0 oy
179 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (2,470 puan) tarafından
Ogluma sünnet yaptırmayı düşünüyorum klips mi genel anestezi mi karar veremedim 

9 Cevaplar

+1 oy
(15,823 puan) tarafından
Dikişli yaptır derim eski usul 
(2,470 puan) tarafından
Devlette ama genel anestezi veriyorlar dimi
(15,823 puan) tarafından
Onu bilmiyorum canım ben 4 aylıkken özel klinikte yaptırdık klipsli  sadece iğne ile uyuşturucular ama keşke dikişli eski usul yaptiraydimm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Doktor geneli onermemisti bize 

Lokal yapalım demişti 
(2,470 puan) tarafından
Devlette sanırım klips yöntemi yok lokal yeni yöntem ya suphedeyim siz memmun kaldiniz mi
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Lokal kesinlikle ve dikişli iki aylıkken yaptırmıştık şimdi yaşına girecek iyi ki yaptırmışız diyoruz ve çok hızlı iyileşmişti
(2,470 puan) tarafından
Özelde mi yaptırdınız
(7,444 puan) tarafından
Doğduğu hastanede yaptırdık evet
0 oy
(3,721 puan) tarafından
5 aylıkken klipsli lokel anesteziyle yaptırdık şükür çok çabuk iyileşti ama aklımı kurcalayan birşey var bebenin pipisi hep içerde duruyor sanki kesilmemiş gibi hala geri çekmek gerekiyor anlayamadım 
(15,823 puan) tarafından
İnşallah düzelir bende çok yakiyorumm kafaya 1 yaşına girdi sünneti yapan doktor normal dedi kilolu bebek kaşık yağlı ondan dedi sonrasında başka doktora götürdüm oda deri fazlalığı var dedii Bayramdan sonra başka bı doktor bulduk ona goturcemm düzelecek bişey değilse çaresine bakarız iyice büyümeden
(3,721 puan) tarafından
Elinle çekince normal mi peki canım görüntüsü
(15,823 puan) tarafından
Geriye çekince normal oluyorrr sonra yavaş yavaş içine kaçıyor sünnet olmamış gibi
(3,721 puan) tarafından
Bizim de aynı yavaş falan da değil bebe ayaklarını kaldırınca hoop pipi yok oluyor :D napcam bilmiyorum inşallah düzelir
tarafından
Bebekler daha ya düzelir sıkıntı olmaz kilodanda olur eliyle oynamaya basladı benımkı minnacık pipi ortaya cıkıyo hemen :) bende cok kolluyodum kilosu azalınca dahada belli oldu herhalde
0 oy
(5,713 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Özelde mi yaptırıyorsun cnm
(2,470 puan) tarafından
Ne yaptırıyorum cnm anlamadim
(5,713 puan) tarafından
Klavye hatası :) düzelttim şimdi cnm. Ben yaptırmak istiyorum da onun için sordum dvlette yapmadılar 3 yasında diye bizimkini
(2,470 puan) tarafından
0 2 yaş aralığında yapiyolar sanırım
0 oy
tarafından
Klips yontemi sonrası binde birdw olsa tekrar sünnet gerekebilirmiş o yüzden 3 aylıkken dikişli yaptırmıştım özelde devlet yapmıyodu bin lirayı buldu idrarı birikiyodu şişmişti tıkanıklık vardı o yüzden hemen yaptırdım o zaman içe çöküyodu sünnet sonrasında da yeni düzeldi normal su an 1 yasında olucak 
(2,470 puan) tarafından
Biz bugün yarın diyerek bugüne kaldı devlette lokal yada klips olmuyo sanirim dimi
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Klips ne bilmiyorum ama bizimki lokal oldu. Cocuk doktorumuz ve bir kaç doktordan görüş almıştık genel yaptırmayın demişti. İyi ki de lokal olmuş kolay geçti şükür hemen de iyileşti. Tek sıkımtto biz 7 a5lıkken yaptırıdk bizden ayrılınca ağladı ameliyatthane de de canı yanmadı ama sırf doktor ve hemşirelerden korktu ağladı baya yarım saat sürdü gidip gelmesi
(2,470 puan) tarafından
O zaman ozel de yaptircam klips yöntemin adı bende tam bilmiyorm o yüzden post actim
0 oy
(587 puan) tarafından
Özelde klipsli yaptırdım 4 aylıktı on günde tamamen iyileşti güzel temiz iş oldu bizim için rahattı da lokaldi
(2,470 puan) tarafından
Devlette yapılmıyor saniyodm
(587 puan) tarafından
Özelde yaptırdık geçen sene Ekim gibi
0 oy
(899 puan) tarafından
İki ay önce devlette yaptırdık klips yöntemi ile yapıldı üç güne toparlıyor 
(2,470 puan) tarafından
Ben yapilmiyo saniyodm
(899 puan) tarafından
Araştırma Hastanesi'nde yaptırdık
(2,470 puan) tarafından
Bizim memlleketteki ünv Hastanesi'ne de baktm da genel anestezi yapiljr ameliyatlar yaziyo bilmiyorm
(899 puan) tarafından
Demek hastaneden hastaneye değişiyor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 82 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (405 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 169 göst.
29 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 71 göst.
23 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu