0 oy
658 göst.
Diğer kategorisinde (795 puan) tarafından
Ben hep eşimden şüphe ederdim beni sevmiyo gözü dışarda falan diye ama hamileyken kovid oldum ve eşim beni hiç yanlız bırakmadı benimle birlikte 15 gün boyunca odadan çıkmadı hep yamidaydi bisey olacaksada ikimize birden olsun dedi ve ben o gün anladım ki eşim beni gerçekten çok seviyo ki bende onu çok seviyorum 

28 Cevaplar

+2 oy
(802 puan) tarafından
Hiçbir zaman sevdiğini hissettirmediki sanki ben onun evinde evine bakan onun temizliğini yemeğini yapan çocuklarına bakan öyle hizmetci gibi bir kadındım onun tek aşkı sevgisi işiydi hep işi bizden daha önce gelirdi her sabah 6 da ise koşar gece 1 lere kadar çalışır işten gelincede bir kelime konuşmayip.sadece yatardı ve her zaman aynı rutin olurdu koskoca 4 sene oldu ama birkere ne sarıldığını ne güzel bir söz söylediğini nede elinde bir hediye yada hediyeyi bırak bir kuru dal parçasıyla geldiğini dahi gormedim herzamn bir hiç gibi gördü beni:) neden hala evlisin diye soran vardır ne biliyim hani diyorlarya evlince baba evi artık el oluyor diye benimkide öyle su dünyada tek gerçek sevgiyi sadece çocuklarında gördüm yaşım 23 ama kendimi 83 gibi hissediyorum okadar yorgun okadar ,bezmiş kimbilir belki bende birgün mutlu olurum sizler gibi :)
(795 puan) tarafından
Inşallah canım sabır çok güzel biseydir elbet bi gün mükafatını alırsın bizden de çok mutlu olursun
(1,750 puan) tarafından
Sen ben olabilrmisin acaba 21 yaşnyadm ama yaşım 90 eşimin sevmedğini biliyorum aynı şekilde asla sohbeti muhabeti yok çok yoruldum bir kere nasılsın demedi ölümden döndüm sabaha çıkamazsn inşallah geberde kurtuluyum dedi ama kızımı çok seviyo
(802 puan) tarafından
Pislik keske kendi geberseymis te en azından ondan kurtulur ustunede dul maaşı alirdin belki olurken bı ise yaramış
-Reklam-
0 oy
(1,712 puan) tarafından
Allah'ım mutluluğunuzu daim etsin inşallah
(795 puan) tarafından
Amin inşallah hepimizin ♥️
0 oy
tarafından
Ailemden kimse yoktu onun ailesi bana iftira attığında hep yanımda oldu elimi hiç bırakmadı o gün anladım. 

Allah kimsenin yuvasını yıkmasin 
(795 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(597 puan) tarafından
Yurt dışında çalışıyor, döndüğünde o kadar özlemişki kaç kez öptü öptü yanağımdan hiç beklemezdim.hep beni özlemez oğlumuzu özlüyordur diyordum orada anladim
(795 puan) tarafından
Nerden biliyodun ozlemedigini
0 oy
(1,083 puan) tarafından
Bende bir aile var dğşman başına dersin. Ama kocam heeeer şeye rağmen benimle evlendi ve beni mutlu etmek için elinden geleni yapıyor ben arada nankörlük yapıyorum farkındayım ama huyum bu elimde değil olmuyo 
(795 puan) tarafından
Ya ne güzel işte sen daha da yazık adam cagiza nankörlük yapa
(1,083 puan) tarafından
Evet ya ama işte can çıkar huy çıkmaz
0 oy
tarafından
Bana verdigi buyuk sozlerden ilk sözünü tuttuğunda :)
(795 puan) tarafından
Hahaha güzelmiş
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Ben doğuma girmiştim beni görmeye gelmişti doğumhanenin kapısına dokunsalar ağlayacaktı. O an birbirimize sarılabilseydik hüngür hüngür ağladık kesin
(795 puan) tarafından
Allahım sizinde mutluluğunuzu daim etsin inşallah
(2,387 puan) tarafından
Amin hepimizin inşallah
(13,824 puan) tarafından
Ay ilk oglumda bende hic unutmam dogumdan snra yanima gelip sarilip aglamisti ilk defa gordum onu oyle ne duyguluyduk☺
0 oy
(3,232 puan) tarafından
Doğum zamanında oda da bi dk bile yalnız bırakmadı o sıcakta benimle ığraştı durdu motive etmeye çalıştı doğuma girdim. Annesi aramış telefon da ağlamış kayınvalidem söylemişti Merve çok zorlandı canı çok yandı diye o zaman anlamıştım çok sevdiğini. Arada ağzını ararım ben doğumhaneye gidince ne yaptın falan diye hiç söylemez ağladığını. 
(795 puan) tarafından
Ya ne güzel inşallah dahada mutlu olursunuz
(3,232 puan) tarafından
Amin inşallah tüm yuvaların huzuru daim olsun inşallah
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Ben öğrendim 
(795 puan) tarafından
Nasıl ama
(1,862 puan) tarafından
Onu bensiz bırakarak beni ne kadar istediğini gördüm gözünde ağlarken ve ona geri döndüm boşanmadık
0 oy
(7,939 puan) tarafından
Benim eşim her zmn beni savunurken anladım yani ailesiyle yaşardım bana karşı en ufak bir şeyi kabul etmez delirirdi bir buçuk yıldir ayrı eve çıktık şimdi bazen ise gidince kahvaltı hazırlamama izin vermez uyu aşkım der daha ne yapsın cnm kocam:) kız bu arada maşallah 
0 oy
(2,148 puan) tarafından

Yemek azsa once bana verir. Önce beni giydirir.  Hasta olursam herseyimle ilgilenir. Çok şükür bende öyleyimdir zaten tek taraflı bir yere kadar oluyor. Allah hepimizin ailesine muhabbet versin<3

0 oy
(897 puan) tarafından
Ben kovit oldum eşim korkudan az kala eve gelmeyecekti  
tarafından
Bende kovit oldum kaynanam eşimi aramıştı telefonda talimat vermişti yanına gitme uzak dur ayrı odalarda yatın vs diye eşim o halimle evi temizlememi istemişti bir bardak su koymadı kapıya üstelik 9aylik bebeğimle birlikte hastalanmistk sırf benim kuzenimin düğününden hastalığı kaotik diye bizi akilllarinca cezalandirmislardi bazen kadınlara bakıyorum çok şanslı bazı kadınlar da çok çileli bilmiyorum bu kader mi kısmet mi?
(1,272 puan) tarafından
Bende kovit oldum çok ağır atlattım hastaydım canım acıyordu ondan önce bi konu için tartışmıştık testim pozitif çıktığı halde bi geçmiş olsun demedi o zamanlar kovitten ölen çok oluyordu baya korkuyordu insanlar bunun en ufak bi korkusu olmadı bi gece yatağını ayırmıştı o gece sabaha kadar uyuyamadım oksurukten nefes darlığından kendi mi yüz üstü atmıştım su istedim kalkamam dedi nasıl insansin deyince üstüne bide şiddet uyguladı orda anladım aslında beni hiç sevmediğini
0 oy
tarafından

Hep sevdigine inandim hic suphe etmedim bi gün işyerinde yemek molasinda elimde tepsiyle yere dustum diz kapagimin alti açılmıştı isyerlerimiz yakin aramamla gelmesi bir oldu hamileydim ozman cocuga bisey oldu korkusuyla deli gibi agliyodum hastanede ilk cocuga bakalim dedigimde doktorlar ilk bana mudahele etti eşimde sana bisey oldu die cok korktum  deyip agladiginda beni dusundugumden de cok sevdigini anladim covid olduk bana bebek gibi bakti çok şey var :)

0 oy
tarafından
Annesiyle çok büyük kavga ettim annesi bunu al babasının kapısına at ben torunuma bakarım dedi bende anasına sen nerenin i.ti oluyonda benim doğurduğuma bakiyon dedim geldi benden özür diledi eşim anası ne yapıyorsun sen deyince yeter anne ne istiyorsun gidecek artık bak eşimden çocuğumdan olacam senin yüzünden dedi anasını öyle kapak etti orda anladım beni çok sevdigini 

bu arada linç edecek arkadaşlar olursa önceki postlarimi okusunlar öyle karar versinler 
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Annem öldüğünde nisanliydik haliyle benim pskilojim alt üst oldu adam yanımda TV izlese sen neden mutlusun neden TV izliyorsun benim annem öldü nasıl bu kadar rahatsın modunda geziyordum hep elimde değil çünkü annem 1.5 ay içinde öldü. O dönem beni çekmek zorunda değildi ama sabırla bekledi sabırla alttan aldı ben ittikce o sarıldı sonra kendime geldigim de dedim ki bu adamdan olur ve iyi ki diyorum 
0 oy
(622 puan) tarafından
Sevmediğinden şüphem olsa zaten evlenmezdim
0 oy
(582 puan) tarafından
Bende doğumda anldm canım. Biraz şey oluvk ama afedersin tuvaletime kdr kendi yaptırdı. Hickimseye bırakmadı. Pansumanimi hergun kendisi yaptı. İlaçlarımı hiç aksatmadi ve daha birsuur sey
0 oy
(11,505 puan) tarafından

İlk günden beri anlıyorum 

0 oy
(1,569 puan) tarafından
Doğumdan sonra yanıma gelip sarıldı öptü hüngür hüngür ağladı .bebeğini bile görmedi gözü .eve gelince de sağ salim doğum yaptım diye şükür namazı kılmış. orda anladım :)
0 oy
tarafından
Gerçekten sevmediyini anladım boş verdim. Salı verdim salı. Yaptıklarımı eskiden isteyerek yapıyordum.Şimdi sorumluluk olarak yapıyorum

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 890 göst.
4 Mart 2024 Aile kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 803 göst.
0 oy
5 cevap 268 göst.
0 oy
9 cevap 194 göst.
16 Mart 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Mrymf (97 puan) tarafından soruldu

379,107 soru