0 oy
949 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Benim eşim beni hiç sevmiyor benden bile reddediyor sürekli şiddle sürekli hakaret sürekli küçümseme sürekli hakaret ediyor her gün şiddet görüyorum hakaretler görüyorum aileme küfür ediyor anneme küfür ediyor babama küfür ediyor boşanma davası açmış ben halen  neden onun peşinden gidiyor ona değer veriyorum halen nasıl onla ilişkiye girmek istiyorum neden böyle biriyim bana akıl verin ne olur 

25 Cevaplar

+1 oy
tarafından
salaklık masum kaldı şuan içerigi okuyunca 
(15,823 puan) tarafından
+++ larimm sanaa bu bı değil iki değil ya sadece eş değil bunun olayii
tarafından
bilmıyorum  dıkkatımı  cekmemıs hic ya ama su bıle yetti yanı
-Reklam-
+1 oy
(15,823 puan) tarafından
Tuhafsin valla sen yengeni falan kıskanan sendin galibaa...

Kendine saygın olsun önce...........
tarafından
Allah razı olsun kuzum vallahi sorma biz hala soba yakıyoruz yani temmuzda soba yakmayanda ne bileyim çok acayip bir yıl oldu
(1,862 puan) tarafından
Ooo sevdos mihri de olsaydı kadro tamam.d
tarafından
Valla mihriyide özledim kacgundur onunkafa konuşmuyoruz :)
tarafından
Onsuz buranın tadı tuzu yok zaten vallahi ☺
(1,862 puan) tarafından
Gene nere gitti bu zilli.d.d
+1 oy
(9,626 puan) tarafından
Seninki sevgiden falan değil,arsızlık yüzsüzlükten dolayi böylesin bence 
(15,823 puan) tarafından
Sema denk gelemiyoruzzz nedennn artikinn☺️❤️
(9,626 puan) tarafından
Kaos ortamı yok artık ondan denk gelemiyoruz :D nasılsın canim ❤❤
(15,823 puan) tarafından
İyim şükür sen nasılsın ☺️ Amann olmasinn kizz bu kadar yalanla dolarla baş edilmiyor aslında bı iki kişi var TOKİ inşaa edende kimsenin dikkatini çekmiyor ☺️☺️
(9,626 puan) tarafından
Bitanesi var gidip gidip geliyo her gelmesinde mazlumları oynuyo sinir oluyorum ona :D her seferinde açık veriyo bende her seferinde üzerine gidiyorum ama saf ayağına yatıyo :D
+1 oy
(3,259 puan) tarafından
Bacım eski bi kaç postuna baktım da. Senin durum psikolojik yani Bayaa ciddi tedavi görmen gerek. 
0 oy
(661 puan) tarafından
Aynı sadece piskolojik şiddet tehdit bizimkide ay keşke bosansa bı dakka duemak istemiyorum 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Bir silkelen kendine gel bacı seni istemeyeni hele ailene küfür edeni sen hiç isteme 
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Istersen destek al canım bütün bunlara rağmen hala nasıl yanında durabiliyorsun kendin mi istiyorsun yoksa ailen mi arkanda durmuyor 
tarafından
İkisidee
(1,272 puan) tarafından
Böyle bi adamı hala istiyor olman bana pek sağlıklı gelmedi dediğim gibi sen en iyisi destek al
0 oy
(351 puan) tarafından
Annene küfür edenden ne bekliyorsun bence takıntı haline getirmişsin canım bir gün ağlarsan iki gün ağlarsın unutursun hoş unutulmaz bişeyi de yokturda allah en kısa zamanda feraha çıkarsın inşallah seni
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Kendine saygin yok senin..
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Birswy dicem örnek veriyorum ama asla kınamiyorum gerçekten annemin sevgilisi vardı birlikte yaşıyorduk adam evliyfi adam annemi istemiyordu açık açık konuşuyordu ama annem sürekli onu istiyordu onun için beni bile silmek istedi o derece kizinj yani.Ama sonunda noldu adam gitti ben gittim annemin yüzüne bile bakmıyorum yani bi insan için kendinizi heba etmeyin abdest al namaz kıl derdini anlat Rabbım yardım eder bende karşıma hayırlı insan çıksın artık bu evden( annemin yanından) kurtulayım diye resmen ağlayarak dua ederdin Rabbıme binlerce kez şükürler olsun 4 yıllık evliyim 2 Yaşında oğlum avr kaynanam yüzünden bazen kavga ederiz fekN ama buna da şükürler olsun 
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Senin kendine gelip  eşinsizde yapabileceğini  kabullenmen  lazım  bu durumu zamanla  aşacaksın biraz  zaman  ver  eşinle  ilgili  olan  hatırlatan  herşeyden  uzak  dur birtek bu dünyada  sen  boşsnmıyorsun 
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Bağımlı olmuşsun sen,boşamazsan şeerrrrefsizsin de çık 

Hep alttan aldığın için seni korkutup pıstırıyor 
Kendine biraz saygın olsun 
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Bütün postlarda hep ben söyleyin ben böyleyim diyosun hep kendini suçluyorsun neden??? Ya pişman olucagi şeyler yapma yada yaptıysan pişman olma! Birka ne oluyorsa olsun gerckten hatalı olduğunu dusunuyorsan ona gör ebir yol çiz ** a değilsen bırak artık yeter sanada yazık bu anltikalrin ne olursa olsun kabul efilmez
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Psikolojik bir rahatsızlığın olabilir 
0 oy
tarafından

Senin kıymetini bilmeyen sana söz ve fiziksel şiddet uygulayan ailene küfür eden bir adamı sevme !! 

Gururlu ol, kendine kıymet ver 
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Fark ettim de hemen hemen soruların hepsinde neden ben böyle biriyim demişsin 
0 oy
(1,645 puan) tarafından
Söyle bi gönderilerine baktım da resmi nikah yok yazmışsın boşanma davası açmış yazmışın nasıl oluyor anlamadım sana tavsiye önce kendine çeki düzen var sonra Kocan dan ilgi bekle gördüğüm kadarıyla sorunlusun baya sonrasinda yine Kocan ayni kafadaysa kurtul gitsin
0 oy
tarafından
kendini yetersiz görme sendromu, eşin olmadan ne yaparsın düşüncesi
0 oy
tarafından
Herkes hakaret etmiş ama bu bir piskolojik hastalık önce tedavi olman lazım kendine eziyet etmekten hodlaniyorsun demekki önce piskologa git canm
0 oy
tarafından
Ne desem bilemedim

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 431 göst.
28 Şubat 2024 Aile kategorisinde Syma (656 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 148 göst.
7 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Hurremsultan01 (180 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 383 göst.
18 Ekim 2023 Aile kategorisinde oylede.guzel1 (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 280 göst.
5 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu

380,080 soru

11,378,025 cevap

34,863 kullanıcı

...