+4 oy
1,335 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

image

image

image

image

image

image

eveetttt cok stres yaptigim belcika misafirlerimi uğurladim sonunda ☺️ bunlarda yaptiğim ikramliklar servisi çekemedim ayip olur diye. Hepsini tek basima yaptim 7 aylik oglumla beraber aranizda dalga gecenler olmustu padisahmi geliyo vs diye ben annemden babamdan bunu gördüm misafir gelince bolca ikramlik yapilir bu örf adette büyüdüm. Cok uğrastirici seyler degiller ama kucuk bebeği olanlar anlar beni bazen evde yemek yapmak bile zulüm oluyodu ama ilk kez aile buyuklerimin olduğu bi yemek olunca özenmek çabalamak istedim. Elmali kurabiye yapmadim cunku kumlu elma bulamadim onun yerine simli kurabiye yaptim o minik kaselerin icinde olanlarda yogurtlu mayonezli brokoli salatasi. Cok sukur bu hengameden de anlimin akiyla ciktim ☺️

50 Cevaplar

+6 oy
(15,709 puan) tarafından

Valla ben mi tembelim millet mi hamarat bilmiyorum yedi aylık bebe ile bunları yapamazdim açık ve net :ermm: masaAllab 

tarafından
Valla benimki 8 aylık fato makarna bile yaparken akla karayı seçiyorum :))))) milletin ya bebeği uslu yada bizimki biraz sorunlu çözemedim :))))
tarafından
Hahaha kiz yapmayı bırak ben uğraşamam;)) hazır alirim çok tembelim bu hamus isleri konusunda ne o eziyeti cekcem derim alirim hazır hazır:)(( bir güzel yerim hahaha
(1,206 puan) tarafından
Yosi gel sarılalım :,-)
tarafından
Maalesef bebeğim cok huysuz ama bi sekilde halletim iste tesekkur ederim bu arada
(1,572 puan) tarafından
Hzjsjdisjsjks sarılalım ❤️❤️
-Reklam-
+2 oy
(687 puan) tarafından
Bir haftadır okuduğum postlarda aklımda kalan tek post belçika misafirleri çok şükür atlattin:) kız şaka çok güzel olmuş harika
tarafından
Tesekkurler ☺️♥️
+2 oy
tarafından

Kiz tamam çok güzel olmuş yazdın yazdın hep yurtdisindan sana misafir geldi anladik:D

Ilk defami yabancı memleketten geliyor bizimkilere maşallah hic bitmiyor biri İngiltereden gelir biri Almanya'daki biri hollandadan biri bulgaristandan 

(2,803 puan) tarafından
Aslinda surekli paylasma nedeni yemek menusu paylasmisti bayan dalga gecmislerdi yalan diye yok misafir diye omdan ustuste paylasim yapiyor
tarafından
Ronyazeynep ++++
+2 oy
tarafından

Elıne sağlık da ılk attığın menünün yarısı degıl bu bız ona abarttın dedık bunda bırsey yok :D evırttın cevırttın kendını haklı ettın 

tarafından
İstesem onuda yaparim hic problem değil ama o aksam yemegi agirlikliydi ve annem yemeğe cagiracagini soyledi
(1,664 puan) tarafından
Sonuçta abartı denileni yapmamışsın onu diyo... ;)) ki haklı bu yapılır normal gün menüsü
tarafından
Bende diyorum ki o aksam yemeği icindi annem cagiracagi icin onu yapmaktan vazgectim bidakine onuda yaapar atarim sorun degil
(13,018 puan) tarafından
Niye kendini kanıtlamaya çalışıyorsun canım. Abartı bulmayan bulmasın offf ben daraldim kız kaç gündür ☺️
tarafından
O kadar haklsin ki aslindaa ☺️☺️
+1 oy
(2,826 puan) tarafından
Maşallah canım hepsi de çok güzel görünüyor ellerine emeğine sağlık :) o padişah mı ağırlıyorsun diyenleri de boşver ya kendileri yapmıyor yada cekemiyor :) 
(2,323 puan) tarafından
+++ aynen katılıyorum helal olsun çok güzel ikramlıklar hazırlamışsın.
(2,826 puan) tarafından
Teşekkür ederim kız gerçekten o çocukla gayet güzel yapmış gerçekten
(2,323 puan) tarafından
Evet çocukla zor oluyor ama isteyen yapar çocuk uyurken bile olsa yapar bence. Bizim ailede 20. 30 tane gelin var hepsi de 2. 3 çocuklu hepside evinin temizliğini yemeğini ikramını  4. 4 lük yapıyor. Yani çocukla biraz daha zor ve geç olur ama yapmak isteyen yapar.
tarafından
Hanimlar tesekkur ediyorum ama gercekten yapmak isteyen yapiyo benim oglum cok huysuz ama ben azimliyim basladigim işi bitirmek isterim o yuzden yapabildim ama pertim cikti orasi ayri ☺️♥️
(2,826 puan) tarafından
Aynen yapmak isteyen ne olursa olsun yapar benimde bazen pertim çıkıyor eşim giriyor devreye :D ☺️♥️
+1 oy
(5,220 puan) tarafından
Padişahmı geliyo diyenler evine gelen misafire şehriye salatası yapıp koyuyodur önüne ellerine sağlık çok güzel olmuş hadi gözün aydın
tarafından
Ay tesekkurler ++++
+1 oy
(7,654 puan) tarafından
Iyi ya cok şükür senin de bizim de gözümüz aydın 
tarafından
Cok sukur :D
0 oy
(130 puan) tarafından
Ellerine sağlık canım çok güzel olmuş o konuş alanlarda dalga geçenler de boş ver biz de sokaktan sokağa gelirlerse bile böyle hazırlık yaparız
tarafından
İyi bare tek degilmisim tesekkurler ♥️☺️
0 oy
(453 puan) tarafından
Masallah ellerine sağlık offf müthiş görünüyor sonunda ugurladin onları 
tarafından
Cok sukurrrrrrrr tesekkurler
0 oy
tarafından
Ne mutlu sana canım ellerine kollarına sağlık çok güzel olmuş 
tarafından
Hade yaa ben azdavayin bir  köyündeyim canım ne güzel buralara yolun düşerse başım gözüm üstüne kuzum
tarafından
Tesekkur ederim ablacim bende seni beklerim her zaman ☺️
tarafından
Sağol kuzum sen nerde oturuyorsun:-)
tarafından
Ankara yakiniz ya arada 4 saatlik yol var sadece :D
tarafından
Evet canım ne güzel:-)
0 oy
tarafından
Heidye ne yaptılar ev girmesi ve çocuk görmesi için demistin ?. Anneanne mi agirladin bir de 
tarafından
Kiz valla linc yerim :)
tarafından
Bişey olmaz hediye bu sonuçta bı de yurt dışından geldiler.bizim parayla onlarınki bir değil. Çok büyük bişey de yapmış olabilirler onları çok etkilemez. Herkes bunun farkında. Bı de çocuk hediyesi kimse laf edemez ne dicekelr
tarafından
3 tane ata altını bide 200 euro. Rabbim keselerine bereket versin 3 tane altini birini bana dugun icin birini bebişe biri de doğum yaptiğim icin parayida biz hediye bulamadik sen istedigini al diyip verdiler
tarafından
Ohhh missss. Güle güle harcayın inşallah hayra geçer işinizi görürsünüz
tarafından
İnsallah canim allah hepimizin kesesine bereket versin inşallah.
0 oy
tarafından
Ellerine sağlık canım çok güzel görünüyor hepsi, keşke misafirin ben olsaydım :) 
tarafından
Her zaman beklerim ankaraya yolunuz düserse
tarafından
Çok teşekkür ederim canım, yemiş kadar oldum valla
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Maşallah canım ellerine sağlık 
tarafından
Tesekkurlerrr
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Maşallah çok güzel ben oğlumla hiç yapamazdm ellerine sağlık:-)
tarafından
Ben cok azimliyim ya ondan yapabildim valla yoksa nerdeeeee ☺️ kibris tatlisi patates salatasi kostebek pasta peynirli gul boreği kasarli pastirmali patatesli borek yogurtlu mayonezli brokoli salatasi ve simli kurabiye
tarafından
Bide yaprak sarmasi var onu yazmayi unutmusum
(2,671 puan) tarafından
Canım gül.boregi el yapımı mı bide niesey daha sorucam simli kurabiyeyi internetten baksam gorurmuyim güzel mi görünüşünü beğendim yapmak isterim :-)
tarafından
Hazir yufkadan yaptim ama şekli ve icini kendim yaptim. Simli kurabiyeyi bulabilirsin intarnetten eger bulamazssan soyle yazarim
(2,671 puan) tarafından
Tşkler canım benim bende severim. Birşey yapmayı :-)
0 oy
(13,018 puan) tarafından
Hepsi çok güzel olmuşlar ☺️ beni niye cagirmadin ☹️
tarafından
Amaa o kadar çagirdim ben seniii :(
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Biri bana gelince bende böyleyim ya gelecekleri son saate kadar.birseyler yapma çabasına giriyorum eline koluna sağlık canım çok güzel gozukuyorlar 
tarafından
Tesekkurler ++++♥️☺️
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Eline sağlik :)) 
tarafından
Tesekkurler ☺️♥️
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Kendini cok zeki sanan herkesle dalga geçenler varda seni yalancı uyduran abatiyon diye itham edenler görsün canım
tarafından
Marifet meselesi diyelim ve tesekkurler ☺️
0 oy
tarafından
Kız adın gibi üşenmeyip yapmışsin helal vallah 
tarafından
Valla usenmedim yaptim tesekkurler
0 oy
tarafından

O dalga geçenler kıçını kıbirtmaya  üşeniyorlar boşver  

tarafından
Tesekkurler tatliiimm ☺️♥️