0 oy
204 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Sorum yukarda 0 glum 9 aylık önden iyi arkadan kulakları açık

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Keşke daha erken farketseydin annem çözümü yaralandı ile bulmuştu yeni doğduğunda yigenimin kulağına yaralandı yapıştırdı arkadan :) bayağı etkili olmuştu şimdi kulagi büyük hafif ama kepçe değil en azından:)
tarafından
7 aydan sonra açıldı hep şapka taktım zaten ama böyle oldu
tarafından
O zaman genetik galiba anlamadım geç olmus çünkü
tarafından
Babasının ki normal onunkine benziyo ama kepçe olmuş nedense kafası büyüdükçe düzelir mi ki
tarafından
Aynen kafa büyüdükçe deri çekilmesi ile belki düzelme imkanı var bizim bebektede kalmıştı biraz ama büyüdükçe daha düzeldi sanki
tarafından
İnşallah dalga geçip duruyolar sinir oluyorum
-Reklam-
0 oy
(48,668 puan) tarafından
bandana taktim emzirirken uyurken hep duzelttim kepçe olmasin diye
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Bizimkisi kepçük oldu brşaz =)) hep kulağının üstüne yatıyor düzeltsekde sürekli döndüğü için takip edemiyorum sürekli bandana çok işe yarıyor ama uykusunda bile anlıyor taktormıyor bende başka çare bulamadım artık saldım 
0 oy
tarafından
Eger genetiginde kapce kulak varsa istedigini yap canim engelleyemezsin. Dogdugunda da yapsan yine ayni kepce olucaksa kepce oluyo 
tarafından
Benim kulağım kepçe ama benimkine benzemiyo babasınıkine benzitor kepçe duruyor bana mı çekti yoksa
tarafından
Bnm kizlardan biri de kepçe oldu
0 oy
(873 puan) tarafından
Estetik olur eğer çok rahatsız olursa ilerde boşver 
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Daha küçükten bandajlarla kulaklarını bastırsaydin yani tuttursaydin düzelirdi şimdide yapabilirsin gerçi bandaj bi toka ile yap ve yatırırken kulaklarına dikkat et katlanmasin

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 117 göst.
17 Şubat 2024 Diğer kategorisinde SnurT (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 882 göst.
14 Ekim 2022 Aile kategorisinde ZelihaAytac (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 100 göst.
14 Ocak 2024 Aile kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
24 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tatlibiranne (673 puan) tarafından soruldu

379,680 soru

11,365,573 cevap

34,845 kullanıcı

...