0 oy
933 göst.
Aile kategorisinde (1,772 puan) tarafından
Kardeşim evlenmek istiyor kızın ailesi tanışmak için çağırdılar bayramdan sonra ama sadece annemle babamı ben bile gitmiycem kalabalık olmasın demişler. Eşim şimdi tutturdu babamlari da çağırması lazımmış annemlerin babasıgile ayıp olurmuş dedim daha dayimlari falan cagirmadilar senin ailen ne alaka hala bence ayıp olur diyor sizce de ne alaka değil mi kızlar 

66 Cevaplar

+6 oy
(1,014 puan) tarafından
Bı analarını babalarını oraya sokmamıstılar. Artık bununda ıster oldular. Tovbe ya. Ne alaka valla nasıl bir akrabalık bagı kurdu acaba esın aralarında ayıp olur dıyo
(1,772 puan) tarafından
Ben de anlamadım valla onlar gelse utanırım kızın tarafına karşı mahcup olurum
(137 puan) tarafından
Ahahah aynen yaa
-Reklam-
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Ne alaka ne maydanoz hadi söz falan olsa neyse de tanışmada ne işleri varmış
(1,772 puan) tarafından
Akşamdan beri ne alaka dedim diye surat beş karış:)
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Ne alaka ya. Düğün hariç bir araya gelmeleri saçma bana gore. Bi de ilk tanışma 
(1,772 puan) tarafından
Bence de sonuçta kızın ailesi heyecanlı sadece annemi babamı tanımak istiyor onlar ne alaka kalabalık yapicak anlatamıyorum
(1,368 puan) tarafından
Canım kalabalık bi tanışma olsa bile teyze dayı amca hala olur yani. Ben tanışmaya çagirmisim adam dürunu getirmis düşünsene  :) bi de kalabalık olmasın demiş ya akraba istemiyo bence
(1,772 puan) tarafından
Bence de öyle onlar gitse ben utanırım valla
0 oy
tarafından
Alakasi yok isteme bile olsa gerek yok yani aile arasi olan biseu onlara gelene kadar teyze dayi amca varsa bunlar gelir yani 
(1,772 puan) tarafından
Aynen onu diyorum dedim hadi sizinkileri çağırdık ee dayım teyzem demeyecek mi biz neden gelmedik onlar geldi de
tarafından
Yani canim o zaman asil ayıp onlara olmus olur cnku cok sacma  sen bile gitmiyosun yani
(1,772 puan) tarafından
Anlayış olması lazım işte ama nerdeee
0 oy
(230 puan) tarafından
Ne.alaka.yaa...isteme Nisan aynı anda olursa ona çağırabilir annemler çağırmışti....ama.tanismaua sadece aile fertleri olur..
(1,772 puan) tarafından
Bende diyorum zaten bu tanışma nişan zaten evde olucak o da ona çağırırız diyorum yok bence ayıp olur diyor
(230 puan) tarafından
Aman boşver saçmalamış eşin..o zaman akrabalarımız diyecek ee onlar geldi biz niye gelmedik bütün sulaleyi çağırın o zman
(1,772 puan) tarafından
Aynen öyle valla yapicak bise yok
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Ne alaka ya. Belki de senin kayinvaldenlerle hiç görüşmeye ek bile niye tanışacak. Eşin tam bı neyse
(1,772 puan) tarafından
Aynen öyle gelirse düğüne gelirler Bi orda görürler daha yok niye gelsinler yani anlamıyor akşamdan beri surat beş karış
0 oy
(1,224 puan) tarafından
Alakaya maydonoz, sahsen benimle tanismaya gelirken ablamin kaynanasigil gelse ne alaka bunlar derim
(1,772 puan) tarafından
Aynen öyle bende derdim yani
0 oy
(11,166 puan) tarafından
Sadece anne baba varsa kardeş eşi gider ne akraba ne bisi gitmez isteme olsa hadi neyse
(1,772 puan) tarafından
Ben de onu diyorum isteme Nisan bir arada ona gelirler diye ama anlamıyor
(11,166 puan) tarafından
Eşine şu gün gidilecek deme son dakika gidiyoruz de bitti gitti  :D
(1,772 puan) tarafından
Mantıklı 1 2 gün küser sonra barışır:)
(11,166 puan) tarafından
Aynen napcak başka çok çok surat yapar  :)
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Hadi ordan deseydin ne alaka otursunlar oturduğu yerde
(1,772 puan) tarafından
Bence de öyle canim
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Offff biseye de karıştırmasın ailesini.
(1,772 puan) tarafından
Ay aynen valla
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Tanışma ya gidiyorlar söz kesmeye değil ya ne alaka eşinin ailesi bundan da eksik kalsınlar allah aşkına ")
(1,772 puan) tarafından
Bende öyle diyince suratı düştü ama ne yapım yani ben utanırım valla orda kaynanam kayinoedrim gelse
(4,426 puan) tarafından
Aman düşerse düşsün saçmalığının kendi de farkında ama kuyruğu dik tutuyo ")
0 oy
(2,438 puan) tarafından

Dıdının dıdısı:Dakrabalık bile yok. Ortak nokta sensin sadece :ermm:

(1,772 puan) tarafından
Valla öyle ben utanırım o şekilde gitsem oraya
(2,438 puan) tarafından
Yani mesela kız olan senin kardeşin olsa, yani annenlerin  evde buluşsalar, gelsinler hadi bi derece. O bile saçmada
(1,772 puan) tarafından
Aynen öyle canim
0 oy
(3,833 puan) tarafından
senin gitmen gerekir de , akayinvaliden kayinpederin ne alaka 
(1,772 puan) tarafından
Aynen öyle valla utanırım zaten onlar da pesimiz de gelse ne alaka der adamlar
0 oy
(830 puan) tarafından
Eşin saçmalamış ne alaka yani fol yok yumurta yok sanki söz töreni varda illa çomak sokulacak ya
(1,772 puan) tarafından
Hic sorma canım valla
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Alakaya çay demle deseydin :)
(1,772 puan) tarafından
Hahahah aynen öyle:)
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Saçmalık ne alaka :) onların ne işi varmış 
(1,772 puan) tarafından
Bilmiyorum ki artık ne dusundu :)
0 oy
(7,545 puan) tarafından
Ne işleri varmış hemde tanışma daha isteme falan olsa neyse ki onda bile bulunmaları gereksiz eşinde ailesine pek düşkün herhalde.
(1,772 puan) tarafından
İstiyor ki benim ailem le hep iç içe olsunlar ama benim ailem öyle değil her zaman mesafe iyidir arada sevgi saygı daim oluyor diyor
(7,545 puan) tarafından
Senin ailen çok haklı bende her ilişkide mesafeden yanayım.
0 oy
(7,662 puan) tarafından
Benim de abimin tanışması olacak. Kalabalığa asla lüzum yok ki. Sadece annem babam abim. O taraftan kardeşleri filan olabilir ama bizim ilk başta kalabalık gitmemiz uygun değil bence
(1,772 puan) tarafından
Yani bence de biz de isteme Nisan bir arada yapmıştık annem eşime evim küçük çok abartma kalabalık gelmeyin demişti ama eşim saolsun rahat 50 kişiden fazla geldi istiyor ki buraya da öyle yapsin
0 oy
(351 puan) tarafından
Gereksiz tabi ki de. kesin kaynanan tarafı demiştir bizi de çağırması gerek diye merak
(1,772 puan) tarafından
Valla akşam kaynanama sorucam böyle böyle diyor diye mantıksız değil mj anne derim:)
(351 puan) tarafından
Ay tepkisini çok merak ediyorum bize de yaz lütfen :))
(1,772 puan) tarafından
Yazarim canım:)
0 oy
(4,665 puan) tarafından
Cidden ne alaka ya anne baba sen ve eşin gitse neyse iyi bile olur ama onlar ne alaka 
(1,772 puan) tarafından
Yani orası öyle kadın anneme sadece eşinle gel tanışırız demiş bizi bile pek istememiş gibi ben kendim yetmiyor bir de kaynanalarla gidicem

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 129 göst.
0 oy
8 cevap 372 göst.
17 Ocak 2024 Aile kategorisinde duygu5524 (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 222 göst.
8 Aralık 2023 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 273 göst.
20 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu