0 oy
243 göst.
Aile kategorisinde (1,367 puan) tarafından
Hanımlar sizde de oluyor mu memlekete gideceğiniz zaman geceleri zor uyumak, zamanın geçmek bilmemesi ,heyecandan valizi hemen hazırlamayı istemek gibi şimdi son bir hafta kaldı çok heyecanlıyım geceleri uykum olsa bile zor uyuyorum hemen valizi hazırlayıp kenara koymak istiyorum hiçbir eksik olmasın istiyorum zaman bir geçseydi Bir de iki bebekle uçağa bineceğim serüvenimiz nasıl olacak bakalım inşallah kazasız belasız gideceğimiz yere varırız

11 Cevaplar

0 oy
(2,831 puan) tarafından
Evlendiğimden beri bende tam tersi :D hep eşimin memleketine gidiyoruz çünkü benim memleketimde yaşıyoruz :) kayınvalide elti görümce hem de 10 gün birlikte olacaz Allah yardım etsin uykularım kaçıyor 
(1,367 puan) tarafından
Ay seninki de daha bir değişikmiş yani insan kendi memleketine gidince mutluluktan heyecanlanır da öbür türlü stres ☺️
(661 puan) tarafından
Hahhawa benimde aynı ailemde uzak ama esiminkine gidicez bu sene geçen sene ben gittim
-Reklam-
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Ne güzel ❣️❣️❣️❣️ insanın hala heyecan duyabileceği şeylerin olması
(1,367 puan) tarafından
Ana babadan ayrı olunca dört gözle beklediğin o günler geldiği zaman heyecan duymamak elde değil canım sağolasın
0 oy
tarafından

Hiç memlekete gtmedim çünkü memleketim yok :) istanbulda doğdum istanbulda yaşıyorm canm . Şimdiden sanq hayrlo yolculuklar canm

(1,367 puan) tarafından
Amin ben gurbette olunca memleket sevgisi başka oluyor ☺️
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Amin amin inşallah ❤️ Bizde Cuma günü gidecek inşallah an ana evimde simdiden doldu valizler cooooook heyecanlıyız kizlarimlaaa❤️☺️
(1,367 puan) tarafından
Ayyy gerçekten ya çamaşır yıka koy yıka koy. Allah hayırlı yolculuklar nasip etsin
(15,823 puan) tarafından
Amin amin insallahhh canım cumlemize
0 oy
tarafından
Çarşamba günü gidiyoruz bebeğimle bende heyecan yapıyorum ama eşim bebegimizden ayrılmak istemediği için çok zor geliyor şuan. Eşimin bazen gözleri doluyor onun için bu defa heyecan da çok hüzün var içimde :(
(1,367 puan) tarafından
Bende ilkkez bubsene eşimle gideceğim
tarafından
Ay eşimle gitsem çok mutlu olur saatleri sayardim valla. Ama ayrılık olcak bir yanda onun için üzgünüm :/
0 oy
(2,785 puan) tarafından
Bendede var o canım cumartesi gecesi allahdan bişey olmasa yolca cikcz heycn full
(1,367 puan) tarafından
Bizde pazar sabahı inşallah
(2,785 puan) tarafından
Saf salim kazasız belasız gidin canım
0 oy
tarafından
Tam tersi gitmek istemiyorum her bayram eziyet bana..10 saat yol sürüyor artı köye de 1 saat sürüyor dağın başında bir köy..çocuklar kusuyor ilaç içmeyi kabul etmiyorlar bana da etki ediyor..uzun yol sevmediğimden yol sıkıcı geçiyor..en fazla da 1 hafta kalıp dönüyoruz gittiğimize pek değmiyor
(1,367 puan) tarafından
Biz uçakla gidiyoruz otobüsle iki bebek çok zor olur yapamam tek başıma
tarafından
Biz arabayla gidiyoruz cnm 4 kişiyiz çok da küçük değiller ama kusuyorlar
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Ne güzel canım hayırlısıyla git bende inşallah Çarşamba günü 3 çocukla İst ailemin yanına gidicem  22 saat yol cekecez uçak çok pahalıya geldi mecburi artık sağlık olsun yinede aynı heyecan bende de var ben son gece uyuyamazdim uyusamda uçağı kacirirdim rüyamda
(1,367 puan) tarafından
Biz 2ay öncesinden aldık bileti şimdi iki katı uçak olmasa çok fazla zor olur hatta gidemem bile özel sraba olmadıkça. İkiside küçük olunca en büyük 2buçık yaş düşün
0 oy
tarafından
1 saatlik yol olduğu için o kdr abartılı heycanlanmiyorum
(1,367 puan) tarafından
Keşke bizde o kadar yakın olsak otobüsle 10/11 saat uçakla 1
0 oy
(7,596 puan) tarafından

Amin 

Bizde 5 ağustosta gidecez birde annemler haçtan geliyor 3 ağustosta heyecanım 3 4 5 6 7 kat:) :)

(1,367 puan) tarafından
Ayyy maşallah ne güzel darısı bizmkilere
(7,596 puan) tarafından
Amin inşallah: )
0 oy
(7,663 puan) tarafından
Ben yarin gidicem Allahin izniyle uzak olsada zaten sık gidiyorum Allaha şükür 
(1,367 puan) tarafından
Sık derken mesela kaç saat canım yol. Yılda ne kadar gidiyorsun
(7,663 puan) tarafından
4 saat yilda 6 7 kere gidiyorum 3 hafta kalıyorum bi de annemler de geliyor daha uzak mesafe olsa da ayni sekilde giderim ta ki bebem okula baslayana kadar o zaman bu kadar sık gidemem
(1,367 puan) tarafından
4 saat olsa benimde keşke 10/11 saat çok zor hemde iki bebekle masraf ayrı yolu çekmek ayrı
(7,663 puan) tarafından
2 çocukla daha zor tabi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 271 göst.
31 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 142 göst.
22 Ekim 2022 Diğer kategorisinde olmuyor123 (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 658 göst.
9 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Heymomy (572 puan) tarafından soruldu