0 oy
251 göst.
Diğer kategorisinde (48 puan) tarafından
Iyi akşamlar kızlar bugün anneme gittim. Anneme ayda 2 veya 3 defa anca giderim. Biz yurt dışında kalıyorduk ben bakarken. Ben evlenince türkiyye yerleştik. Yazdan yaza abimgilde kalıyorduk fakat yengem hiç kalmamizi istemiyordu. Mesela yurtdışından bavul bavul malzeme kıyafet çıkolata kahve felan getirirdik, cok mutlu olurdu ama bizi hic istemezdi. Babam abime ev aldı...

Yazları kabus gibi geçerdi benim için çünkü abim beni sürekli dövüyordu yengemin mesela ben yerde otururken koltuk dan üzerime zipladigini hatırlıyorum. Bu yüzden onlara içim de kin besledim. Bugün ise beni annem çok üzdü. Neymiş o benim abimmis dövebilirmiş ben elini öpecekmişim abim benden 21 yaş büyük. Ailem tarafından hiç istenmedim.

9 Cevaplar

+1 oy
(2,062 puan) tarafından
Tabikide dövemez. Kendine saygı duy ve uzak dur onalrdan
-Reklam-
+1 oy
(17,817 puan) tarafından
Üzüldüm annen bile kol kanat germemiş evlat ayrımı yapan ailelerden nefret ediyorum
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Küçükken ya da geclikte yaşanan şeyler asla unutulmuyor. Heleki dayak hakaret mevzuları asla. Yanlış anlama ama bnde evimde tüm yaz kalan goeumce filan çok istemem. Ne kadar eli kolu dolu da gelse yaz boyu sürekli evde misafir yemek yap, bulaşık , ev . İstemiyordur bu normal ama eşini kiskirtip sana saldırması normal değil. Ha burda ailende de suç var. Sanieim erkek dan diye ona ev almışlar. Şimdi kavga olmasın küslük olmasın çocuklarımızın arası bozmasın diye genelde yapılan yapılıyor ve ezilen taraf övülen tarafa daha da ezdiriliyor böyle laflarla ( abindie döver. Elini opeceksin vs )
(48 puan) tarafından
Mecburdum çocukdum nerde kalacaktım
(48 puan) tarafından
Zaten böyle yaparak gelme diyorda ben hiç anlamıyorum annem deyip   hep gittim çok üzdü beni her yerde rezil ediyo
(1,461 puan) tarafından
Annenin suçu. Gelin de diyordur kendi bakmıyor bana yolluyor diye
(48 puan) tarafından
Kimi nereye yolluyo
(1,461 puan) tarafından
Annengil gidiyor ya. Bn tek seni yolluyorlar sanmıştım. Annenlere beraber gidiyormuşsun
0 oy
(154 puan) tarafından
Benim abimde benim herşeyime karışırdı döverdi onun yüzünden erken evlendim hayatımı kararttım hiç birşey yaşamadım bu abiler insan degiller ama senin a
0 oy
tarafından
Sicarim eline öpme de gitme de şeytan görsün böylelerinin yüzlerini 
0 oy
(13,825 puan) tarafından

Bir annenin boyle bir cumle kurmasi ne kadar uzucu:'(mesafe mesafe uzak dur hic de canini skma madem boyleyse en guzeli uzak olmak

(48 puan) tarafından
Ablamı da doldurmuş ben çok kincimisim bana yapılanı hiç unutmuyormus hic buyumuyormusum altan almıyormuşum ben ablama gitmim diye bana gelmiyomus abimle arasi bozulmicakmis
0 oy
tarafından
Annen hala geri kafalı sakın anneni dinleme
0 oy
(81 puan) tarafından
Şu erkektir yapar 

Bu nasıl insanlık 

Bu nasıl zihniyet ya, abi dır döver yok ya
(3,086 puan) tarafından
Aynen öyle madem annesini de dövsün erkek ya döver

İlgili sorular

0 oy