0 oy
129 göst.
Diğer kategorisinde (3,551 puan) tarafından
Kızlar cumartesi sabah sezeryan doğum var. Allah İn izniyle. Korkuyorum. Ya bebeğime bişi olursa ya sağlıklı doğmazsa ya bişi olur da çıkamazsak hastaneden diye. Ya ameliyat esnasında bana bişi olursa diye vs vs içimde vesvese dolanıyor. 3. Cü bebek olacak.. İki kızım var bu kez oğlum olacak. Herşey hazır ama psikolojimi toparlayamıyorum.. Bana dua edin lütfen.. İleri derece panik atak kalp ve astım hastasıyım.. Panik atak denen illet çok rahatsız ediyor bu ara. 

8 Cevaplar

0 oy
(1,501 puan) tarafından
Olanla ölene çare yok başına gelirse çekersin düşünmeyi saçma buluyorum bunları. 
(3,551 puan) tarafından
İyide bilerek isteyerek düşünmüyorum ki canım. Bir anda geliyor vesvese. Zaten elimde olsa hiç aklıma getirmem.
(1,501 puan) tarafından
İşte aklına gelince olabilir Allahtan gelecek de geç sonuçta her şey mümkün ameliyat
-Reklam-
0 oy
(715 puan) tarafından
Kız bir şey olmuyor doğuruyon 5 dkkada bitiyor 5 dk bile değil 1 dkkada korkma ❤️
(3,551 puan) tarafından
İnşallah canım ya. İnsan tuhaf tuhaf şeyler getiriyor aklına.. Bile isteye değil kendi geliyor. Birwz bişiye takılıyorum unutmak için ama tekrar tekrar oluyor. Sağ salim alayım inşallah kucagıma.
0 oy
tarafından
Dogurduktan sonra geçiyor o korku canim
(3,551 puan) tarafından
İnşallah canım.. Teşekkürler
0 oy
(2,241 puan) tarafından

korkunu anliyorum canim suan herseyi dusunuyorsun ya bana birsey olsa cocuklari dusunuyorsun bebegini dusunuyorsun ama kendini bu korkulara esir etme saril yavrularina kardeslerini ilk eve getirecegin ani dusun kucagina minicik bebisini verdiklerini kokusunu icine kocaman cektigini dusun <3doktorun uygun gorduyse sezeryani hiic birsey olmaz korkma  dualarim seninle tum dogum yapacak kadinlarla :) ❤️

(3,551 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun. Tam oturup aglar Ken okudum yorumunu iyi geldi.
(2,241 puan) tarafından
sendende canim aglama hep gul :) ❤️
0 oy
(700 puan) tarafından
Kendine bol Ayetel Kürsi oku canim
(3,551 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim.. İçim o kadar darda ki anlatamam
0 oy
(700 puan) tarafından
İnşallah sag salim dönersin evine
(3,551 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun canım.
0 oy
tarafından
İnşallah hayırlı haberlerini alırız 
(3,551 puan) tarafından
İnşallah canım. Allah ım razı olsun.
0 oy
(7,354 puan) tarafından
Bende korkuyom daha var doğumuma 23 haftalık 5 gunluk suan ama insan aklına geliyo korkuyo
(3,551 puan) tarafından
Evet Baska şeyler de var içimde doldum tasıyor um artık tahammülüm kalmadı birşeye birde böyle korkular olunca tamamen bitti bütün enerjim.
(7,354 puan) tarafından
Dua et ben oyle yapıyom ısallah bu zor zamanlarda gececek
(3,551 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcımız olsun canım.

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 299 göst.
1 Mart 2021 Aile kategorisinde Emine91 (615 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 181 göst.
25 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nilsu83 (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 246 göst.
0 oy
5 cevap 317 göst.
16 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,242 soru

11,320,742 cevap

34,765 kullanıcı

...