0 oy
702 göst.
Diğer kategorisinde (830 puan) tarafından
İzleyen varmı??? Oğlum 3 yaşında artık engellemekten bıktım o videoları normalde YouTube kids kullanıyorm arada verirsem öyle açarım az önce eşimin telefonundan açmış anne bana bundan aonben çok istiyorum diyor çok şükür alıyoruz ama o kadar çok şeyler reklam yapıyor kii hangi birini alicam az önce yine bir ton oyuncak gösteriyormus oğlum yanıma gelip bundan çok istiyorum çok güzel dedi bu aralar biraz sıkıştkk o kadar üzüldüm kii öyle değince eşimde kızdı zaten her önüne geleni gösteriyo çocuk alalım alamıyorum içime dert oluyor dedi siz izletiyormsnz

33 Cevaplar

+5 oy
(1,988 puan) tarafından
O anasının sesi beni mahvediyo hic izletmedim bazen benim karşıma çıkıyor direk basıyorum engeli
tarafından
Aynen yeminle dün karşıma çıktı çok ititci geliyor bana izlemiyorum onu sesi yüzünden
(2,387 puan) tarafından
:) birde Rukiye Çetinkaya
(1,223 puan) tarafından
Ay valla yazicam seyi yazmissin + cok sinir bozuvu
(2,387 puan) tarafından
İnsanın beynine işliyo sesleri
(6,053 puan) tarafından
Ayy yeminle bu ben oglan bi ara izliyordu simdi 7 8 aydir hic vermiyorum tel cok alisti die ama cok haklisiniz
-Reklam-
0 oy
(6,000 puan) tarafından
Sorma benim oglum da 7 24 onu izliyor annesinin sesi kulaklarımda çınlıyor artık
(1,862 puan) tarafından
Ahahahah
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Ben sürekli fatihhhh selimmmm arhannn isimlerini duymaktan sıkıldım, birde hayır her oyuncağı almıyorum içimde dert olmuyor ben zaten gördüğüm beğendiğim ve onu egtebilicek şeyler alıyorum ** aher istediğinde her istediğini almıyorum tam kızım paramız olursa alırız şu oyuncağı aldık ya par abiti biriktirelim alırız diylrum
0 oy
(13,923 puan) tarafından
Ya youtube kanali olan çocuklardan değil ama annelerinden nefret ediyorum. Hele o ses tonlari beni deli ediyor. Benim kizimda yusuf mirza diye birine takti kafayi. Telefona yasak koydum artik bakmiyor. Faydali bişey öğretmedikleri gibi boşa zaman kaybi bence. 
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Bence hiç YouTube açmayın televizyondan çizgi film izletin
0 oy
(741 puan) tarafından
Bıktım bende inanki tiksindim fatih selim Yusuf Mirza emir efe vallahi psikolojim bozuldu yasakladim 
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Benim kızlarda izliyor arada ama öyle her gördüğünü istemiyorlar arada ıstedikleri oluyor. Erkek çocuk ya oyuncakları daha çok dikkatini çekiyor seninkinin. 
0 oy
(80 puan) tarafından
bende su son zamanlarda cikan kuwai reklemlarindan nefret ediyorum.ozellikde su genc hizmetci sexydi evin sahibi tecavuz etti falan.bu ne igrenclik ya 
0 oy
(7,689 puan) tarafından
O fatih selim var ya fatih selimmm onun yüzünden akülü araba aldık engelledim hepsini yiter anasının cırt, samimiyetsiz sesini dinlemekten biktiydim
tarafından
Yolasim geliyo kadini
(7,689 puan) tarafından
Benim de ya bi de öyle yapmacık ki sinir basiyo
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Çocuklarıma her istediklerini alıp onları şimarık bir çocuk haline getiremem bilincsiz olurlar nasıl olsa sürekli geliyor algısı olur 
0 oy
(479 puan) tarafından
Ayyy onun annesinin sesinden nefret ediyorum artık okdr çok batıyor ki sesi engelledim bende çok gıcık oluyorum o kadına
0 oy
(119,460 puan) tarafından
o kadindan tiksinti geldi faatih seliiiiiimmm diye bagirmasina tuylerim diken oluyo kuzey adtik birakti onu vlad and nikita izliyo
tarafından
Hahaha hepimiz aynıymışız
0 oy
(610 puan) tarafından
Benimki hala farkında değil Allah'tan YouTube yi sevmiyor kids te takılıyor 
(7,689 puan) tarafından
Kids de de var kız o
(610 puan) tarafından
Orda kanalı engelle var engelleyince çıkmıyor ki
(7,689 puan) tarafından
Biliyorum kids de yokmus gibi demişin de :D
(610 puan) tarafından
Yok kız :)
0 oy
tarafından
8 yaş ve 3 yaşındalar youtube nedir onu bile bilmezler..telefon tablet sevmezler sadece tv ve kitaplar var..o isimleri sadece burda duydum benim karşıma da çıkmıyor
0 oy
tarafından

BANA FATIH SELIM DEMEEE O KADININ SESII SU AN KULAĞIMDA :dizzy:

O kadar itici ki bir kaç kez açtı oğlum ayar oldum resmen 

Koca koca kadınlar çocuk gibi davranıyor ya uuuu yine sinirlendim 

0 oy
(2,055 puan) tarafından

Anasının sesi  kulaklarımda 2 yıl  geçti  ama  hala kullanımda gözümde  canlanır koskoca  mazi  inşallah  kızım  izlemez  oğlum  izleyip  banada  bundan  alın derdi :D

0 oy
tarafından
Bazen denk geliyoruz ama oraya göre degıl genel olarak ben her ıstedıgıni alamayacagımı soyluyorum ve anlıyor da çunku sonu yok bunun ayda bır oyuncak gayet yeterli bence oda makul fiyatlı ılerde de bu sekılde ılerlıcem tutup pahalı bısey ısterse her ay almayacam atıyorum 5 ay kenara para atıp ona da beklemeyi ogretıp paramız birikiyor dıyerek bekletip 5 ayın sonunda alıcam mesela cocugun her ıstedıgı yapılmaz 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Acayip gıcık bi annesi var hele sesi iğrenç baş agritiyo
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Kim o hiç bilmiyorum bakayım kimmiş merak ettim 
0 oy
(3,045 puan) tarafından
Ben hiç duymadım kızım da iyi ki bilmez 

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 496 göst.