0 oy
935 göst.
Aile kategorisinde (1,772 puan) tarafından
Kardeşim evlenmek istiyor kızın ailesi tanışmak için çağırdılar bayramdan sonra ama sadece annemle babamı ben bile gitmiycem kalabalık olmasın demişler. Eşim şimdi tutturdu babamlari da çağırması lazımmış annemlerin babasıgile ayıp olurmuş dedim daha dayimlari falan cagirmadilar senin ailen ne alaka hala bence ayıp olur diyor sizce de ne alaka değil mi kızlar 

66 Cevaplar

0 oy
(6,794 puan) tarafından

Benide ilk tanımaya geldiklerinde görümcemin kaynanası cümbür cemaat gelmişlerdi :D  12 kahve fincanını zor yetiştirdik yengemle :ninja: herşey beklenir yani.

(1,772 puan) tarafından
Ne kadar saçma onun orda ne işi var işte
-Reklam-
0 oy
(17,796 puan) tarafından
Ne alaka ya en son gelmesi gerekenler onlar
(1,772 puan) tarafından
Ay aynen ama gel de anlat dedim surat yaparsan yap rezil olamam
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Ne alaka canım hadi böyle söz nişan bir arada olur O başka o zaman çağrılır ama yani tanışma ne alaka eşinin ailesi saçma
(1,772 puan) tarafından
Gel de anlat değişik işte
0 oy
(7,768 puan) tarafından

Afedersn eşinin ailesine poh yemek düşer ne alaka :D

(1,772 puan) tarafından
Kız ailesi zaten çok anlayışlı eşimin yersiz ısrarı işte
(7,768 puan) tarafından
Hayır yani bide aile büyükleriniz varken dünür aşırı saçma olur sn ailene söyleme eşinin saçma düşüncesini
(1,772 puan) tarafından
Utanırım zaten nasıl soylim :)
0 oy
(7,411 puan) tarafından
cok sacma net bi şekilde
(1,772 puan) tarafından
Aynen canım valla
0 oy
tarafından
asla ve asla esinizin ailesi gitmesin bence. hem esinize ne oluyo ona ne? kiz ailesi israrla kalabalik olmasin demis diye abartarak soyleyim kocaniza. ben de ilk tanismada cumbur cemaat istemedim kimseyi sadece anne ve baba gelsin istedim cok da guzel oldu. ozellikle eltimin gelmemesi icin kardesler olmuyo bizim aile tanismasi geleneginde demistim:)) 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 383 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Simsek21 (1,348 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 134 göst.
0 oy
3 cevap 142 göst.
0 oy
8 cevap 380 göst.
17 Ocak 2024 Aile kategorisinde duygu5524 (86 puan) tarafından soruldu

380,084 soru