0 oy
693 göst.
Diğer kategorisinde (253 puan) tarafından
Çok kızdım bı yandan flim gecesi yapalm yer yatağı yaptım bı yandan birliktelik istedi yemek yedik topladim oyundan anca kalktı kızdım tersledim kalktı delircm bu oyunla esinisde çok bağlı mi bide mtn2 oynuyo yarabbi sabır çok kez kavga ettik hatta bilgisuiyarin klavyesini bile kirdim ama aynı degismiyo

15 Cevaplar

0 oy
(194 puan) tarafından
İki gün önce kavga etik oyunu yüzünden biraz dikat etmeye başladı ama en fazla bir hafta dikat eder
(253 puan) tarafından
Bn onu degl o beni beklick fazla yüz buldu heralde saldim istesede yapamam yorgunum bshajaja
(194 puan) tarafından
Kız artık seninkini bilmiyorum ama benimkisi aşiri bağımlısı gözü beni çocuğu görmüyor odaya girip sabahtan akşama kadar oynuyor bende diyer odada kriz geçiriyorum en son bilgisayarı firlatim bisiy de olmadı sjsjsjjsj 30 yaşında adam ne buluyor oyunda lugatima raconuma yapıma ters hiç bir zaman bu oyun işini anlamiycam 10 yaşimda bıraktım ben oyunu moyunu O⁠_⁠o
(6,441 puan) tarafından
Canım benim eşimde öyleydi bebeğimde 1 yaşında yeniydi ama her gün yani bi gün bi bağırdım ama nasıl yani sesime mahalle gelir sonra öyle mi dedim kızı uyuttum yatağıma geçtim telde video izledim ama bu bir hafta sürdü yani hiç konuşmadım normal yemek çay veriyordum sonrası yok konuşma falan hiç bişey pc yi kaldırdı oynadıklarıda kim 17 yaşındaki kardeşi bi tane arkadası karısından bile korkan bi tanede sap bi arkadaşı var o ayy
(194 puan) tarafından
İyi seninki bırakmış darısı benimkine inşallah ya =⁠_⁠=
-Reklam-
0 oy
tarafından
kiz birak oynasin sen gir yat ya başina işmi alacan
0 oy
tarafından
O değil ben knight oynardım eskiden. Çok car yaptım sattım Allah affetsin sonra zevkine oynuyordum evlendikten sonra eşim dayanamadı bırakmak zorunda kaldım 
(12,669 puan) tarafından
Günaydın tatlım ☺
Benim ayıda Ps oynamaya başladı 2 sene önce, ama o kadar düşkünlük la değil işten sonra yarım saat fln
Doğum gününde Ps4 hediye aldım max bi ay oynadı sıkıldı kardeşi göturdu bi daha da oynamadı
Konu ne olursa olsun yasak yada kısıtlamak daha da fazla ilgiye sebep olacak diye düşünüyorum
0 oy
(6,377 puan) tarafından
Büyüdükçe oyunlardan vazgeçer küçük sanırım yaşı 
(253 puan) tarafından
22canm yas
(6,377 puan) tarafından
Tahmin ettim. Mtn2 yi falan  çocuklar gençler oynuyor.
0 oy
(86 puan) tarafından
Aynı benim eşim 10 gün önce birbirimize girdik bile bile olayı büyüttüm babamlalrin kulagna kadar gitti olay sonra babam tehdit etti onu kızımı vermiyorum geri senin yanına dedi o ağladı sızladı valla bu 10 gündür eline almio bile korkudan 
0 oy
tarafından
Çok oynamiyorsa birşey deme canım kafanada takma fazla
(253 puan) tarafından
Gece 12 gelip işten kuzum 6 da kalkiyo basindan hahaha
tarafından
Haklısın valla öyleyse
Benim eşim öyle olsa büyük sorun cikarirdim
0 oy
tarafından
Allahtan hiç oynamaz eşim 
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Biz beraber oyun oynardık tek çıkmazdı bende eşlik ederdim arkadaşlarımızla oynardık şimdi taşınma telaşındayız yine beraber oynarız beraber vakit geçirmeyi sevdiğimiz için oyun oynamayı öğrendim ve çok hoşuma gitti benimde tabi onun öncesinde saatlerce oynamazdı ya da sorardı bende kendim takılırdım dinlenirdim ya da ama öğrendikten sonra beraber oynamaya başladık  herşeyin ölçüsü çok önemli yoksa sıkıntı 
0 oy
tarafından
Kaç yaşındaki bacı eşin . Bnm eşimde önceden oynardı şimdi 32 yaşında sadece maç izliyo 
(253 puan) tarafından
22 yaşında
0 oy
(812 puan) tarafından
Yok kuzum oyunu kavga ede ede bitireceksin oda ortalama 2 yıl sürüyor, sonra Kurtlar Vadisi var sırada geçmiş olsun .
(1,975 puan) tarafından
5 sene içinde de az 5-6 kere baştan 100. bölüme kadar izletti bana. Bi ara konseyleri rüyamda görüyordum. Diyorum artık pusuya başlayalım bari ezberledim artık ilk yüzü  :)
(812 puan) tarafından
Ahahaaa  manyaklar ya güldüm buna ben :D:D
0 oy
(7,036 puan) tarafından
bende bekarken oynardım baya bağımlılık yapıyor o ilet ya çar aracar satardım hep ama şuan para ediyirmu bilmem 
(253 puan) tarafından
Eder deli gibi bende bekarken pubg oynardım kalkmazdim hiç hahahah evlenince istemedi sildim tekrar yükseldik nadir beraber oda
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Metin2 bağımlılık yapiyor bnde bekarken çok oynadım bence kocalık sorumluluklarini bilmesi gerekiyor.
(3,895 puan) tarafından
Şimdi yorumları okudum da yaşı gençmiş cnm.Bizde 16-20 yaşlarımızda oynardık.22 yaşında oynaması çok normal bırak oynasın.
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Benimki de pubgy oynuyor hep o yüzden çok kavga ettik ama gene oynuyor 
(253 puan) tarafından
Kız bende oynarım diyorum beraber oynayak TM diyoda keşke ona bağımlı kalsa hajaja
0 oy
(31 puan) tarafından
Eşimle beraber pubg oynuyoruz :-D 

Doğumdan sonra da silmeyi düşünüyoruz zaten. Yani sizde oynuyor olsaydiniz pek bı sorun olmazdı ama o oynuyor siz yanlız kalıyorsanız sıkıntı büyür :) Allah yardımcınız olsun 
(253 puan) tarafından
En güzeli ya saol hahaja
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Puhahahhaha çılgın aşk desene 
(253 puan) tarafından
Hahahahah

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 225 göst.
29 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Semizotu (414 puan) tarafından soruldu
0 oy