0 oy
136 göst.
Diğer kategorisinde (1,437 puan) tarafından
Kızlar dun öğlen hafif hafif sancilar girmeye başladı sonrasında nişan geldi dünden beri ağrılarım sancilarim devam ediyor ama öyle doğuracak gibi değil ne zaman gitsem ki doktora merak ediyorum açılma falan var midir açılma olduğu için mi agriyor belim kaşıklarım adet ağrısı gibi vajinada da baskı var ve kasiliyor sürekli

5 Cevaplar

0 oy
(866 puan) tarafından
Kız son haftan hemen gitti milleti dinleme riske atma kendini herşey olabilir, bnm hiç sancım yokken gittim 39 haftaydı açılmam bile varmış 3 sntim hemn git gözetim altında ol 
(1,437 puan) tarafından
Açılma azsa suni sancı verirler mi ki
(866 puan) tarafından
Yok ama bekletirler seni oda da gözetim alırlar nst ye bağlarlar sancılarını kontrol ederler
(866 puan) tarafından
Bnm hiç ağrım yoktu nişan su hiç bişi gelmemişti bebeğin hareketi yoktu, hemn gittik 3 sntim açıklık vardı girişim yapılıp doğum haneye aldılar akşam nişan geldi, sabaha kadar sancım başladı suyum gelince yarm saatte doğum gerçekleşti ilk doğumdu bide tam günü bebeğin dinleme kimseyi hemen doktara git ne duruyorsun hazırlıklı git çocuk çıplak kalmasın :) hayırlı doğum olsun cnım tek seferde kurtul
(1,437 puan) tarafından
Amin kuzum çok sağol inşallah bende kurtulutum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Nisan geldiyse neyi bekliyosun sancısız doğuran çok insan var bigidip görünmende fayda var belki normal olmicak suyu bulanabilir
(1,437 puan) tarafından
Doktor nisan geldi diye korkup gelmeme gerek yok hemen doğumun başladığı anlamına gelmez dedi o yüzden gitmedim canim
0 oy
(14,003 puan) tarafından
Acile git bı muayene etsinler canım belki açılman başladı nereden biliyorsun. Gerekli görmezse zaten eve yollarlar 
(1,437 puan) tarafından
Peki diyelim 1 cm yada 2 cm açılma var suni sancı verir mi ki yatmak istemesem kendi isteğimle çıkabilir miyim
(14,003 puan) tarafından
1 2 cm açılmayla günlerce gezen insanlar var canım riskli değil o kadarı. Ama yine de git sen son günlerin
0 oy
tarafından
Hemen git canm illa sancın gelecek die bişey yokki kuzum belki sezeryana alınacaksn 
(1,437 puan) tarafından
Ne bilim canım ya korkuyorum galiba
0 oy
(1,842 puan) tarafından
Çocuk geliyom diye bağırmış sen hala ne zaman giidim diyon bacım kak git doğur artık :) 
(1,437 puan) tarafından
Bende biran önce dogsun istiyorum ama ya açılmaz az sa ve suni sancı verirlerse diye korkuyorum acikcasi
(1,842 puan) tarafından
Kız ne var versinler işte kavuş yavruna ikinizede yazık bu haftalarda bebekte sığamıyor kordon dolanıyor falan mazallah riske atmaya gerek var mı

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 98 göst.
13 Şubat 2023 Diğer kategorisinde 1310. (314 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 490 göst.
17 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Kznnannesi (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 476 göst.

377,007 soru

11,282,957 cevap

34,686 kullanıcı