0 oy
109 göst.
Diğer kategorisinde (309 puan) tarafından
Kizlarrr doymuyorum doyamıyorum ya birde ne yesem yariyor kilo vereyim dedim kilo almıştım bayağı vermeye çalıştıkça yedim resmen üç kilo aldım guleyimmi aglayammi bilemedim.su bir haftadır sürekli ac hissediyorm kendimi aslında kahvaltı yapıyorum araada bişey yemiyorum birde akşam yiyorum hani normal porsiyon birde geceleri acikiyorum bu bir haftadır atistiriyorum yada uyanıyorum bı bakıyorum açım gdiip yiyorum biseyler hemen kilo aldım.icim sıkılıyor bu halime ama nefsimi ve açlığımi durduramiyorum birdee emziriyorum yemezsem sütüm azalıyor napacagimi şaştım :)))

4 Cevaplar

0 oy
(3,162 puan) tarafından

Bu bennnn :D☺️❤️

(309 puan) tarafından
:)) kız artık sinirdayim obezite olacam resmen ya ama bir türlü kendime hakim olamıyorum :))))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne yesem yarıyor ne kız yersen yarar tabi :D yedikce mideyi buyutuyosun ondan durmadan acıkıyorsun 
(309 puan) tarafından
Yok öyle değil ben vallahi az porsiyon da yesem kilo alıyorum hani benim zayıflamam için aşırı ac kalmam lazım onufa yapamıyorum birde aşırı hareketliyim aşırı terlerim ama.gram eksilmemm .Aynen valla haklı olabilirisn midem genislemiw olabilir:))(
tarafından
Keşke yiyip kilo almayanlardan olsak:)
(309 puan) tarafından
Evet yaa keskeee:)
0 oy
tarafından

Bu ben bende asla doymuyorum yiyorum yiyorum yine aynı ama kilo almıyorum Allahtan :D

(309 puan) tarafından
Afiyet şifa olsun ama ayıp değil mi böyle söylüyorsun birde bana :)bir tane daha ye benim icinnnnn:)))
tarafından
Puhahahaaaaa yatağa girdim kız yarın  senin için 2 tane yerim olur mu ☺
(309 puan) tarafından
İyi bakalım sözünu aldım ozaman :) şaka bir yana afiyet şifa olsun yediklerin canına inşallah hayırlı geceler canim Allah'a emanet ol
tarafından
Allah razı olsun kuzum sende Allaha emanet ol iyi geceler Allah rahatlık versin ❤
(309 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(1,841 puan) tarafından
Yemesem sütüm azalıyor hurafesine asla inanma :)  şekeri ekmeği kes bol su iç az ye inan gidiyo kilolar 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 125 göst.
2 Ekim 2023 Aile kategorisinde Ezgic 211 (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 185 göst.
9 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Kursunes (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 212 göst.
0 oy
3 cevap 85 göst.
11 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Sude_ceylan1 (253 puan) tarafından soruldu