2,525 puan) tarafından
El terazi oluyor bir süre sonra canım maşallah
0 oy
(3,257 puan) tarafından
Ben birinin başına böyle bisey getirsem yerin dibine girerdim neye güldüler acaba. Ne rahat insanlar var gerçekten. 

Ben bi kez meyve istedim verirken adam şu kadar olsun mu dedi olmasın yiyecek insan yok dedim. Biz geliriz gibi bisey söyledi çok geçmiş zaman hatırlayamıyorum ama sonradan aklıma gelince e Ben niye cevabını vermedim ki o tezgahı neden yikmadım ki diye dank etti ama kafa ne kadar doluysa artık algilayamamışım 
(2,525 puan) tarafından
Bazen boşluğa geliyoruz canim benim
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Bizde kaynanmla 2 hafta önce gittik pazara normalde ayrı ayrı gidiyoruz ama o gün ben onların evine gitmiştim pazar yakındı birlikte gittik alışveriş yapıyoruz canım kavun çekti kaynanmda baktı dokundu bunlar bozuk yukardan alalım dedi ayy adam kavunu aldı yere vurdu kaynanama bağırdı müşteri kaciriyorsun dedi yere atığı kavunda bozuk çıktı kaynanmda baya saydırdı ben bişey demedim kaynanami aldım uzaklaştım 
(2,525 puan) tarafından
Aaa ne kadar saçma adamın yaptığı nasil esnaflar var ya
(48,491 puan) tarafından
buna güldüm istemsizce pazarci gözümde canlandi☺️
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Eşimle tişört satan bi tezgahın önünde tişört seçiyoduk. Baya da kalabalıktı aramızdan bir kol uzandı iki tişört çekti ama biz bakacak sandık. Tezgahın sahibi pazarcı bağırmaya başladı teyze saçıındaki aklardan utann dedi teyze i. ttişörtleri çantaya atmış pazarcı öle diyince çıkardı attı biizm üzerimize doğru yere düştü... Teyze söylene söylene gitti ama biz o teyzeyi tanımayız etmeyiz onun yerine biz utandık yaa
(2,525 puan) tarafından
Ay Allah'ım kıyafet yahu kıyafet bez parçası gerçekten ihtiyacı olan insan çalmaz haramı helali bilen
(1,849 puan) tarafından
İhtiyacı var desem genç erkek tişörtüydü yani
0 oy
tarafından
Ramazan ayında pazara gitmiştim evimi yeni ayırmıştım kızımla ilk pazarımızdı bebek arabasının yağmurluk kısmı zincirli cüzdanımı oraya koymuştum telefonumda içindeydi yeşillik tezgahında yeşillik seçtim poşete koydum parasını verecektim bi baktım cüzdan yok içinde çok para yoktu ama  telefonuma içindeki resimlerime üzüldüm o anki şokla ağladım hatta 
(2,525 puan) tarafından
Ay canım benim geçmiş olsun
tarafından
Teşekkür ederim şükür geçti cana gelmesin de gerisi boş
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Bende pazarda ayakkabı alırken pat diye önüme bir adam düştü pazarcılar bir oldular adamı dövdüler ben korkudan ayakkabı satan pazarciya sigindim adam da ya kadınları taciz etmişti yada hırsızlık yapmıştı tam hatırlamıyorum ama ödüm kopmuştu adamı döve döve pazardan kovdular 
(2,525 puan) tarafından
Eğer öyleyse hak etmiş canim
0 oy
(4,583 puan) tarafından
Ne manyak insanlar var ya gerçekten ben olsam yerin dibine girerdim utançtan herhalde. 

Şu an aklıma gelmiyor ama insanların genel olarak asabi olmalarına gıcık oluyorum bende :D
(2,525 puan) tarafından
Evet öyle insanlar çok çok fazla günümüzde maalesef
0 oy
(8,263 puan) tarafından
Ben kulagım duya duya kufur eden adamları azarlamıstım 3 tane kocaman adam tezgahın basında kufur edıyolardı baka kalmıslardı 
(2,525 puan) tarafından
Ederler bazı pazar saticilari çok terbiyesizler
0 oy
(131 puan) tarafından
Pazarda bakınırken para cüzdanım vardı kücük onu bir yerde unuttum. Bütün pazarı annemle iki kere gezdik pazarda baya büyüktü içinde de baya param vardı. Pazarın cıkısına gittik annem yoruldu dedim sen otur ben bir kez daha bakınacagım. Pazarın güvenliğine de haber verdim. Sonra çorapcıyada ugramıstım onunla konusayım derken baktım cüzdanım corapların içinde. Bulduğumda dünyalar bnm olmustu. 
(2,525 puan) tarafından
Oh bari canım paranı bulmana sevindim :)
(131 puan) tarafından
Cok şükür :)
0 oy
(7,596 puan) tarafından
Bebek arabasıyla pazara gidince özelikle çarşamba pazarına gidince yaşlı nene dedeler bunlar niye arabayla geliyor diye azar işitiyorum hep 
(2,525 puan) tarafından
Neyle gelicekmissin onu sorsaydin ya canim:)
(7,596 puan) tarafından
Yaşlılıklarına veriyorum: )
0 oy
(48,491 puan) tarafından
bi deli sarilmak istemişti ☺️
(2,525 puan) tarafından
Adı üstünde deli ama ilginç olmuş :)
(48,491 puan) tarafından
deli deliyi ceker derler napcan ☺️
0 oy
(3,572 puan) tarafından
Cevapları okurken burnuma balık, peynir, zeytin, limon maydanoz kokusu geldi :) 
(2,525 puan) tarafından
Hahaha pazardan taze taze ablamm:)
0 oy
(1,572 puan) tarafından

Para üstü istedim diye fırça yemiştim:D

(2,525 puan) tarafından
Ee tabiki isticeksin bahşiş mi vermek lazım bide pazarda
0 oy
tarafından
Telefonumu çaldırdım şok olmuştum 
(2,525 puan) tarafından
Ay canım geçmiş olsun :(