0 oy
417 göst.
Aile kategorisinde (6,716 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
3 aylık konsept yapamadım aklıma birşey gelmedi bari 100 günlüğü yapayım dedim ☺☺❤❤❤

9 Cevaplar

0 oy
(4,758 puan) tarafından
Maşallah kuzuma Rabbim bağışlasın kuzum benim yerim ben onu ya maşallah süphanallah Rabbim nazardan korusun kuzumu hayırlı ayları olsun inşallah canım benim çok güzel olmuş nlye benim aklıma gelmedi ki hahaha 
(6,716 puan) tarafından
Aminn kuzum insallahh bütün yavrularımızı korusun Allah'ım ❤❤ benimde dün geldi aklıma 3 aylık konsept yapacaktım bir türlü yapamadım erindim☺☺❤
(4,758 puan) tarafından
Bende fırsat bulmadım yapmaya canım amin amin amin tatlım
-Reklam-
0 oy
(119,119 puan) tarafından
Oooyss donunu yedigim minnak seni masaallah sana
(6,716 puan) tarafından
Teşekkür ederiz teyzesi☺çok beğenerek aldım donunu❤❤
0 oy
tarafından

Oyyy teyzesi kurban olsun benim balım yaaa yerim ben bunu o duduşu yicem yaaa ben<3❤️❤️❤️ Masallah kuzuma

(6,716 puan) tarafından
Teşekkür ederiz balım benim❤❤ Allah razı olsun yiyebilirsin teyzesi eti senin kemiği benim☺☺❤
tarafından
Oyy oyy vallaha şuan yanımda olsaydı yeminle ağlardı ben sana söylim çok sıkı sıkı seviyorum valla ❤️
(6,716 puan) tarafından
Bende ısırmak istiyorum ama küçük daha teyzesi☺☺☺dislerimi degdirmeden isiriyorum❤❤
tarafından
Yok ben isirmamda canım kıyamam ama çok öperim
0 oy
(10,046 puan) tarafından

Oyyy ben kurban olurum prensime maşallah kocaman olmuş balımmm, Rabbim nazarlardan korusun ☺❤ öpüyorum Berat'ı kokulu kokulu :kissing:

(6,716 puan) tarafından
Teşekkür ederiz teyzesi Allah razı olsun ❤❤ öperim tabiki bitanem❤sende Asena'mı öp benim yerime cennet kokulumu ☺☺
(10,046 puan) tarafından
Öpüyorum teyzesi ☺❤ hangi programla yaptın bunu kuzum ben beceremiyorum ya yarın deneyeceğim bende ☺❤
(6,716 puan) tarafından
Yap balım hatıra kalıyor ilerde gösteririz. ☺☺❤ Baby photo stickers yazıyor kuzum uygulamada. Yesil elbiseli bi Bebek yatıyor resminde☺
(10,046 puan) tarafından
Aaa varmış o bende tamamdır kuzum çok sağol ☺ aynen öyle hatıra olarak çok güzel sonra bana kızmasın neden herkesin var benim yok diye☺❤
(6,716 puan) tarafından
Rica ederim canım benim ☺☺bencede yap kuzum arada birde olsa yap bazen bende eriniyorum valla bazen malzeme bulamıyorum ☺☺❤
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Oyy masallah cok tatliss 
(6,716 puan) tarafından
Teşekkür ederiz teyzesii☺❤❤
0 oy
(643 puan) tarafından
Benim kızımda 100 günlük olduuu
(6,716 puan) tarafından
Aynı gün doğurmuşuz kiz☺☺
0 oy
tarafından
Masallh ❤️ ❤️ 
(6,716 puan) tarafından
Teşekkür ederiz canım benim ❤☺
0 oy
tarafından

Maşallah kuzuma rabbim nazarlardan korusun hayırlı ömürler nasip etsin inşallah :)

(6,716 puan) tarafından
Aminn kuzum Allah razı olsun. Hepimizin yavrularına hayırlı ömürler nasip etsin inşallah ❤☺
0 oy
(3,532 puan) tarafından

Masaaalh canım :)

(6,716 puan) tarafından
Teşekkür ederiz canım benim ☺❤❣

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 344 göst.
4 Ocak 2022 Diğer kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,758 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 2,191 göst.
0 oy