0 oy
101 göst.
Diğer kategorisinde (866 puan) tarafından
Bu sabah mız mız dı oğlum ama bişi yoktu öğlen birden ate çıktı duş aldırdım ağrı kesici verdim normale dönünce  uyuttum Bi baktım yanıyor 39 a çıkıyor neredeyse koştuk hastaneye anca Bi şurup antibiyotik geri geldik 2 saat snra tekrar kustu titreme ağlama acile gittik serm verecek damar yolu bulamadılar boş yere dediler mi anca biraz kan ala bildiler, geldj eve neyse şmdi biraz iyiy Di buyum gün uyuyamadı yorgun uyuttum ateşi yine çıkmış napim bilemedim ya çok saçma hastaneye gidiyoruz ateş normal diyolar ama çocuğun yüzü pancar gbi 

11 Cevaplar

0 oy
(2,572 puan) tarafından
Bizde de aynı şekil.Kızım ateşten yaniyodu hastaneye koşuyoruz 36 diyo.Sonra tartışma çıkarınca iğne vurdular.2 çeşit şurup daha verdi.3 gündür bi iniyor bı kalkıyor.Salgin varmis
(866 puan) tarafından
Geçmiş olsn, ayakta sorn yok normal ama uyuyunca Bi hal oldu çocuğa demn 5 dk kapattı gözlerini ağlatıyor titriyor
-Reklam-
0 oy
(661 puan) tarafından
Kaç aylık canım enjeksiyon olabilir mi test yaptırın ateşi varya ondan damar yolu bulunmuyo bizde çok çektik hep özele gittik orda buluyolar devlet ugrasmiyo
(866 puan) tarafından
Ya şmdi laf edince sinirleniyolar 2 tane slak koymuşlar oraya mıy mıy Bi taktı serumu göndermedi Bi taktı iğne kırıldı sinirlenince skötü oluyorz
(661 puan) tarafından
Öyle canım çocuk ağladıkça daha çok ateşi cikiyo varsa imkanın ozele götür serum yakar tahlil bakar
(866 puan) tarafından
Merkeze 1 saat uzaktayım maalesef, eşimde randevu al yarn gidelim diyor da aynı şeyi yaapcakalr agumentin kalpor eve gönderecek
(661 puan) tarafından
Evet canım şuan dış dönemi mi ateşi için limonlu suyla çoraplarını ıslatıp ayağını giydir o dusuruyo
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Enfeksiyon mu var acaba, geçmiş olsun canım rabbim şifasını versin 
(866 puan) tarafından
Sagol cnm, kan sonucunu alamadık 1 saat dediler daha acil hastalar vardı bekleyemedm çocuk aç uykusuz orda sürekli ağlamaktan helak olmuştu eve geldim
(3,888 puan) tarafından
Çok zor oluyor canım yavrularımız hasta olmasın, çorabına limon sıkıp giydir ateşe iyi geliyormuş
0 oy
(293 puan) tarafından
Salgın var. Benim kızımda öyle oldu. Normal calpol veriyorum. Uyuduğu zaman ayağının altına sarımsakli zeytinyağı süruyorum o çıkarmıyor ateşini. Ateşi oluyor ama artmıyor. Sizde deneyebilirsiniz 
(866 puan) tarafından
Sagol canm deniyeym
tarafından
Sarımsaklı yağı nasl yapıyosn canm banada söyleyebilirmisin . Kusura bakma yorumunjn altına yazdm ama
(293 puan) tarafından
Estağfirullah ne kusuru 6 7 dış sarımsak 3 kaşık zeytinyağı. Sarımsağı rendeleyip 15 20 dk bekletiyorum. Genelde uyuduğu zaman sürmeye çalışıyorum. Sarimsagiyla beraber sürüp önce Bi çorap çekiyorum. 2 3 gece sürdüm bayağı faydasını gördük ❤️
tarafından
Bende kızım ateşlendiğinde 1 limonu sıktım canm çoraplarını batırdm sıktım ayaklarına giydirdim 20 dakikada ateşini düşürmüştü bende seninle bunu paylaşayım canm  ❤️ İnsagramda bi çocuk doktoru sölemişti bunu .

Teşekkür ederm
(293 puan) tarafından
Bende teşekkür ederim. Bunuda denemek lazım
0 oy
(48,690 puan) tarafından
enfeksiyon olabilir zaten hep ya gece yada haftasonu hasta olurlar gece saatini kur ölç atesini kalin giydirme
0 oy
(776 puan) tarafından
Benim oğlumda öyle olmuştu kan ve kakada enfeksiyon varmış üç gün hast yattık 15 gün antibiyotik kullandım öyle geçti baktılar mi
0 oy
(373 puan) tarafından
Biz 1 hafta ates cektik. Kanda enfeksiyon cikti. Yatisi verildu bugun taburcu olduk. Sukur gecti atesi
0 oy
tarafından
Diş olmasın kuzum , hasta olsa sürekli ateş olmazmı
0 oy
(2,718 puan) tarafından
Geçmiş olsun bizde de durum aynı. Akşam acile götürdüm boğaz enfeksiyonu dedi tahlil yapmadı ben de ateşten çok korkuyorum. 
0 oy
(622 puan) tarafından
Kanda enfeksiyon olabilir salgın varmış 
0 oy
(866 puan) tarafından
Kızlar sagoln size pst açınca tekrar ateşi çıktı 39 oldu hemen gittik acile, sern vermek için damar yolu denendi yine başarısız oldu 2 kolun2 bacağı ağlamaktan helak oldu zar zor kan alındı, ilk sabah kimde bişi çıkmadı bu sefer hafif enfeksiyon var dedi çok az mış eve gönderdi, 2. Post açmamak için yorum a yazdım sabitlemeyi bilmiyorum 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 64 göst.
31 Mart 2024 Aile kategorisinde Birhilall (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 74 göst.
22 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 152 göst.
27 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selma1632 (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 124 göst.
25 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Balbazar (913 puan) tarafından soruldu

380,087 soru

11,378,471 cevap

34,863 kullanıcı

...