0 oy
147 göst.
Diğer kategorisinde (50 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar ben 22 yaşındayım 11+3 haftalik gebeyim kaç haftadır sürekli kötü kötü kabuslar görüyorum 3 harfli falan çok korkuyorum uykuda sıçrayarak uyanıyorum işte beni dövüyorlar çocuğumu almaya çalışıyorlar benden gece uyumadan dua da okuyorum ama geçmiyor her gece ayrı Bi rüya sürekli birileri beni dövüyorlar sabahları bazen bacağıma bakiyom morluk oluşmuş daha önce aranızda böyle şeylerle karşılaşan var mı çok kötü Bi durum sabahlari da etkisinde  kalıyorum o rüyaların bebeğime bisy olucak diye korkuyorum en son 8 haftada doktora gitmiştim

13 Cevaplar

0 oy
(1,224 puan) tarafından
Subyan olabilir mi acaba? Gebelikte bu durumu yasayanlar cok oluyo taniyip guvendiginiz iyi bir hocaya bunun icin dua yazdirip tak canm hamilelikte ve lohusalikta bu tarz seyler oluyo cogu kiside ama morluk filan demissin onu bilemedim baska bisey midir yoksa onla alakalimidir 
(1,224 puan) tarafından
Peki dusuk ve bos gebeligin arastirildi mi hastanede bende bi dusuk yaptim bir e kalbi durup olen bebegim oldu 3 aylik. Ama bende ruya kokutulma tarzi bisi yoktu hani subyan da bir nevi bununla alakali ya o yuzden de dusuk yapmis olabilirsin burda onerebilcek arkadaslar olur belki dddigim gbi bu durumu yasayan cok kisi var hocaya gidip iyi olan birisi onerir bi hoca belki
(50 puan) tarafından
Yok canım araştırma olmadı ilk gebeliklerde olur böyle şeyler dedi doktor özel de gidiyordum ama bisy demediler
(1,224 puan) tarafından
Bana da devletteki ilk gebelikte olur dedi ozeldeki arastirilmasi lazimdi dedi kizdi. Bilemiyorum ama senin o zamanlarda ruyalar oluyomus ve dusuk yapinca gormemissin bidaha yani buyuk ihtimalle cocugun dusmesine sebep olunmus subyan var
(50 puan) tarafından
Ben onu duydum araştırdım çoğu kişi bebegini ondan kaybetmiş bilmiyorum bayadir doktora da gitmedim korkuyorum bide bebegin gelişimi biraz geriden geliyor ya bisy olmuşsa diyorum
(1,224 puan) tarafından
Bilemedim valla
-Reklam-
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Canim yatmadan once Ayetel kursi felak nas sureleri oku ezbere bilmiyorsan netten ekran kaydı al oku bol bol gebelikte kabus gormek normal cok ugrasirlar ben yatmadan hep okurdum faydasıni gorürsün 
(50 puan) tarafından
Canim okuyorum hatta telefondan bile açıp ta da dinliyorum uyuyana kadar
0 oy
(7,832 puan) tarafından
Bendede çok olmuştu böyle çok korkunç bişey ben sana tavsiye vereyim biraz yastığının altına bıçak koy bide sabah eşin ise giderken yanina kıyafetlerini koy bı nevi kurtulursun ben öyle yaptım.
(50 puan) tarafından
Canim bicaktan başka bisy olur mu makas gibi eşim de asker yanımda değil gorevde ben kaynanam da kalıyorum
(7,832 puan) tarafından
Evet olur
(50 puan) tarafından
Onu denicem o zaman
0 oy
tarafından
Ay bu bennn. Hergün hergün kabus görüyordum. Doğum yaptım geçti çok şükür. Özellikle eşim olmadan yatınca daha çok korkutuyorlardi. 

Saçma gelecek ama eşimin atletinden yada baksirindan tutup uyuyordum o zmn daha rahat uyuyordum. Psikolojik olarak 
tarafından
Niye aynı odadasiniz ki. Belkide kaynananla kaldığın için kabus goruyorsundur ;))))) puhaha
(50 puan) tarafından
olabilir
(50 puan) tarafından
Yanımda uyuyorlar kayın babam da evde değil o ile görümce tek varlar yanımdalar onlarda :)
tarafından
Eşin nerde
(50 puan) tarafından
Eşim urfada ben adanada askeri personel ben de orda oturuyorum eşimle ama bulantilarim falan çok olunca adanaya ailesinin yanına geldim burda biraz toparlandim
0 oy
(3,257 puan) tarafından
Aklıma bisey geldi denersen. Yatmadan sesli Kuranı Kerim aç. Uyuyabilecek kadar sessiz okunsun öyle uyu belki faydası olur.
(50 puan) tarafından
Öyle deniyorum süre falan acıyorum bildiklerimi okuyorum
0 oy
tarafından
Üç harfli kısmından sonra okuyamadım böyle şeylerden etkilenirler ve ben de hamileyim etkileyecektir girmesin yaz başlığa canım 
(50 puan) tarafından
Kusura bakma canım valla düşünemedim
0 oy
(682 puan) tarafından
Bunu yazmak için girdim çok tuhaf 6 aylık gebeyim insan bedeninde ****** kafasında birini gördüm rüyada da değildim yanımda net olarak birileri vardı ve asla uyanmayan kızım gece boyu sabaha kadar ağladı en son küs olduğum eşim yan odada uyuyordu ağlamaya başlayınca odaya gelip sakinleştirdi bu sefer o mu değil mi belki onun bedeninde biridir diye itim onu zor sakinleştirdi psikolojim aşırı kötü 
(50 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım işte bende öyleyim kötü oluyorum
(682 puan) tarafından
Bu durum kızımdan da soğutu beni herkesten nefret eder hale geldim
(50 puan) tarafından
Sakın ol kuzum Allaha dua edelim elimizden başka bisy gelmiyor
tarafından
kızlar döşeğinizin altına lütfen sancaq geçirin. 3harfliler yaklaşamaz. gebesinz üstelik. hatta gündüzlerde korkuyorsanız tişortunuzede geçirin.  denemiş, ve yakınlarıma tavsiye edib olumlu sonuç alan biri olarak yazıyorum
0 oy
(1,405 puan) tarafından
ayetel kürsi yazıp yastığıma koydum öyle rahatladım. Bi süre sonra geçiyor 
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Canım benim kendini korkutma ben de ilk kızımda her gece onlarla yatıp onlarla kalkiyordum bildiğin birbirimizi kovaliyorduk her gece en son bı köşede kistirdim ertesi gün doğum yaptim bol bol oku abdestli yat birde sultan otu diye bı ot var annem ondan koyardi baş ucumuza onu sevmezlermis onlar onu dene olmadı bı hocaya görün morluk falan oluyor diyorsun
0 oy
(196 puan) tarafından
Bende rüyalar görüyodum ara sıra görüyorumda 9 aya az kaldı geçmeme.bilmiyirum napıcağımı Allah yardımçımız olsun
tarafından
yorumları okuyub tek tek yazıyorum . döşeğinin altına sancaq geçir. gündüz de korkuyorsan tişortunede geçir. denemiş biri olarak yazıyorum . bebek gibi uyursun, korkmazsın. yaklaşamaz 3harfliler
(196 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol yapıcam Allah razı olsun
tarafından
yarın soracam ama nasıl uyudun diye. Kalk yap muhakkak  ❤ geçen burdan bir kızda senin gibiydi. Yaptı. bir kaç günde özelden sordum:)
(196 puan) tarafından
Tamam canım mutlaka yazıcam yarın dikkatin ilgin için öpüyorum seni
0 oy
(91 puan) tarafından
Ben de dün gece bı Cumhurbaşkanı bildgmz biri var rüyamda oyleyms beni diğer insanlara öve öve bitiremiyor gençlere fln çalışmamı fln halbuki calismyrm sonra kucağına alıp kaldırıyor beni tepeye kdr foto çekiliyoruz sacma sapan ruyalardayim gebeligmde bende
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Sübyan diyorlar bizim burda kuzum düşük yaptırıyormuş o yüzden hamile olduğumu öğrendiğim 2 hamileliğim in başında da yaptırdım sübyan muskası çok rahat ettim 
0 oy
tarafından

korkanlar döşeğinin altına sancaq geçirsin kızlar. Muhakkak muhakkak yapın. her gece 3harflilere bize zarar vermeyin, müslüman olun diye yalvarıyordum. k.validemin zoruyla yaptım. bebek gibi uyuyorum 

image

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 104 göst.
7 Şubat 2021 Aile kategorisinde Fatma41 (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 106 göst.
8 Ocak 2024 Aile kategorisinde Trbznlugln (1,980 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 386 göst.
19 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Saliha22 (652 puan) tarafından soruldu
0 oy