0 oy
409 göst.
Aile kategorisinde (2,370 puan) tarafından
Kizlar nekadar bunaltsalarda , yavrularını çok özledim bugün işten 3de çıktım annemler bahcedelermis ablamla banada gelme duruyolar dinlen dediler uzun zaman sonra ilk defa dinleniyorum akşam 7ye kadar uyumuşum çamaşır attım astım derken eşim geldi evde de yemek yok karnım tok onların hasretinden eşimde abartma dio annelik nekadar yoğun bir mertebe babalık gayet relax çok özledim bahçede zor durdum ağlamamak için şimdi arabada ağlıyorum evimde kısa mesafede annemde öyle sabahta 7de ise gitcem çok bensiz de kalmıyorlar ama bugün göremedim ya cokcozledim  ya annemde görünme çocuklara diyor çocuklar vedalasmayi bilmeli olrmu öyle dedim eşimi gonderdik ben ağlarım die annemde kızmış gelmeyin die hala ağlıyorum :) rimelim akti

5 Cevaplar

0 oy
(67 puan) tarafından
Al yanına aglicnaa canım 
(2,370 puan) tarafından
Nebiliyim annemde alissinlar dio bugün hiç emzirmeden mesela
-Reklam-
0 oy
tarafından
Posta gırerken hastalar heralde dedım, canım abartmıyomusun bıraz keyıflerı yerınde, yabacı yerde degıller, bu kadar uzuluceksen git al bence 
(2,370 puan) tarafından
Arabayla geziyoruz eşim alalimmi diyo  abartiyorummu blmiorumki bugünde işten cikincs gitmedim ya yanlarına üzüldüm masumlar küçükler  annemde de gözüm arkada kalmaz
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Git gör tabi. Asıl görünmezsen onlar onları bıraktığını düşünür. Aranızda ki bağ zedelenir.
(2,370 puan) tarafından
Aynen öyle herşeye müdahale herşeye anne bak ilk gekisimleri çok önemli çikolata vs gosterme diyorum kakaolu süt alıyor boynuzasin die herşeye müdahale çok sıkıyor bu kadın beni sabah annemi alıp eve koyup ise gidiyoruz bı tavırlar eşime takmalar. Bı msj sabahın köründe ben ise gidince eşin şöyle böyle die wlla og getiriyo  memnuytsiz sürekli eleştiri bnei mutsuz ettginn farkında degl
0 oy
tarafından
Kız ağlama benim oğlusumu vereyim bak bir kaç gün tatil edem bende snjsjs
tarafından
Sjsjsjsjs
(2,370 puan) tarafından
hahaa bakaym wlla gereksiz mi duygusallik blmiyorm ama ben sezeryndn snra böyle oldum buyuk kızım babannnedrydi ya o gün bugündür daha fazla duygusallim
tarafından
Bu kadar duygusal olma canım ya hayatı kendine zehir edersin ❣️
(2,370 puan) tarafından
Öyle wlla sidm bı duş alcm çay icicem yatiyim bari makyahimi yıkadım nasıl akmış , :) uyuyabilir sem tabi bende boyl duygusal olmak istemiyorum ama işte napym sakinlestm ama
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Anne yüreği kimsede asla gece yatiya bırakmam ki evde olduğum zamanda başkasında bensiz duramaz. Önümüzdeki ay sınavım var 4 aydır içim içimi yiyor 2,5 saat nasıl durucak bebeğim ben onsuz nasıl sınavda odaklanicam diye. Öğretmenim müdürlerim ise dönmemi bekliyor ama bırakamıyorum :) Hamileyken 40 çıksın dönerim diyordum ama bırakamıyorum. 
(2,370 puan) tarafından
Bırakma wlla gerçekten çok zor surda bı kaç saat görmedim diye salla sumukluyum ablamda keyfine bak dio wlla sknti bebeğin kaç aylık eğer kadrolu değilsen gitmenize bence 2yil izin hakkınız da var herld
(1,964 puan) tarafından
7 aylık şuan 1 sene daha gitmicem kesin
.Hemen hemen 2 yaşına girince başlamayı düşünüyorum. Ondada minimum ders saatine giderim. Dışarıdakilere keyfine bak demesi norma :) İnsan gerçekten dayanamıyor evlat bu dünyadaki herşeyden baskaymis
(2,370 puan) tarafından
Tabi bambaşka şey 2saat gördüm bugün evde uyuduuma pişmanım psikolojik iyi gelmesi gereken yerde gelmiyor eşime catiyorum ya nekadr duyguszsn diye almaya gidelim dio sen ağlayıp duruyorsun diyor çocuk gibi dondurma aldı bana da biraz yatistim bide duş alcm sabah erken kalkcm bu çalışmak ne zor ya bunaltsalar da yorulsamda evlat bambaşka

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 252 göst.
2 Mart 2024 Aile kategorisinde Myangell (569 puan) tarafından soruldu
+2 oy
30 cevap 373 göst.
11 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 644 göst.
13 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Zelihanur_80 (761 puan) tarafından soruldu
+1 oy
21 cevap 386 göst.