0 oy
1,852 göst.
Diğer kategorisinde (6,750 puan) tarafından
3 sene sevgili olduk 4. Senede evlendik ama insan icine girmeyince gercek yuzunu gormuyormus oyle pismanim oyle pismanim ki hic bir dusuncemiz uyusmuyor artik deli gbi ne derse guluyorum cok kültürsüz ve görgüsüzler lutfen benim icin dua edim rabbim benimde yuzumu guldursun

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yozgatlı mıydı eşin?
(2,030 puan) tarafından
Insanlari asla memleketleriyle degeerlendirmem ama arkadasimin eside yozgatli Allah vermesin hanzonun teki komsumda yozgatli günlük kavga gürültü var evlerinde tesadüfmü bilmem ama biraz problemli o memleket
tarafından
Ben de bulmuşum maalesef.benjm eşim yine iyi ama ya .egitilebiliyo az da olsa .:)
tarafından
Bende yozgat sorgunluyum kiz hangi koyindensin :D
(638 puan) tarafından
Babam büyüktaşlık annem gülşehri olmuş adı eskiden hoşumlu imiş :)
(12,840 puan) tarafından
Benim de bi üniversite yıllarından bi yozgatlı vardı gerçekten tam bir psikopattı çok zor kurtuldum boğazlıyan ilçesindendi :)
-Reklam-
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Ah canım kiyamam sana 10 senede sevgili olsan anlaşılmıyor aynı yatağa yatmayınca allah yardımcın olsun
(6,750 puan) tarafından
Aynn oylee valla bende delilige vuruyorum
0 oy
(284 puan) tarafından
allahım yardımcın olsun canım. Inan bendede bazen oluyor gülüyorum sonra düşünüyorum ha o haklı ha ben içinde bunu büyütüp kavgaya cevirmeyelim sadece tatlı dil canım sadece tatlı dil 
(6,750 puan) tarafından
Valla bende oylelige vuruyorum artik agiz dolusu kahkaha atiyorum napim bazi seyleri desemde anlamiyor
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Allah yuvaniza huzur versin insallah yuzunu guldursun
(6,750 puan) tarafından
Amin insllah
0 oy
(536 puan) tarafından
Rabbim yardımcın yardımcımız olsun inşallah canım 
(6,750 puan) tarafından
Amin insallh
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Anlaşamamak zor koca bi ömür geçirecek ve ewlilik gerçekten zor iyice tanımadan karar vermemek lazim
(3,149 puan) tarafından
Artık koca bir ömür geçirilebilirligin bi garantisi yok malesef
0 oy
(351 puan) tarafından

Ben de eşimle görüştüm bir hafta sonra istediler 2 ay sonra nikah masasında buldum kendimi:D  nişanlılık dönemi güzeldi mesafe olsa da.. evlendik 3 ay sonra bozuldu aramız çocuk istiyordu ben istemedim ağlıyordu çocuğum olmuyor diyordu baya zor geçti ki 4.ayimizda gebe kaldım zaten.. gebeliğim de zor geçti destek olmadı karnım burnumda çalıştım eve geldim yemek yaptım ayaklarım davul gibi olurdu.. çocuk olduktan sonra tamamen değişti ama biz bir aileyiz demeye başladı.. bende çok pişman oldum boşanmayı düşünür oldum .. karı koca arasına şeytan çok girermis neden şeytani mutlu edeyim.. bol bol vakıa suresi okuyorum .. umudunu kaybetme sende Allah mutlu huzurlu yuvalar versin hepimize 

(6,750 puan) tarafından
Amin inaallhh cnimm saol
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Rabbim yardım etsin bende en az senin kadar pişmanım ama benim  tek  tesellim ben istemedim zorla annem verdi
(6,750 puan) tarafından
Aaaa zorla mi needen ki benimkilerde vermediler ben istedim
(1,277 puan) tarafından
Herkese yok diyorum diye sana kalsa evlenmezsin diyip verdi babama kız istiyor demiş banada baban verdi dedi biz bunu bir yıl sonra babama sen beni verdin falan diyip ağlayınca anladık babam ben vermedim istemedim sen illah olsun demişsin dedi ikimizde şok
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Ne gibi kültürsüz ve cahiller mesela merak ettim 
0 oy
(2,030 puan) tarafından
Rabbim yardimcin olsun cnm zor bi durum istedigin kadar sevgili ol ayni evde yasamayinca kimse kimseyi taniyamiyor bence
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Allahim tez vakitte mutluluğunu çoğaltsin gönlünden ne geçiyorsa o olsun canim
0 oy
(348 puan) tarafından
Yenimi evlisiniz bazen omur ole.insan alisio canm ya ben ilk evlendigimde esimle yemek yerken sinirleniodum halbuki sevgili iken cok yemek yedik tuaf dusunceler ya 

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 1,956 göst.
25 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Umber (2,253 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 884 göst.
8 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Hayatizindanedenler (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 937 göst.
4 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 807 göst.
2 Mart 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,703 soru

11,208,173 cevap

34,512 kullanıcı

...