0 oy
717 göst.
Aile kategorisinde (811 puan) tarafından

Ay akşam olunca herkes dertlenıyo bende az önce kızdım eşime ama kafam dagılsın istedim aklıma komık huyları geldı:D sizin eşlerınızın varmı unutamadıgı değişik adetleri:) benımki değişik ve iğrendiğim bı hareketidir ayak tırnaklarını asla kesmez elıyle koparır ;)

26 Cevaplar

+1 oy
(1,618 puan) tarafından

Geniriyor ya sinir oluyorum sinir oldukça daha çok geniriyor birde osuruyor pis herif :):angry:

(811 puan) tarafından
:)bunu hepsı yapar yaa ben alıstım kkhgjkl
-Reklam-
0 oy
tarafından
Komik  hareketleri var :) 
(811 puan) tarafından
Ne gibi :)
tarafından
Jest mimikleri :)
0 oy
(6,164 puan) tarafından
Eşim baştan aşağı komedi zaten ☺️
(811 puan) tarafından
Vayysdd ne güzel komık erkekler hep gozume daha hos gelmiştir ama herifimde pek yok kkjghkk
0 oy
tarafından
Benimki de donunu kapının önüne çıkarır tuvalete girer 1 saate yakın orda kalır çocukluk alışkanlığı donunu çıkarıp giriyo inşallah oğlanı da kendi gibi alistirmaz valla bende çok sinirliyim her posta içimi döktüm buraya da yazmaya mecalim yok artık 
tarafından
Ay benimki öğretmiştir nolmus boşver hepsi aynı b.k değil mi :)
(811 puan) tarafından
Aynneennsss :) kız sımdı kaynanamın evındekı tuvalet aklıma geldı kkhjjk valla oraya gidince yapmamak ıcın bişi yyip içmem mecbur kalrsam üst mhalleye görümceme gidiyorum düşün o derece
tarafından
Benimki de kendini temiz zannediyo tuvalet sadece klozetten ibaret saniyo lavabosunun üstü bi karış toz oluyo kız hicc bi elini yikamiyosun hadi onu da yapmadın sabah yüzünü de mi yikamiyosun pis karı iyyyy aman gece gece derdimize bakın Allah aşkına ben biraz tavana bakıp hayatımı sorgulucam kaynanamın tuvaletinde sonra
(811 puan) tarafından
Hahahaa kız ne klozet var ne tuvalet tarihi eser bır delıkten ibaret kadın zhmet edıp ne su ne peçete koyuyor naal oturup kalkıyolar bılmıyorm ben asla girmem orya
tarafından
Dur ben bi kusup geliyim
0 oy
(138 puan) tarafından
Benimkinden bi tane daha varmış bende sınır olurum şunu makasla kessene diye bide caninida acıtıyor kanatiyo degisik bise cins;))
(811 puan) tarafından
Tıksınıyorum yaa her seferınde kavga ederız ben odaya girince saklar hemen aygını kkhgjkl
(138 puan) tarafından
Kız aynılarmış vallapskolojikmi acaba nedense
(811 puan) tarafından
Yok bızımkı tırngında batık oluyo kesınce bırde sureklı terler ayagı ondan hep yumusak krmık kolaylıkla koparıyo:) benımkıde mübarek makas kesmez kjhgjk
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Seninki komik değil daha çok iğrenç olmuş senin de dediğin gibi canım ya ☺️ benim aklıma gelmedi düşündüm biraz ama ❤️
(811 puan) tarafından
Kız benımkı komuk degıl sizden komuk sordum kkhgjk dedım zaten ıgrenc bı huyu adeti diye
(3,162 puan) tarafından
Kız bende senin. De dediğin gibi dedim ya ☺️
(811 puan) tarafından
❣️ hee tamam canm
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Ya Bi ara eli kesildi ayak tırnakları uzamisti bende keseyiimi dedim asla izin vermedi ama asla çok kızdı ya elemememi istemedi tiksindi yada gerçekte korktu dediği şey küçükken annem yanlışlıkla kesmişti rtimi korkuyorum hala deid asl akestirmedi ** a gerckten yüzündeki o korkuyu görmeniz lazımdı nymsks
(811 puan) tarafından
Lkjhjk komıkmişşşş görülmeye deger belliki.
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Uyurken konuşur. Geçen uykusunda Heidi yi markete gönderiyordu çamasır suyu almaya. Diyo ki Heidi çamaşır suyu kullanmış babannessi ..... ağzına. Onu markete yolluyorum. 

Bi ara Recep Tayyip Erdoğanı sayıklıyordu bana da söyletti bide. 

Bende hemen telefonla videosunu çekiyorum sabah izletiyorum kırılıyo gülmekten haline 
(2,387 puan) tarafından
Bide inanmıyo ya :)
(811 puan) tarafından
Asla kabul etmez tam uyur gezerımde sizde hıkaye yazıyonuz üzerime diyo bana denk gelse altıma ederım kjgjk
(1,019 puan) tarafından
Ahahaha ayy çok güldüm buna heidi çamaşır suyu ha :D
(2,387 puan) tarafından
Valla bende korkarım. Geçen eşim de yattığı yerden kalktı oturdu uyumaya devam etti. Bende korktum birden ne oluyo diye ama kalkıp yürüse uyurken korkarım hayalet gibi ne o öyle
(2,387 puan) tarafından
Valla ya hala videosu durur arada izler güleriz bizde
0 oy
tarafından
İkimizin de var .Canımız skldiginda Durduk yere dans ederiz değişik danslar .saçma sapan figürler falan yaparz işte hehe
(811 puan) tarafından
Bak buda güzelmiş eşim utangactır benım komık bişeyini pek görmedım
0 oy
tarafından
Komik mi bilmiyorum ama gece kendi horlamasina uyanıp bana horluyosun uyuyamadım bir türlü diyor :D
(811 puan) tarafından
Haha komıkmıs tbı dedemın hıkayesın edönmüş sizinki ama dedemın horlama degıl çiş:)
0 oy
(63 puan) tarafından
Üstünü bnm yanimda hiçbir zaman değiştirmez hatta kendine bir oda yaptı orda üstünü değiştirir bnm kıyafetler yatak odasında onun odası gibi bişe oldu 
(811 puan) tarafından
Ya aslında doğurusunu o yapıyor edep âdap biliyor işte belkı utanma degılde adabından yapıyor yani olabılır
(63 puan) tarafından
İlerde düzelir mı onuda bilmiyorum
(63 puan) tarafından
Olabilir cnm Bnde onu öyle kabul ettim sıkıntı olmuyor bnm için öyle davranması
(811 puan) tarafından
Allah daım etsın mutlulugunuzu
(63 puan) tarafından
Amin cnm çok Saol
0 oy
(309 puan) tarafından
Bir arkadaşın horlama hakkında yazdığını okuyunca aklıma geldi paylaşmak istedim pek postla alakalı deil ama komik bir animizdi diyeyim.esim malesef aşırı horlayan biri çocuğum onun sesine uyanıyor bazen yine emmek için uyandığı birgün cocugumu yanıma aldım emziriyorum esim aşırı horlayinca bende farkinda olmadan sert bir şekilde vurdum ona geri hemen çekildim çocuğu emzirmete devam ettim uyandı kafasını kaldırdı bende hiç birşey olmamış gibi noldu canım iyimisin dedim iyiyim dedi yatti geri :))))
(309 puan) tarafından
Vallahi videoyu filan bilmiyorum ama Anlasaydı gece kıyamet kopardı :))
(811 puan) tarafından
Ay aman gece gece:))
(309 puan) tarafından
Aynen ucuz atlattim ama bayağı komikti kendide şaşırdı:)))))
tarafından
ay güldüm buna
tarafından
Bu olayı her gece yaşıyoruz :)
0 oy
(2,831 puan) tarafından
Sinirli olduğumda  veya üzgün olduğumda sinirim geçsin diye  kıvırıyor göbek atıyor değişik hallere giriyor en sonunda beni güldürüyor.daha birçok komik şeyleri var 
(811 puan) tarafından
Ay ne guzellll :)
0 oy
tarafından
Her hareketi komedi jsjjsjs
(811 puan) tarafından
Meselaaa:)
tarafından
Konuşması ben tripli olsam üzgün olsam hemen espiri yapıp şakaya vurur :)
(811 puan) tarafından
Bak bu güzel benımkı ayna gibidr:)nasl tepkı verırsen oyle verır
tarafından
Hahahahahha:))
0 oy
(7,928 puan) tarafından
Horluyo daha doğrusu kukruyo uykuda  konuşuyor değişik hareketler yapiyo el kol hareketi bazende bağırıyor o an bana hiç komik gelmiyo çünkü beni korkutuyor geçen akşam bile annneeee anneciim diyirdu dedim söyle annem ne oldu bebemm 
(581 puan) tarafından
Yemin ederim aynı benim kocam. Bazen gece Annneeeeeğğģğ diye bir bağırıyor aklım çıkıyor Bi sinir oluyorum ki anlatamam. Bu ne anneydi ya diyorum sinirle o da saf saf bana bakıp gülüyor. Dün de uykusunda 20 ye kadar İngilizce saydı yıkıldım gülmekten. Bir de daha gerisini de hatırlamaya çalışıyor
(811 puan) tarafından
Kkhjkk sabaha kadr gulerım yemınle nr yasıyonuz yaaa bende burda eşim kımıldamasın dönmesın nefes almasın diye gözüne bakıyom kjgjkkl cocuk uyanıyo sesıne
(581 puan) tarafından
Hiç sorma canım daha çok var da aklıma gelmiyor. O gün kalkmış yatakta oturuyor bana bakıyor bende iyice ona yaklaştım gülerek ona bakıyorum o da bana bir anda kürtçe viyy bu kim dedi:D sonra da ooo ablam hoş geldin napiyosun diyor bende dedim ablacım yanına yatabilir miyim abla kardeşiz sonuçta dedim tepkisini ölçmek için. Bu arada öz ablası değil müşteriye hitap şekli:D
tarafından
ahaha 20ye kadar sayma işine güldüm
(811 puan) tarafından
Delirecemmmmm:))))
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Uykusunda surekli hıçkırır ilk zamanlarda sinir olurdum alıştım simdi vidoya cekmisligim bile var inanmiyorda kendisi :))
(811 puan) tarafından
Hıc ınanmazlar zaten:),yaa bak benım eşimde acı yiyince hıckırık tutar onu yazsaydım dedım şimdi:)
(1,918 puan) tarafından
Aha ay hic sorma horluyosun diyorum yok canim hayatta horlamam ben diyor :))
(811 puan) tarafından
Asla horlamazlar :)
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Atletini hep ters giyer birde ayağından çıkan çorapları katlar iç ice sokup ortaliga bırakır 
(811 puan) tarafından
Ahahah:)) kız bızımkıde cok acayıp corap giyme seklı var
0 oy
tarafından

Hemen yazayım önce babamı birşeyi yapar bakar biz kınıyoruz aa bir u dönüşü yapar beni annemi yalancı çıkarır ayy şok oluruz:D hanı ben onu demek istemedim böyle dedim bir an suzana gireriz:D

Eşim ise çok sinsirella dışardan biblo gibi ama icerde işe yangın gibi bide acayip komiktir bazen kardeşlerine diyorum böyle böyle yapıyorz inanamıyorlar eşimden beklemiyorlar benide sıkı sıkı tembihler sana anlattıklarımi kismeye deme bana dedikoducu demesinler diye ayy her günümüz olay:D

tarafından
Öyle böyle yaşıyoruz hayati ya Rabbim fitne fırsatlardan korusun bizleri
(811 puan) tarafından
Amın canm amın kem gozlulerden ozellıkle:) kız kıskanıpta  bızı begenmeyrn cok oluyo yaa helekı bu rn yakının olunca konduramıyorm
tarafından
Gecenin bu saati bu yüzden uyanığım desem inanir misin :D
(811 puan) tarafından
Hadı canm:) ne cok benzedik birbirimize:))))
tarafından
Hâlâ uyanığım valla bak hiç bir kusur bulamayonca kusur aradılar sonra ittifak yapıp evet öyle dediler bende tabi yedirdim lafı aynı duruma gelmemk için çözüm arıyorum buldum bu gece hahahahahaha beklesinler beni:D
0 oy
(1,097 puan) tarafından
190 boyu var ama otururken çocuk gibi oturur. Bi ayağını öbürünün üstüne koyup parmaklarını sıkarak oturuyor :) hem komik hem tatlı bi özellik. :) Özlediiiğğğm. Bu ne böyle bu gece koca postları. Özledim anacım özledim
(811 puan) tarafından
Ya kıyamm tez zamanda kavusursun inşallah yanı o boydakı adama da komık olur
(1,097 puan) tarafından
Bacak bacak üstüne atmıyo da ayak ayak üstüne atıyo :) aminn aminn şafak sayar 92de şuan :(
(811 puan) tarafından
Allah kavustursun canm
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Horlar konuşur hatta uykudayken kahkaha atıyor uyanmış gibi oluyor ama gözleri kapalı niye guluyon diyom sonra anlatırım diyor uyanınca unutuyorsun diyom yatıp uyumaya devam ediyor sabah soruyorum ben gülmedim hiç bir şey hatırlamıyorum diyor 
(811 puan) tarafından
Hahaha sonuna kadar ınkar:)) esım sakin yatar bende de bacak bacak üstğne atıyorm gecr bırdr başparmagımı oynatıyorum :( eşim bazen uyanık sanıyordu benı sımdı alıştı huyuma benımde onu yaptıgımdan haberım olmaz

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 358 göst.
28 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Otobus carpti (2,295 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 299 göst.
2 Haziran 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 423 göst.
16 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 72 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,401 soru

11,326,518 cevap

34,779 kullanıcı

...