0 oy
519 göst.
Diğer kategorisinde (6,177 puan) tarafından
Allah'ım gece gece başımıza gelen kızlar oturuyoduk oglumda oyun oynuyodu küçük taburesi var oraya çıktı ayağını tam basamadı galiba düşüp tv ünitesinin sivri yerine vurdu kafasını ama çok sert vurdu çok ağladı yavrum kaşinin üstü nerdeyse yariliyomus çok az açıklık var bide mosmor oldu orayı görünce bende ağlamaya başladım hemn hastaneye götürdük tomografi cekelim dedik doktor gerek yok dedi hocam çok sert vurdu çektirin diyoruz yaşı daha küçük bisey olacağını sanmam diyo bide eşim sinirlendi bu sefer çeker misiniz şu tomografiyi beyefendi biz emin olmak istiyoruz çeki verin iki dakika dedi öyle çektirdik 2 saat sonra çıkacak sonuçlar inş bisey yoktur çok şiddetli çarptı çünkü

21 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım inşallah kötü bir şey yoktur 
(6,177 puan) tarafından
İnşallah cnm dua et
tarafından
Ederim kuzum haber ver yaz bana da
(6,177 puan) tarafından
Yazarım cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gecmis olsun canim bende cok korkarim boyle dusmelerdenn
(6,177 puan) tarafından
Ya çok şiddetli carpmasa bu kadar kötü olmam kaşinin üstü nerdeyse yariliyomus
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun inşallah bişeyi yoktur annesi dua edicem 
(6,177 puan) tarafından
Allah razı olsun cnm
(1,381 puan) tarafından
Hepimizden Allah razı olsun durumunu bildirir misin müsait olduğunda
(6,177 puan) tarafından
Yazarım inşallah cnm
(1,381 puan) tarafından
Tamam canım üzülme
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım. Birşey olmaz merak etme. :) Niye ağlayıp korkutuyorsun ki çocuğu. Sakin ol :) çocuk bu düşe kalka büyüyor. Allah beterinden saklasın :)
(6,177 puan) tarafından
Ya kasının üstünü görünce korktum yarilmaya ramak kalmış çok sert düştü bide normalde öyle çok pimpirikli değilim düşer kalkar oğlum ama bu sefer farklıydı
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun umarım birşey yoktur ya
(6,177 puan) tarafından
İnş cnm
0 oy
tarafından

Çok geçmiş olsun canım benim. İnşallah sonuçları temiz çıkar. Ufacık bir düşme bile olsa tomografi cektiriyoruz. Sağlık bu sonuçta. İyiki eşin ısrar etmiş. Bu doktorlarda var ya cidden bazen dovulmeyi hak ediyor. Sonuçta can bu can. Sonrada grev yaparlar.

(6,177 puan) tarafından
İnşallah cnm Allah razı olsun
Bide üstüne basa basa söylüyorum hocam çok şiddetli düştü kötü çarptı gördüm çünkü oğlum normalde de düşüp kalkıyor gün içinde ama bu sefer ki gerçekten kötüydü
tarafından
Morardı diye yazmışsın gözü kör sanırım doktorun siz söylemeden gerekli tahlilleri yaptırması gerek
0 oy
(3,388 puan) tarafından
İnş canm inş küçükken kardeşm kapı kenarına çarpmıştı ama onun baya açılmıştı içim gitmşti:(çok geçmş olsn canm
(6,177 puan) tarafından
Bizimkinin de açılmasına ramak kaldı valla kan toplamış ora resmn
(3,388 puan) tarafından
Allah korumuş canm gözün hep üstnde olsn rabbim korusun evlatlarımızı
0 oy
tarafından
Gecmiş olsun inşallah temiz çıkacaktír 
(6,177 puan) tarafından
İnşallah cnm Allah razı olsun
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Iyiki kaşını vurmuş ya gözü çıksaydı allah korumuş 
(6,177 puan) tarafından
Gerçekten öyle çok kötü yere denk geldi ya
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım rabbim sağlıkla büyümesini sağlasın 
(6,177 puan) tarafından
Aminn Allah razı olsun cnm
0 oy
(289 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun insallah birseyi yoktur. Tomografi çok çok yüksek radyasyon içeren bi tetkik küçük çocuklara yapılması pek önerilmez o yüzden biraz gözlemek istemiş olabilir kusma uyku hali falan olursa cekmek gerekir diye düşünmüş sanrm
(6,177 puan) tarafından
Gözlemek de istemiyo eve gidin diyo bize hani öyle dese yine tamm diycez eve gidin takip edin kusarsa fln öyle gelin diyo bize
(289 puan) tarafından
Neyse iyi olmuş cektirdiginiz iciniz rahat eder en azından. Çıktı mı sonuçlar
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun inşaAllah birşeyi yoktur 
(6,177 puan) tarafından
Allah razı olsun inşallah
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Ayyy çok geçmiş olsun benimde bebeğim yataktan düştü geçen gün hala etkisindeyim yaa çok zor 
(6,177 puan) tarafından
Oğlum gün içinde çok düşüp kalkıyor ama bu çok şiddetliydi yani kötüydü ya
0 oy
(13,821 puan) tarafından

Ahhh ya:'(cok gecmis olsunncnm  yoktur bir sey Allahin izniyle nekdr dikkt etsek de oluyor iste dusme diyince hic unutmam ilk oglum okdr yoruyorduki beni hic yanima almazdim ama esimde gece isteydi durmuyodu yanima aldim nasil olduysa icim gecmis nrmalde hic uykuya duskun degilim iste olcak ya bide nasil yrulduysam artk dusme sesine bi sicradim sabaha kdr aglamistim esimi aradim hemen geldi hastaneye gtrduk uyusuda bekleyin demisti uzun aralikli uyutmayin demisti esim bekledi bana yat sen dinlen diyo yok nasil aglyrum o duyguyu blyrum hala icim acir:(

(6,177 puan) tarafından
Ay çok kötü çok ben yarıldı sandım önce eşim aldı kucağına büyük tepki verdi ama mosmor oldu orası kan topladı ben yarıldı kesin dedim o düşüşü gördüğüm de Rabb'im evlatlarımızı korusun ya
(13,821 puan) tarafından
Amin cnim haber et Simdi nasil
(6,177 puan) tarafından
Şimdi iyi cnm sonuçları bekliyoruz bklm
(13,821 puan) tarafından
Bir sey yoktur Allahin izniyle canim icini ferah tut
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canm 

Doktor bişey görürse söler umarım bişey yok die diretmisya var derse esin dalar kesin doktora ben olsam bende dalarım :))

Ama umarım biseyi yoktur 
(6,177 puan) tarafından
İnşallah yoktur da var dese anca evladımızin derdine düşeriz valla doktorla mi uğraşırım ben
0 oy
(15,681 puan) tarafından
Fotoğraf atmıştın yani bilmiyorum ama buraya fotoğraf atanların çoğunun başına yada evladının başına bişey geliyor geçmiş olsun 
(6,177 puan) tarafından
Evet aklıma geldi gerçekten atmiycam bi daha hiç bir yere
0 oy
(103 puan) tarafından
Geçmiş olsun canm ya iyiki cektirmissiniz  içiniz rahat etsin dr ne dengesiz Allah saklasin beyin kanaması felan geçirse çokta umrunuzda olcak canım benim ya okurken içim acıdı resmen benim  eşimde olsaydı eşiniz gibi yapardı 
(6,177 puan) tarafından
Ay sinir etti bizi gece gece onla uğraştık bide
0 oy
(909 puan) tarafından
Kuzum çok geçmiş olsun. Doktor tomografi çekmek istememesi gayet doğru bir karar olmuş. Hastanede 2 saat müşahede altında kalması daha doğru bir karar. Çünkü tomografi çocuklar için çok ama çok zararlı. Benim oğlum 2 aylık iken yataktan düştü tomografi çektiler şimdi aklım olsa asla yaptırmazdım 2 yaşında şimdi 1 tomografi 6 röntgen çekildi. Bu yıl ilaçlı tomografi çekilecek hatta doktor erteledi yaşı küçük çekemem dedi. Allah korusun lösemi olma ihtimali olur demişti doktor bize. 
(6,177 puan) tarafından
Canım doktor bize direk eve gidin bisey olmaz dedi biz ona sinirlendikçe bide gerçekten çok kötü düştü içimiz rahat etsin dedik Rabb'im ne demis o olur inşallah tomografi bi zarar vermez
(909 puan) tarafından
Yok canım direk eve gidin demesi yanlış sert düşmüş ve morarma var. Allah beterinden korusun canım.
(6,177 puan) tarafından
Aminn cnm Allah razı olsun
0 oy
(17,750 puan) tarafından
Ayy o nasıl doktor ya ne rahat öyle çok geçmiş olsun bitanem oralara sivri yerler için plastik var onlardan al mutlaka kıyamam canına :(
(6,177 puan) tarafından
Birden oldu cnm inan anlamadık oynuyodu az daha oynasın yatıririm dedim olacağı varmış işte inşallah bsy olmaz birazdan çıkar sonuçlar
(17,750 puan) tarafından
Olacağı varmış kuzum çocuk işte düşe kalka büyüyo haber ver olurmu öp yerime paşayı Allah nazardan esirgesin
(6,177 puan) tarafından
Allah razı olsun cnm veririm
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Moraran yere hemen margarin sür canım,çabuk geçer yarası 

Geçmiş olsun
(6,177 puan) tarafından
Yarın süreyim abla hiç ellettirmiyo gerçi oraya kendi elini götürüyor ağlıyor sürekli
(14,428 puan) tarafından
Düşer düşmez sür hiç morarmaz canım bidaha olursa
Allah korusun
(6,177 puan) tarafından
Tamm abla Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 235 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Seri (811 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 162 göst.
10 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 290 göst.
19 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _Forbidden_ (1,159 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 730 göst.
11 Ocak 2021 Aile kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,695 cevap

34,840 kullanıcı

...