0 oy
587 göst.
Diğer kategorisinde (42 puan) tarafından

Sabah akşam Fatih selim izliyo annesinin sesi kulaklarımdan gitmiyo :D

sizinkiler neler izliyo :D

35 Cevaplar

+6 oy
(7,351 puan) tarafından
Millete para kazandiracak videolar izletmiyorum . İzleyecekse çizgi film izlesin en azından birilerinin gözetiminde çıkan şeyler... 
(4,889 puan) tarafından
faaatihhhh seliiiiiimmmm:)))  o bey ses allahim nefretlik. bu iste acayip para var . duvar boyacisi gamzenin babasi simdi adam milyon dolar kazaniyormus. slimeci salih de amca oglu. babasi milyon dolar kazaniyous.
(42 puan) tarafından
Ben de ne zaman birisi laf edecek diye bekliyordum o da geldi sonunda
(42 puan) tarafından
Irmak ayak altında olmasın diye açmıyorum kendisi istiyor kendim rahat edicem diye açmıyorum yani neden lafı hemen bi eğip bükerek yazıyorsunuz burda anlamıyorum. Çocuğa hep etkinlik yaptıramıyorum sıkılıyor çizgi film izlemek istiyo. Siz nereye kadar izletmeyeceksiniz çok merak ediyorum çocuk bu ya
tarafından
Tatlım benım çocuğum ilkokul cagında izletmıyorum o tarz saçma sapan şeyler gayet kolay hayır annecim öyle kötü şeyler ızlemenı istemiyorum senın ıcın uygın degıl sana daha güzel şeyler acalım dıyerek küçüklükten alıştırdım baskalarında görüp istediği oldu agladı zırladı sonunda pes ettı
(11 puan) tarafından
O kadar haklısın ki. Çocuğa neyi ne kadar verirsen o kadar alışıyor. Ağlamak çocuk için çok doğal bir durum. Ağladi diye hiçbir çocuk ölmez. Ama işte dayanmak, sabır göstermek zor geliyor bazen veriyorsun. Bir kere ağlamasina karşı pes edersen bir dahaki sefere daha çok direnç gösteriyorlar.
-Reklam-
+1 oy
(8,340 puan) tarafından

Biliyorum oğlumda bağımlı gibi bu tür şeyler izliyor ve isdegi bitmiyor

Fatih selim havuza gitti bizde gidelim Fatih selim oyuncak almış bundan bemde isdiorum iizledikce isdegi bitmiyor 
(83 puan) tarafından
Aa benim oğlumda öyle elif sinemi izliyor tatilde gitmişler istanbula anne bizde gidek diyor onlar ne yaparsa aynısını yapmak istiyor
(42 puan) tarafından
Onlara rol model oluyor ama çok yanlış bir şekilde özendirici şeyler yapıyorlar bu tür kanallar kapatılsa keşke
(83 puan) tarafından
Aynen öyle 5 tane arabaları var sürekli araba bakıyorlar zengin oldular emeksizce para kazanıyorlar
(7,351 puan) tarafından
O paraları sizin sayenizde kazanıp çocuklara savursunlar sizinkiler de ağzı açık izlesin . Lütfen yapmayın!
(42 puan) tarafından
Açmayacağım artık öyle karar aldım
+1 oy
(12,589 puan) tarafından

• Fatih seliiiiiiiim dooktoor beeeeeeeey:'(
(7,143 puan) tarafından
Babanız hasta olmuş onu hemen tedavi edebilir misiniiiiğğğğğzzz:D
(42 puan) tarafından
Sesi kulaklarımda ayyy :))
(12,589 puan) tarafından
Hahahahaha ay kahkaha attım valla:)))
0 oy
(7,143 puan) tarafından
Allah'tan bu aralar bıraktı fatih Selim'i annesinin sesi kulaklarımı kanatıyodu. Şimdi de Ali Uras , elif sinem , kuzey , nisa , Banu bahar bunlara kafayı taktı 
(42 puan) tarafından
Ay Elif sinemin annesi de gıcık haha  :))
0 oy
(51 puan) tarafından
Kız o annesini  sesi zaten  cırtlak bı kere kızım açtı. Bizde yemek yiyoduk eşim dediki bu ses ne öyle nasıl sesi var kafam gitti dedi.bilerekmi yapiyo acaba o sesiyle ünlendi galiba
(42 puan) tarafından
Zaten çocuk hiç konuşmuyo ki öyle bakıyo çok tuhafıma gidiyo
(1,713 puan) tarafından
Tam bu yorumu yazacaktım senin cevabını gördüm, niye konuşmuyor o çocuk anası car car konuşuyor ahaha:))
(42 puan) tarafından
Sanki çekimden önce tembihlemiş çocuğu konuşma ben konuşucam diye :))
(1,713 puan) tarafından
Ne bilim ya bişey demek istemiyorum valla keşke o kadar video çekip konuşacağına neyseee:))
(42 puan) tarafından
Diğer youtuberlar var mesela çocuğa öğretici şeyler gösteriyorlar beraber yapıyorlar mesela müge ok çok kibar bir kadın ufak kızı var bazen ona bakıyorum mutfakta kızıyla yemek falan yapıyorlar :)
0 oy
(49,376 puan) tarafından
ondan kötüsü linanin annesi rukiyenin sesi var ☺️☺️☺️
(42 puan) tarafından
Onu da biliyom ya ayyy tam nefretlik :))
0 oy
(163 puan) tarafından
Ayyy biz izlemiyoruz ama o kadının sesi hala kulağımda yöreler olsun kimse de uyanmıyor mu
(163 puan) tarafından
Tövbeler *
(42 puan) tarafından
Galiba bu şekilde izleniyo o kadın :)
(163 puan) tarafından
Büyük ihtimalle:))
0 oy
(11,572 puan) tarafından
Bireysel kimseyi. Benim gözetimimde masallar dinliyor, Tom ve Jerry,şirinler gibi klasik çizgi filmleri izler. Ben bu video çeken çocukları görünce özenir endişesi taşıyorum sanırım biraz:)
(42 puan) tarafından
Aynen bende böyle düşünüyorum ama keşke baştan alıştırmasaydım gerçi büyüdü artık 4 yaşında sözümü de dinlemiyor artık
(11,572 puan) tarafından
Benim kız da 4.5 yaşında. Bu laf dinleme olayı çocuğun karakteri ile ilgili balım sen kendini üzme yani alıştırdım diye. Yaşıt olan arkadaşın kızı var kendini paralar dinletene kadar annesi lafını. Benimki bu noktada uysal biraz
(42 puan) tarafından
Maşallah diyeyim senin kıza. benim oğlan sözümü tutmuyor illa kendi dediği olacak onu yaptırana kadar canımdan bezdiriyor
0 oy
(19,115 puan) tarafından
Biz o evreyi geçtik yanlışlıkla tıklasa ay dur değişelim diyorum hemen :D
(42 puan) tarafından
Benimki büyüdüğü için kararları kendisi veriyor anne Fatih selim aç bana diye yıkıyo ortalığı :))
(19,115 puan) tarafından
:D ne kararı kız sen ver ona verdirme bence
(42 puan) tarafından
Anlaşıyoruz biz aramızda :D
0 oy
(219 puan) tarafından
Ayy benim oğlum da bazen izliyo annesi ne çok konuşuyor ua
(42 puan) tarafından
Hiç susmuyor ki kadın çocuk da konuşmuyor sanki çok mutsuz gibi geliyo bana
(51 puan) tarafından
Kız o sese herkes susar adamı hayattan soğutuyor  biz ekran başında kafamuz sisiyo duyunca. çocuğun tam karsisinda sesi
0 oy
(1,188 puan) tarafından

Arkadaşımın kızıda izliyor . Oraya gidince başım şişiyor. Nefret ediyorum o kadından :D 

(42 puan) tarafından
Benimde öyle ya zor sabrediyorum kadının o sesine :D
0 oy
(83 puan) tarafından
Benim oğlumda elif sinemi izliyor resmen bagımlısı oldu açmayınca ağlıyor televizyonda YouTube var izliyor sürekli bıktım artık onların hayatını öğrenmekten 
(42 puan) tarafından
Aynen ya bide bizim sayemizde paraya para demiyorlar
(83 puan) tarafından
Öyle tabii
0 oy
(28,273 puan) tarafından

YouTube yasak bizde çok nadir bir iki defa izlemiştir oda genelde Kukuli fln onuda yasakladim 

Huyları değişiyor telefon izlemiyor TV çok az genelde evde  defter kalem boyama fln ilgisini başka şeye veriyorum 

Diye türlü o.tur.seyleri izletmemeye çalısin 

(42 puan) tarafından
Oturmuyor ki benimki biraz olsun otursun diye açıyorum yoksa kıpır kıpır asla etkinlik yapamıyoruz boyama falan asla yapmıyor kalemleri sağa sola fırlatıyor bu sene kreşe vericem inşallah biraz olsun değişir orda çocuklarla oynayınca
0 oy
(1,498 puan) tarafından
Kaç yaşında oglunuz fatih selim.kim.bilmiyorum ama izlemetneyin bence 
(42 puan) tarafından
4 yaşında canım. Bi Fatih selim izliyo bide bu vlad niki var onu çok izler
(1,498 puan) tarafından
Canım inanki bilmiyom benimkide 3.5 yaş hiç bilmez
0 oy
(1,152 puan) tarafından
Ayyy benimki milli maçtan sonra maç tutkunu oldu bugün sabah 7 de uyanmış bana maç aç diyor açmayınca sabah sabah ağlamasını istemiyorum ses gitmesin diye evde nette yokta spor kanallarından bulup açıyorum bıde diyor ben maçcı olcam millî takımda oynıcam evde topla oynar ekim de 5 yaşına girecek ☺
(42 puan) tarafından
Yavrum benim yaaa yerim ben onu :D inşallah büyük bi topçu olur annesi :)
(1,152 puan) tarafından
Böyle giderse yazdırcaz galiba ya çok istiyorum diyor kızmakta istemiyorum ne bilim ilerde belkı olur diyorum ☺
(42 puan) tarafından
Yazdırın gitsin kız belki onun için de çok iyi olur :) bizim de babası yazdıracakmış alt yapıya futbolcu yapacak çocuğu :d
(1,152 puan) tarafından
İstiyorsa yazdırın sızde canım çocuklarımız için herşey hayırlısı olsun inşaAllah❣️
(42 puan) tarafından
Amin inşallah canım :)
0 oy
(1,639 puan) tarafından
Onun gibi o kadar çok varlarki. Car car çeneleride hiç yorulmuyor sırf para için akşama kadar telefon ellerinde, çocuklara da yazık. Diyorum koskoca villalarda oturuyorlar hani hiç mi is yemek yapmıyolar. Hiç mi bikmazlar
(42 puan) tarafından
Yardımcıları vardır belki yoksa nasıl yetişecek o kadar iş bilmiyorum eşi de çok sabırlı parmağında oynatıyor adamı
(1,639 puan) tarafından
Hepsi öyle kız bizim adamlar olsa şimdiye tepesinin tasi  atmıştı
0 oy
(14,651 puan) tarafından
Ne çektik ya o fatih Selim'in anasindan. Ben böyle berbat bir ses duymadım hayatımda. Engelleye engelleye unutturdum. Şimdide elif sinem diye biri var onun anasının sesiyle boğuşuyorum. Telefonumu alırsa eline ilk onlari izliyor. 
(42 puan) tarafından
O da ayrı bi gıcık hiç söylemiyim neyse ki izlemiyo benimki :d
0 oy
(3,394 puan) tarafından

Benim de eltimin çocuğu izliyor. O kadının sesi yine iyi bizim kız bi ara başka bi çocukla annesini izledi bikaç gün Annesi ciyak ciyak gidiyor yok böyle bi ses, bir de uyduruktan konuşmalar napıyorsun öyle oğlum aaa niye atıyorsun gitme dur falan. Bi daha açmadım. Açmayalı çok oldu sesi hala kulağımda:pinch:

Niloya kaptan daniel açarsam açıyorum artık. 

(42 puan) tarafından
Bebekken onları izlerdi artık bıktı onlardan :)
(3,394 puan) tarafından
Biz geç başladık daha yeni izliyoruz:D
(42 puan) tarafından
Keşke hiç izlemeseler hiç bu kadar erken tanışmasalardı teknolojiyle
0 oy
(6 puan) tarafından
Bizde de Samet Karataş ve Mert kayagil 
(42 puan) tarafından
Onları hiç duymadım canım bilmiyorum
(6 puan) tarafından
Ayy inşallah hiç denk gelmezsin
(42 puan) tarafından
Aman istemem yeni bir şey daha görmek istemiyorum :)
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Telefon vermiyorum ama sirf merakindan bakcam kadının sesine☺
(42 puan) tarafından
Sadece sen bak sakın verme çocuğuna :D
(3,055 puan) tarafından
Ahaha aynen ☺
(3,055 puan) tarafından
Kulagim tirmalandi asla izletmiyim jsjsjjs
(42 puan) tarafından
Böyle bi iticilik  yok özellikle yapıyor kadın sesini öyle :)

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 509 göst.
13 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 721 göst.
3 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Feslegen (829 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 867 göst.
27 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 194 göst.