0 oy
322 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (367 puan) tarafından

Kizlar merhaba. Dün yazmistım 60 kiloyum zayiflamak istyrm diye. Bugun tartildim 58 olmusum.  Zayiflamak isteyenler gelin yarin yulaf diyetine baslayalim. 6 gunde 5 kilo veriliyormus. Detaylari internette yaziyor. Disimizi sıkalim ve basaralim

Birbirimize destek olalim var mi benim yanimda olan:)))

10 Cevaplar

0 oy
(6,364 puan) tarafından
Keşke 60 kilo olaydım zayıflamayı düşünmezdm bile kız :D
(367 puan) tarafından
Kac kilosun canim. Ben 53 olmak istyrm
(6,364 puan) tarafından
En son 81dim :D
(367 puan) tarafından
Basarabiliriz dene sende bence
-Reklam-
0 oy
(2,862 puan) tarafından
Yulaf iğrenç bişey be :D geçen süte kattım içeyim dedim midem bulandı :D
(367 puan) tarafından
Ama ise yariyor;)
(307 puan) tarafından
Sade yulafsa eger denediniğiniz yogurtla daha iyi oluyo ama ceviz üzüm VS atıp biraz tatlandrmak lazım
(367 puan) tarafından
Evet yogurtla sutle uzunle vs karistiriyorsunuz
(2,862 puan) tarafından
Sadece yulaf mı yicez bir hafta
(367 puan) tarafından
Cankm internege yaz yulaf diyetk diye orda yaziyor. Ama öğünlerde cogunluk yulaf var evet. Sadece bir hafta dene etkisini inanki gorceksn
0 oy
(1,042 puan) tarafından
Ben yoğurtla beraber yiyorum zayıflatma etkisi var zaten protein içerikli olduğu için ve proteinin de yağ yakma ve metabolizma hızlandırma etkisi olduğu icinn kilo verimini hızlandırıyor ama dikkatli ol canım diyeti bırakınca hemen geri alırsın sağlıklı bir diyet uygulaması yap bence 
(1,042 puan) tarafından
Ve spor olmadan asla yağ yanmaz diye bir kaide de yok hareket etmek tabiki zayıflamada büyük bir etken ama destekleyici besinler ve doğru beslenme ile gayette yağ yakilir zayıflanır
(1,995 puan) tarafından
protein yağ yakmıo :))
(1,042 puan) tarafından
Bence sen internet elinin altindayken bir bak araştır canım :)
(1,995 puan) tarafından
eşim boşa fitnes hocası olmuş desene :d
(1,042 puan) tarafından
Aynen olabilir :D
0 oy
(970 puan) tarafından
Hiç böyle tarifler beni zayıflatmaz 
(367 puan) tarafından
Dene bence canim
(970 puan) tarafından
Çok yöntemler denedim tık yok. O yüzden bu eksik kalsın
0 oy
(8,359 puan) tarafından
6 gunde 5 kg mı bıraktıgın an geri döner kılon boyle dıyetler metabolizmayı bozar 
(367 puan) tarafından
Diyetk biraktigin zaman hamur ekmek tuz seker bunlarida azaltacaksin tabi. Yediklerine dikkat edersen bence sikinti olmaz
0 oy
tarafından
Bir kere tadını merak ettim denedim, yiyemedim nasıl yedin sen. Ayrıca bir günde iyi vermişsin gün boyu sadece yulaf mi yedin 

Diyet yapmam, spor yaparim sadece zayıfım zaten ama maydonoz kürü falan içenler var, gerçekten iyi içiyorlar. 
(367 puan) tarafından
Sabah sutlu uzumlu yulaf, oglen yogurtlu yulaf. Cayimi kahveki sekersiz ictim. Aksam az kucuk tavuk ve salata yedkm ve bollll suu
(367 puan) tarafından
Sen kac kilosun
tarafından
50-51 arası gidip geliyorum
tarafından
Valla iyi yemişsin yulafi, ben bir kaşık aldım gerisi gelmedi, benim arkadaşım da yiyor ama ben yiyemedim. Ben bir ara 55 kiloydum. Zayıflamak için az yemek yiyordum bir de arada yürüyüş zayıflatıyor ama sağlıklı değil, çünkü bir ara bayılacak gibi olmuştum senin yulaf daha mantıklı zayıflamak isteyenler için
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Yulaf çok severim diyetisyene gidiyorum listem de var
0 oy
(331 puan) tarafından
Ben 53 kiloyum ama göbeğim var ya gitmeyen bı göbek yapmışlar oda bana denk gelmiş :))
0 oy
(573 puan) tarafından
Detay verir misin canım ya da link 90 kilo oldum doğumdan sonra gören dalga geçiyo :((
(573 puan) tarafından
4 aylık bebeğiö var emiyo kullanabilir miyim
(367 puan) tarafından
Canim emzirdigin icin bisey diyemem. Sadece yulaf yersen sutun kesilir. Hakur isi vs yeme sen sut yapici seyler ye
0 oy
tarafından
Kilo almak isteyenler nereye gitsin :((

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 213 göst.
2 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifylmz0660 (1,198 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 160 göst.
0 oy
11 cevap 307 göst.
11 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,624 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,081 göst.
27 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu

381,358 soru

11,416,942 cevap

34,968 kullanıcı

...